Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, Kosjan Willavić said:

Ovo je samo tipican Cokijev vid pritiska na savez i Partizan zbog one lakrdije prosle godine. Ne vidim promil sanse da ne ucestvujemo na kupu 

Mora da Vesni joa uvek zamera sto joj je zagorela sarma 1985.Tesko zaboravlja i volu da se sveti.Salim se naravno,i ja mislim da cemo igrati.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, kokodakalo said:

Mislim da Vam je vecini promakao boldovani detalj iz saopstenja

 

"KK Crvena zvezda Meridianbet je narodni klub, klub koji je osnovan u ovoj zemlji, i kao takav, sa milionima navijača i poreskih obveznika ove zemlje, nema prava da ćuti na ovaj pokušaj ponižavanja nacionalnog šampionata Republike Srbije!".

 

 

13Ql.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Opet prica koju sam nedavno ispravljao - Stanojevic nije presao u Partizan direktno iz Zvezde. 

Sad videh Urosa Trifunovica,kupuje xbox u radnji gde mi radi drugar.Da ga ne znam rekao bi fin mladic.Pricali o igricama i na izlazu ja se javljam drugaru on mi odgovar sa dovidjenja.Rekoh vidimo se u petak…Kaze cepaju Fufu 23 i da je Leaor najbolji….Ne nisam mu itpevao pesmu Cuneta Gojkovica.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Placebo Lone star said:

Sad videh Urosa Trifunovica,kupuje xbox u radnji gde mi radi drugar.Da ga ne znam rekao bi fin mladic.Pricali o igricama i na izlazu ja se javljam drugaru on mi odgovar sa dovidjenja.Rekoh vidimo se u petak…Kaze cepaju Fufu 23 i da je Leaor najbolji….Ne nisam mu itpevao pesmu Cuneta Gojkovica.

pokajte se svi koji pricate da je Partizan drzavni projekat, njihovi igraci nemaju ni za Ps5 vec kupuju budjavi i jeftiniji Xbox..

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

zamisli te stvari sa zidova Pionira neko napise na forumu i ti ne dodelis ban i javno ne osudis cin.Kako bi to izgledalo?I na sta bi licilo da neko tvoju pravednu osudu/ban ovako komentarise na forumu kao sto ti komentarises osudu kluba/saopstenje?A ovo je mnogo vece od foruma.

Treba javno prikazati svaku vrstu provokacije,poput one proslogodisnje od strane igraca kkp.Cisto da kad blesavi narod na tribina reaguje da ne ispadne blesav a bez razloga.Treba da se zna ko inicira i da se to blagovremeno osudi.

 

Ako već praviš ovu paralelu, onda je Čović forumaš koji pravi cirkus na Žalbama, umesto da je uradio report moderaciji (policiji, nadležnima). 

 

Ok je i da se izda saopštenje (napiše post na Žalbama), ali koje neće dodatno podgrevati već uzavrelu atmosferu koju nosi derbi. 

 

Da ne bude zabune, mislim da su i jedni i drugi odgovorni za ovakvu situaciju. Generalno. Od navijača, rukovodstva, ponekih igrača, itd... I svakako verujem da svi ovde na forumu osuđuju ovakve poruke. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, pavijan2 said:

Placebo, samo još više voleti Crvenu Zvezdu!

❤️Ja 47 godina❤️

Pokojni cale koji je radio u Pioniru,keva sad i zena i deca mi kazu da sam ovako normalan covek osim kad je ta ljubav u pitanju.Stariji klinac kad je bio mali me pitao da li vise volim Zvezdu od njega.

Kad izgubimo zena vidi da sam sjeban,ja joj kazem  zeno ljubav je to mora da boli.❤️

Juteos sam joj rekao da idem u petak da igran tango,taj tango smrti.😂

  • Like 16
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СамоТи3 said:

Да ли неко зна како се може на дерби ући ако ниси сезонац? Никаквог обавештења нема о томе.

snađeš se za kartu i uđeš, ili se priključiš grupi ...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

 

Ako već praviš ovu paralelu, onda je Čović forumaš koji pravi cirkus na Žalbama, umesto da je uradio report moderaciji (policiji, nadležnima). 

 

Ok je i da se izda saopštenje (napiše post na Žalbama), ali koje neće dodatno podgrevati već uzavrelu atmosferu koju nosi derbi. 

 

Da ne bude zabune, mislim da su i jedni i drugi odgovorni za ovakvu situaciju. Generalno. Od navijača, rukovodstva, ponekih igrača, itd... I svakako verujem da svi ovde na forumu osuđuju ovakve poruke. 

Veliki Tirke o fasitickim porukama:

 

kao što Beograd nije regionalni grad, već gomila zgrada na vetrometini svetova, tako je i "Crvena zvezda" klub ličnog opredeljenja, pripadnosti jednom stanju duha koje je, baš zato što je beogradsko, univerzalno. Došljaci se još čestito ne popnu uz Balkansku ulicu, a već navijaju za "Crvenu zvezdu". Zato je "Crvena zvezda" strah i trepet na svim terenima, čak i onda kada je sastavljena od jedanaest levih smetala ili kada u njoj igraju poglavito učenici u fudbalskoj privredi, smer dunster. Kada je ona protivnik, vi se ne borite protiv odredjene škole fudbala, već imate okršaj sa ovde pomenutim stanjem duha, duha koji ne miruje i koji će vas, date li mu povoda, smestiti na pravo mesto uz pravu meru izvlačenja ušiju. Nema šanse sa "Crvenom zvezdom" pokretom i masovnom organizacijom. Klub možete nekako i pobediti, ali izgledi svih partikularizama, nacionalizama, lokalnih zaslepljenosti, svih mračnih vladanja dušom, pa i onoga što je katkada mračno u samoj "Crvenoj zvezdi", jedva da su vredni pomena kada se zna da za "Crvenu zvezdu" navijaju ljudi koji, na zatrovane povike tifoza pomračene svesti "cigani, cigani", sledeće nedelje istaknu kilometarsku parolu: "CIGANI POZDRAVLJAJU SVOJE ŠAMPIONE".

  • Like 6
  • Love 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, СамоТи3 said:

Да ли неко зна како се може на дерби ући ако ниси сезонац? Никаквог обавештења нема о томе.

Ako imas dosije u policiji bice ti lakse. Ako nemas podhitno napravi neki, imas vreme da uradis neko sranje i prespavas u Czu, dok si tamo, istetoviraj nešto opasno ili neki prosrspki tribal. Kad to sve uradis, kupi par grama nekih opijata i probaj da prodas nekome iz grupe. Kad vide sve to, odmah ce da te prime kao svog u Delije D.O.O i imas kartu za dz 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

 

Ako već praviš ovu paralelu, onda je Čović forumaš koji pravi cirkus na Žalbama, umesto da je uradio report moderaciji (policiji, nadležnima). 

 

Ok je i da se izda saopštenje (napiše post na Žalbama), ali koje neće dodatno podgrevati već uzavrelu atmosferu koju nosi derbi. 

 

Da ne bude zabune, mislim da su i jedni i drugi odgovorni za ovakvu situaciju. Generalno. Od navijača, rukovodstva, ponekih igrača, itd... I svakako verujem da svi ovde na forumu osuđuju ovakve poruke. 

Prvo i prvo saopstenje ne podgreva atmosferu to si ti tako shvatio,drugo ulazis u idealne scenarije za koje i sam znas da ne funkcionisu u stvarnom svetu.

 

Cuj samo prijava policiji...mediji,narativ,to se broji to se racuna.I kod nas a verovatno i kod ljudi u EL jer je sve ostalo kompleksno objasniti njima i dokazati.

 

Recimo prvi derbi je za normalne ljude bio katastrofa,vredjanje sa tribina na racun raznih ljudi koji nisu akteri tog meca.Ne znam da li ljudi stave prst na celo i shvate sta znaci da 17k ljudi lincuje nekog?E pa narativ i mediji su proglasili da je eto derbi prosao super,ekstra atmosfera i tako ce ostati zapamceno.Zauvek.Saprano sve.

Dakle,bez laznih idealnih scenarija,molim.I sam znas da ne ide to tako.

Saopstenje je bilo neophodno i odgovnornost kluba.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

snađeš se za kartu i uđeš, ili se priključiš grupi ...

 

Uzmeš majicu običnu, napišeš Z napred i upadaš lagano. Možda i pivo dobiješ.

1 hour ago, fradler said:

Nadao sam se da cemo izbeci metak zvani Boltauzer, ali ne sudi nijedan od sutrasnjih meceva, te strepnja postaje dublja od nade.

 

Ne možemo sve metkove izbeći, nama 82% sudija ne odgovara a na ovih 18% se mrštimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Placebo Lone star said:

...na zatrovane povike tifoza pomračene svesti "cigani, cigani", sledeće nedelje istaknu kilometarsku parolu: "CIGANI POZDRAVLJAJU SVOJE ŠAMPIONE".

 

Da je neke pameti, u petak, u tom isaranom Pioniru, treba opet imati ovaj transparent. Da se pokaze ko su gospoda cigani a ne tamo neke "Indija, Pakistan" i slicne pesme... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...