Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, John Terry said:

 

Prvaci evrope su u kosarci iz 1992. godine. Osim toga, igrali su jos dva F4 turnira. To je za veliko postovanje i svakako ih stavlja na prvo mesto srpskih klubova. Trenutno smo mi bolji, ali na nivou reputacije, Partizan je ispred.

 

Kao sto smo mi pojam za Partizan u fudbalu.

I nasa titula u fudbalu i njihova u kosarci nisu relevantne osim za navijace tih klubova.Nikada vise u fudbalu nece biti tih bajki,mozda je Lesterova poslednja.Ako se Evroliga digbe na visi nivo ulazak u istu ce biti ravan odlasku na F4.Ali ko sto neko rece to danas nije tema.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Placebo Lone star said:

I nasa titula u fudbalu i njihova u kosarci nisu relevantne osim za navijace tih klubova.Nikada vise u fudbalu nece biti tih bajki,mozda je Lesterova poslednja.Ako se Evroliga digbe na visi nivo ulazak u istu ce biti ravan odlasku na F4.Ali ko sto neko rece to danas nije tema.

 

Ja bih se grublje izrazio o tome kome je to bitno. Laksa varijanta bi bila "onome ko nema pametnija posla u zivotu", ali nije to dovoljno jaka izjava. Dovoljno jaka izjava bi mi donela reporte onih koji bi se pronasli.

 

@Decembarski mislim da previse obracas paznju na nevazne stvari. Dzep je korektan sagovornik i zaista nemam nameru da menjam misljenje dokle god je takav, a deluje da ce tako i ostati. Sto se tebe tice, nadam se da mozes da pises kad god zelis na bilo kojoj temi jer je to jedna od glavnih koristi ovakvog foruma. Echo chamber je za idiote.

Link to comment
Share on other sites

Veličina se stiče u najtežim mečevima.

 

Nažalost, oni su dobili sva 4 evropska finala a mi imamo 1/5. Plus 4 spram 1 u F4.

 

I svaka čast kolegi Džepu koji je pročitao tekst do kraja, ja nisam.

 

Srećno večeras, pa da poboljšamo ovu statistiku na kraju sezone u Kaunasu.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

 

pa vidi, verovatno postoji ekipa koja priznaje samo ono što se dešava u trenutku. ja mislim da mi svi učimo od prethodnika i da nam se to sve nekako gravira u ličnost, kao ono što nam daju majka i otac i strina.

 

Industrija je bila klub samo sa elektronskom muzikom pre ce biti Akademija najveći klub 🙂

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da je KK Partizan je veci klub od KKCZ. I to nije sramota niti nesto lose (za KKCZ). Mozemo diskutovati i elaborirati neki drugi dan.

 

Takodje, to ne menja cinjenicu da ja svoj klub volim najvise na svetu, i da mi je 10 puta draze da drknemo KKP nego, 'bem li ga, Cedevitu. A srecom, to se desava jako cesto u poslednje vreme.

 

 

 

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Aj pa komšije da vas dobijemo večeras sporcki, uz srcenateren u miru i svetosavlju 😛

 

Ako ne, nema veze, ionako se fokusiramo na razvoj mladih igrača i domaća takmičenja (kekeke, ironičan sam, za one koji se još nisu razbudili)

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

https://streamgoto.sx/b/basketball/

 

Nedavno sam otkrio ovaj sajt, neko ga je možda i ovde postavio. Za svaku utakmicu imate više od 20 linkova. Većina je odlična, pogotovo španski i grčki linkovi a i ovi sa zvezdicom sa engleskim komentatorom ili bez komentatora. Obeležite ga i večeras na miru gledajte utakmicu.

Ako nadješ sa argentinskim komentatorom šalji 😉

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

partizan iz srbije, jugoplastika sa xsfrj prostora.

s'tim što ništa nije zapisano u kamenu, možda za 10 ili 20 godina zvezda bude najbolja

 

kao da je to važno, po meni je značajnije uživati u trenutku.

ja uživam u ovoj sezoni od kada je duško došao. 

Crvena Zvezda je najveći klub na ovim prostorima.Tačka.

Da li je najbolja? Možda Eurohoops.net da da neke kriterijume, pa da bodujemo.

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Marvin said:

Aj pa komšije da vas dobijemo večeras sporcki, uz srcenateren u miru i svetosavlju 😛

 

Ako ne, nema veze, ionako se fokusiramo na razvoj mladih igrača i domaća takmičenja (kekeke, ironičan sam, za one koji se još nisu razbudili)

 

Misliš na one što su sinoć bili u Industriji?

Link to comment
Share on other sites

Postoje tri velika perioda u našoj košarkaškoj istoriji:

 

1. Prvih deset godina košarke u Jugoslaviji. U tom periodu bili smo jugoslovenska verzija Boston Seltiksa. Ne samo zbog titula nego i zbog velikih ličnosti koji su nosili naš dres. Veliki sportisti, intelektualci, vizionari. Ti ljudi su utabali put, a i sami su kasnije aktivno učestvovali u građenju najveće košarkaške sile na svijetu - Jugoslavije. Ne računam Amere, oni su druga galaksija. 

 

2. Period sa kraja 60-ih do sredine 70-ih. To je ona čuvena ekipa sa Slavnićem, Simonovićem i Kapičićem. Nekoliko osvojenih titula u domaćem prvenstvu i evropski trofej. Svi kažu da su mogli da urade i više, ali nešto nije štimalo baš najbolje. Svakako će ostati zauvijek upisani zlatnim slovima u našoj istoriji. Simonović je posebno bitan u tom periodu, kao vanserijski košarkaškaš i kao visoko obrazovani intelektualac. I njegov primjer pokazuje da je košarka kod nas bila sport inteligencije, a fudbal je okupljao siromašniju klasu. Nije samo u našim redovima bilo intelektualaca, bilo ih je i u drugim klubovima - Korać i Ćosić kao najreprezentativniji primjeri. 

 

3. Čović/Radonjić period - to je poslednjih desetak godina. Čović je kao moćan igrač u srpskom političko-kriminalnom miljeu obezbijedio stabilniju finansijsku konstrukciju i bolju logistiku. Ne treba potcijeniti ni njihovo iskustvo u vođenju košarkaših klubova - čuvenih "50 godina u košarci". Radonjić je najveća i najomiljenija ličnost naše savremene košarkaške istorije. Brdo trofeja u regionu i na domaćoj teritoriji. Izgradio je prepoznatljiv stil i sistem igre, pošten odnos prema klubu, igračima i navijačima. Živa košarkaška legenda. 

 

Između ovih perioda bilo je mnogo lutanja. Bilo je i u tim godinama povremeno nekih dobrih ekipa, kojima je malo falilo da uzmu titulu, ali bilo je i nekih godina koje su bile užasne i za klub manjeg renomea od Zvezde. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, John Terry said:

 

Ja bih se grublje izrazio o tome kome je to bitno. Laksa varijanta bi bila "onome ko nema pametnija posla u zivotu", ali nije to dovoljno jaka izjava. Dovoljno jaka izjava bi mi donela reporte onih koji bi se pronasli.

 

@Decembarski mislim da previse obracas paznju na nevazne stvari. Dzep je korektan sagovornik i zaista nemam nameru da menjam misljenje dokle god je takav, a deluje da ce tako i ostati. Sto se tebe tice, nadam se da mozes da pises kad god zelis na bilo kojoj temi jer je to jedna od glavnih koristi ovakvog foruma. Echo chamber je za idiote.

Sto se mene tice budi slobodno grublji,ja sam vodio sina u Bari da poljubimo penal.Znaci da je meni jako BITNO,ali drugim ljudima koji su objektivniji od mene sto se tice Zvezde jer nisu njeni navijaci uopste nije bitno.Koga boli q ko je bio sampion 91 godine u fudbalu.Ja nemam info ko je osvojio ovo takmicenje u rukometu jer ne pratim taj sport,dok smo igrali sa Norveskom ja gledao Grobare protiv Makabija.Ne relevatizuzujem niciji uspeh ili neuspeh.Samo kazem da danas reputacija nije bitna danas.

Sportski pozdrav

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, propolis said:

 

Misliš na one što su sinoć bili u Industriji?

misliš u najvećem klubu na ovim prostorima? 😄

 

37 minutes ago, John Terry said:

 

Ne sudi Javor, to je vec 30% manje testosterona.

 

daj šta daš 🙂

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Dusko said:

Ne moze covek doci i napisati nesto a da ga ne napadnate. Mogu misliti napisao je da Zvezda nije najveci klub sto je i istinia a i da nije mozete lepo kulturno i argumentovano valjda da mu objasnite i skrenete paznju.

 

Skrenuo sam ja pažnju da nije dobro za forum da se ide nogom u guzicu svakom forumušu iz komšijskog tabora koji dođe ovdje da diskutuje. 

 

Kuper je probao par puta pa su ga išutirali sa topika uz (vjerovatno) x reporta. 

 

Lako je lajkovati kad čestitaju pobjedu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...