Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ovo je jedna od onih utakmica u kojoj vidis od pocetka utakmice da ces da izgubis.Uzasan pristup i odsustvo mozga.Ova trojka Nedovica jedino pozitivno veceras,mozda sad nismo svesni ali mogla bi da bude mnogo bitna.16:7 u izgubljenim loptama,horor.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, StiviKivi said:

A ona nam je bitna zarad čega druže?

Duško izgubio oba meča. I u Litvaniji i ovaj gde ga željko bukvalno nadigrao.

Da ga je razbio nije. Pre svega mi smo ovde sami sebe dobili jer smo imali jedno 10 napada da predjemo u vodstvo i nikako nismo iskoristili i jbg.

Link to comment
Share on other sites

I u Litvaniji i veceras smo imali 7-8 napada za redom da prelomimo protivnika koji se nudi, nije to slucajno. Izgubila se hemija. Povratkom Ivanovica je opet Markovic skrajnut na ulogu koja mu ne odgovara, a tek nas ceka povratak Martina i uigravanje Kampaca.

Petrusev me najvise razocarao, previse zuji a premalo meda daje kada je bitno.

Velika steta, ali nije sve izgubljeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Crtalo se sve da se ovako zavrsi danas.

 

Mislim da nas dosta jebe sto spremamo utakmice za vikend na jedan nacin, a u EL za drugi. Sad ce smesan raspored u ABA pa ce mozda i to izgledati drugacije.

 

Idemo dalje, jedva cekam italijansku turneju, deremo Virtus i Milano sa sve Sabazom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imamo nakon Monaka jednu napadacku nekonstantnost i defanzivnu krizu, a to se nazalost videlo i danas.

 

Osim Nedovica i Vildoze i pomalo Dobrica niko drugi nije dao doprinos i tako ne moze da se dobije raspolozeni Partizan koji je pokazao sjajnu timsku igru.

 

Nema veze, idemo dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bar smo ove sezone navikli na ovakve infarktne završnice.

Šteta, moglo je i na onu ili ovu stranu.

I dalje verujem da možemo u osam ali se više plašim, da polako plaćamo računa loših odluka od Whitea, Adamsa, eksperimenta od trenera, Radulje, Hollanda.. i nažalost još nekih nesrećnih povreda. Relativno veliki disbalans nam je u timu. Nema smisla tražiti krivca, šta nam je, to nam je. Realno, zavisimo od dva, kad bude mogao i Facu, tada od tri igrača. Petrušev ima još da radi. U svaki preostali meč moramo da idemo na 110%, nismo mi favoriti ni u kom od njih, pa šta bude. Ja ću biti zadovoljan ako do zadnjeg budemo u igri, pogotovo uzimajući u obzir, kako smo počeli sezonu...

Link to comment
Share on other sites

A ona nam je bitna zarad čega druže?
Duško izgubio oba meča. I u Litvaniji i ovaj gde ga željko bukvalno nadigrao.
Najbolje da Duško sve pobedi Jbte
Jesmo li mi Golden Stejt, šta li?
Dve smo ih dobili, trebalo je i ovu , i kup i Aba i sve..
Kao da su oni Tamiš.
Navijači rezultata.
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ako nismo imali 10 napada za vodjstvo nismo imali nijedan...

ono kad ti se neko nudi celu tekmu i ti odbijas da dobijes i odbijas i odbijas.

oni nista specijalno.

petorka na pocetku 4/4, pa jos i vadjenje vildoze pa nema ni nemanje ni vildoze 6 minuta u cetvrtoj, nemanju je uveo u stvari 2 minuta pred kraj.

i jel se to nemanja povredio? ne vidim logiku da ne ulazi do pred 2 minuta do kraja?

 

takodje isto petorka u prvoj cetvrtini bez nemanje i vildoze gde su napravili +9. 

sta smo mi izgubili, ovo je bilo teze ne dobiti ali uspeli smo. 

luka koji u 19 sec napada pravi nepotreban prekrsaj i oduzima nam sansu za sut za pobedu sumira celu tekmu. 

sad cemo u top 8 sledece sezone. 

nemanja opet dao trojku u poslednjoj sec. 

steta sto ne daje i u ostalom vremenu, covek je potpuno izgubio veru u sut.

 

preglup poraz, h2h nije nam ni uteha. jos 13 kola a treba nam 8 pobeda.

samo uz ludu srecu i poklapanje svega i svacega.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...