Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Za sve one koji su izgubili volju da gledaju Zvezdu, ima toliko drugih klubova u Evroligi, slobodno neka izaberu neki. A Zvezdu neka ostave nama zvezdasima. Mi ne gubimo volju i nama ne opada ljubav prema Zvezdi zbog Covica. Sta sve nece ovde da se procita od ljudi koji se predstavljaju kao zvezdasi. Tesko Zvezdi sa takvim „zvezdasima".

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako je već bilo, praštajte. 

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/sudija-koji-je-ostetio-zvezdu-suspendovan-na-cetiri-utakmice/440101

 

Quote

sudija na koga je pala najveća krivica za ključni propust na utakmici Crvena zvezda - Barselona, u okviru 16. runde Evrolige (Finac Are Haliko), moraće na hlađenje u naredna četiri meča.

To je odluka Sudijske komisije elitnog košarkaškog takmičenja koja dolazi kao potvrda ranijeg stava da je srpski i regionalni šampion oštećen.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fasper said:

Za sve one koji su izgubili volju da gledaju Zvezdu, ima toliko drugih klubova u Evroligi, slobodno neka izaberu neki. A Zvezdu neka ostave nama zvezdasima.

 

možda je meni promaklo, jel' možeš da citiraš sve one koji su izgubili volju da gledaju zvezdu?

 

kada neko kritikuje ili pljuje čovića jer pravi greške ili prosto praktikuje nepotizam, taj nije protiv zvezde, već upravo praktikuje onu floskulu da niko nije iznad zvezde, pa ni wannabe vučić u zvezdinom kontekstu, čovo.

 

sledeći put kada me neko iskritikuje na poslu za učinak koji sam napravio (ili štetu), reći ću mu da je protiv firme.

 

daklem, čović ima dobre namere, kao i dobrić. čović često ispadne nedorastao ili čak namerno pravi sranja da bi on lično profitirao. sada je ispao nedorastao GM poziciji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ode nama fokus na sve samo ne na ono najvažnije, sportski teren i uspeh nam voljenoga kluba. Distraktori nikad nisu dobra stvar. Uglavnom štete. Nadam se da će se naši igrači i struka uspešno odupre ti svemu tome šta je nepoželjno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fasper said:

Za sve one koji su izgubili volju da gledaju Zvezdu, ima toliko drugih klubova u Evroligi, slobodno neka izaberu neki. A Zvezdu neka ostave nama zvezdasima. Mi ne gubimo volju i nama ne opada ljubav prema Zvezdi zbog Covica. Sta sve nece ovde da se procita od ljudi koji se predstavljaju kao zvezdasi. Tesko Zvezdi sa takvim „zvezdasima".

Ovde i ne pisu pravi zvezdasi, sve je to go semenkar.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, fasper said:

Za sve one koji su izgubili volju da gledaju Zvezdu, ima toliko drugih klubova u Evroligi, slobodno neka izaberu neki. A Zvezdu neka ostave nama zvezdasima. Mi ne gubimo volju i nama ne opada ljubav prema Zvezdi zbog Covica. Sta sve nece ovde da se procita od ljudi koji se predstavljaju kao zvezdasi. Tesko Zvezdi sa takvim „zvezdasima".

Mozes ti to mnogo bolje-ostrije. Samo hrabro!

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pavijan2 said:

U oštroj konkurenciji limara i keramičara ja sam za limenkara Čovića.

Ništa lično, čak mi je čovek pomalo odvratan.

Ukusi su različiti, neko prihvata sve ponuđeno, neko izabere manje gadno a neko neće ni da pipne ponuđeno 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

:ajme:

 

 

Jbt.Dokle ce te ovo poturati?

Dokle god ti pustas takve rasprave, jer ti odgovaraju. Posto ti imas takvo misljenje, pustas Covicevo mazanje govana (mada necu reci da nije zasluzio), a onda se cudis kako neki drugi ljudi imaju drugacije misljenje. Ja ne mogu da prepoznam ovaj forum. U drzavi 70% glasa za sns i drugare, a ovde 100% protiv. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Dokle god ti pustas takve rasprave, jer ti odgovaraju. Posto ti imas takvo misljenje, pustas Covicevo mazanje govana (mada necu reci da nije zasluzio), a onda se cudis kako neki drugi ljudi imaju drugacije misljenje. Ja ne mogu da prepoznam ovaj forum. U drzavi 70% glasa za sns i drugare, a ovde 100% protiv. 

Znaci ti bi da zabranis da se kritikuje Covic za svoja nedela?Pustamo normalnu diskusiju a podmetanje tipa vise mrzite Covica nego sto volite Zvezdu...E tu me zaobidji.

 

I ne cudim se sto neko ima drugacije misljenje.Vec se cudim kad neko moze da napise da mi ovde mrzimo Zvezdu samo zato sto se ne slazemo sa nekim stvarima koje Nebojsa radi. 

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Da se napiše jedno pismo u kome se traži ostavka N. Čovića, pa da se onda pozove na odgovornost psiho koji ga na tom mestu drži i lepo da se pošalje na dve adrese. Usput može i neko novo ime da se predloži, da se vidi kako forumasi misle i na budućnost kluba. Ovo pljuvanje na forumu ne verujem da može da izrodi neke velike promene, prvo pismeni zahtev, da se potpišu svi forumaši pa onda ako to ne prodje na proteste. Sa druge strane jasno je meni zašto Nebojša Čović smeta partizanovcima ali zašto ga zvezdasi toliko mrze, ne baš, tako da eto moglo bi se u tom pismu navesti i nekoliko razloga za to. Dajte braćo i sestre da menjamo nešto, vidite da ovako više ne ide. Upropastio nas je Čović skroz, dužni smo svima, ne plaćamo porez, ne plaćamo igrače, trenere, odnose nam koševe, niko normalan neće da radi sa Čovićem, to vide svi. Nebojša, odlazi!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

To sto ti, i većina ovde uzima Srbiju,  srpske (kontraverzne) bizMismane kao reper za nekakv sistem vrednosti,  ne znači da su "širom sveta"  predsednici klubova na nivou jednog NC, kako ti pretpostavljas.  Nazalos,  mnogo su nam blizi ovi iz "istocnog" bloka , gde velika vecina i jeste...  ali zar je to nivo kojem težimo i sa kojim želimo da se upoređujemo.  Zato smo tu gde i jesmo.

 

 

Pa na primeru ove Evrolige najbolje se vidi kakvi su ti zapadni sportski radnici. Smesno je uopste i komentarisati taj nivo korupcije i nedoslednosti. Ako negde kinta sve zavrsava, to je bas taj zapad i moze da se dokaze na milion primera i nacina. To sto se sminkaju dobro ne menja sustinu. Tako da nemoj mi o sistemu vrednosti u svetu, imam licna iskustva u poslovanju sa njima.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, duško matić said:

Koliko je ovo zabavno, kad god Čović napravi neko sranje, dodje ekipa da promoviše pravo zvezdaštvo i vaspostavlja svoju istinu.

Identicno i kada je juniora doveo samo da trenira.

Poplave forum! Kako ih ne mrzi da se registruju na nebitnom forumu. 

 

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Ako smo mi kažnjeni 1. decembra zbog dugova, lažne dokumentacije i ostalih stvari, a 30. decembra izmirili sve što se traži, koji je tačno razlog zašto su nam odrapili još 2 meseca kazne par dana nakon toga?
Po ovoj priči, mi smo letos napravili prekršaj kada smo rekli da smo izmirili dugovanja (fejk papiri?), a zapravo nismo. Ako su to otkrili pre nego što su nam dali prvu kaznu, ne vidim šta je uzrok ovoj još goroj sada.

 

Znači, potreban je razlog koji se desio posle 1. decembra 2022. da oni i pored toga što smo odradili šta je do nas, daju nam i novčanu kaznu i još 2 meseca bana. Da je sve vezano za to leto, udarili bi ovu kaznu odmah.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam sto upadam, samo bih nesto da razjasnimo.

 

Svasta o Nebojsi Covicu mozemo pisati, ali nema potrebe da se pise da su ljudi koji ga brane sa rsb. Na tom fasistickom govnetu se, pretpostavljam, pisalo protiv Covica, s obzirom na slucajeve Omic, Kalinic itd.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...