Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, Perkos2 said:

daj malo menjajte način pisanja, ne mora svaki drugi da započinje sa "smejurija od kazne" 

muljali smo i uhvaćeni smo u tome, i tu je svakoj polemici kraj

ne kaže se džaba "svi kradu ali lopov je samo onaj koga uhvate"

Da nismo doveli Kampaca( a znali su šta nam se sprema) ovu kaznu ne bi skoro ni primetili

 

Sta smo muljali? Ako pod muljanje podrazumevas sto se kasne plate igracima, onda mulja 90% EL ekipa vise od nas. A gle, sami mi uhvaceni. 😂😂😂 Zbog cega? To se I ranije znalo. 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cavani said:

Cekaj izmirena su sva dugovanja kako kaze EL i oni nam roknuli ovu kaznu, pa ko je tu lud?

Kako se to pokazuje posvecenost u buducnosti, prvi put vidim kaznu za tako nesto.

 

 

Nismo mi dobili kaznu samo zbog dugovanja, nego i zbog muljanja sa dokumentacijom. 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bodie said:

Plaćeno sve, ali ipak kazna do marta ahhah

Kad sa zakašnjenjem platiš rate kredita u banci oni ti naplate kamatu i kroz kreditni biro udare zabranu da uzimaš druge kredite u bilo kojoj banci

plaćaj na vreme!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim, da mi nećemo nikada da naučimo lekciju. Kad kažem mi, svako neka izabere prosto.. ili društvo, ili cela zemlja, narod, politika, sportska društva, civilna iniciativa, pevaljke, starlete, krimi-tajkuni.. u Srbiji. Opet ono vidi šta nam rade.

Ko da smo totalno posvađani sa realnošću i to baš do kraja. Ko da ne znamo gde živimo, radimo, gde se takmičimo. Taman kako g. Protić kaže - nama treba staratelj, da se brine o nama, jer sami nismo u stanju, da sredimo ama baš ništa ali zato umemo da sjebemo baš sve.  Problem je što niko neće u ovoj EL priči da bude taj staratelj, neće niko da se bakće sa nama. Eto sad baš, kad je kap prelila čašu, dobili smo vrlo jasnu poruku. Pa da se pitam, ajde da pričamo this time next year, pa da vidimo, šta li (i da li išta) smo naučili iz ovoga. Smatram ipak, da ne moramo čekati toliko dugo, jer je svakom normalnom jasno kako će biti. Da se šutiramo u dupe od sreće ako bude isto, samo da ne još gore. Samo fali da  tzv. Čoki istupi iz EL (= Partizan iz domaćice). Mi ćemo svima da pokažemo. Pa mi smo platili porez i uplaćujemo invalidsku, šta hoćete više.

I sad ovi suštinski polupismeni i funkcionalno nepismeni, koji nisu u stanju, da dovedu igrača, kad su već u mogućnosti jel', i da istog registruju, oni će sad saopštenjima i kukanjem na svetsku nepravdu, da reše situaciju. How yes no.

A tako je bila dobra priča, loše smo počeli, a onda je Duško preokrenuo energiju u pozitivu, napravio priču koja se retko viđa.. ali eto.. ko što napisah, nema toga, što nismo u stanju da sjebemo. Mislim, nije kraj ali baš mi je muka.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Sta smo muljali? Ako pod muljanje podrazumevas sto se kasne plate igracima, onda mulja 90% EL ekipa vise od nas. A gle, sami mi uhvaceni. 😂😂😂 Zbog cega? To se I ranije znalo. 

kako ti znaš da mulja 90% ekipa iz EL?

ima li tužbe onih kojima se duguje ili prijava da im se duguje ili onako se frljamo sa padeži😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2022 at 10:01 AM, Šarac said:

Nema veze sa parama, kao kada odete na salter u opstinu i vi mislite sve si spremio da vam udare pecat za nesto, a salterusa kaze, fali vam papir od pokojnog dede......... ajd kad to dostavis stani u red ponovo pa se vidimo, do tada, ko je sledeci na redu.

 

to sto je zabrana za registraciju nista ne menja situaciju oko dovodjenja..... 

 

6 minutes ago, Šarac said:

Look at the bright side,

 

raskid za Faku, lako ce naci klub  1.5 miliona usteda, + 50 k obestecenje

nema ni Achile, bez 500 k do kraja godine,

 

usteda od 2 miliona, neko bi rekao i zarada, ocisceni svi dugovi.

 

Ono sto se moze videti, da su danas zasedali i doneli odluku sto je i vise x receno, i da su rekli da su finansijske obaveze izmirene, ali to je za nauk drugim klubovima koji eto ako rese da se ovako bahate, mogu da dobiju istu kaznu.

 

Niko nikada ovakvu kaznu nije dobio, ali eto mi imamo tu cast.


Ostaje da ovi sto su i do sada igrali izbore sto vise sto mogu u svim ligama, a ovde je svakako mesto da se nastavi sa mracenjem, jer ova kazna bi verovatno dosla da i Facu nije dosao, samo nede krajem sezone, a ne sada bas odmah  i na ovoliki rok. 

 

ozbiljne kazne pocele da dele salteruse

za nauk svakome ko ima pokojnog dedu

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bodie said:

Plaćeno sve, ali ipak kazna do marta ahhah

Ne bih da kenjam puno svakako nisam navijač Zvezde osim što moram reći jednu stvar koju sam na nekom drugom forumu napisao, ključ je u Fiba LŠ.

Mislim da je velika greška napravljena pre par sezona kada nije pružena podrška Panathinaikosu i odlasku sa njima u Fiba LŠ kada su hteli da napuste takmičenje.

Imam jednu insajdersku informaciju koja glasi da će Rusi najverovatnije da se vrate u okrilje Fibe i LŠ. Tek će nastati haos između dva takmičenja. 
 

Ali ovaj deo gde su naveli da ako se nastavi ovako da će se klubu oduzimati pobede 😂
 

A što se tiče Zvezde ako nije regulisano u roku onda i treba da se odgovara i da padne suspenzija možda ne ovako oštra.

Edited by Wakeup
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, L' Imperatore said:

Šteta pa ovaj panel nije povezao dopust i za naš Božić. Barem bi moglo još neko vreme da se nadamo


“Na ovu odluku može se uložiti žalba Sudu za sportsku arbitražu", piše u saopštenju.

 

Jbg, da imamo profesora Vuletića u svojim redovima, pa i da se nadamo. 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zamisli dođe 1st tier igrač u Evroligi koji diže samo takmičenje bar za dva koraka u svakom aspektu, a ti ne dozvoliš da zaigra dva i po meseca jer kažnjavaš klub koji je na kraju, prema tvojim rečima, izmirio sva dugovanja. Pritom, mesec i kusur dana se niko ne oglašava da objasni u čemu je bio problem, niti iz KKCZ niti iz Evrolige koja želi da priđe NBA, a nema ni 1% te transparentnosti u bilo kojoj sferi.

 

Da ne bude da branim našu upravu, o njima je sve ispisano u prethodnih 20ak stranica, ali ovo je skandal od odluke i iskreno se nadam da postoji pravni osnov da se ovo skrati i da će Faku zaigrati što je pre moguće.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Hoce EL da nam onda upise pobedu protiv Barselone, posto im je postenje toliko bitno? 

 

Jos izlazi ovaj iz EL, kao dugovi su placeni ali ide kazna svakako. 

 

Mislim, krivica je nase uprave, ali ovakvo ponasanje EL je najblaze receno govnarski.

 

Ovo bi bilo kao da mup dodje i pred svaki mec uhapsi 2 najbolja protivnicka igraca na 48 sati i jos 2 iz rotacije. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko puta smo samo dobili BAT, kao i gomila drugih klubova, zbog dugovanja. Platimo dugovanje, skinemo BAT, registrujemo igrace, teraj dalje. 90% klubova tako funkcionise, sto je najbitnije je da se dugovanja prema igracima izmiruju i da to sa BAT-om funskcionise. Sta sad drve kurac sa ovim finansijskim panelom Evrolige.

Edited by Bagzzi
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Maverick88 said:

Ne radi se o bilo kakvim dugovanjima prema ovom ili onom igracu vec o nekim nepravilnostima koje je finansiska komisija pronasla sa pojedinim uplatama.Kao i to sto nam vise od 60 posto budzeta ide na plate igraca sto po pravilima el nije dozvoljeno

To je najveća budalaština u pravilima. Recimo mi imamo oko 10m evra budžet, što znači da maksimalno 6m može da ide na igrače, Barsa ima budžet za igrače minimum 20m, što znači da oni treba da imaju budžet od nekih 33m. Na šta Barsa može da potroši tih 13m evra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

kako ti znaš da mulja 90% ekipa iz EL?

ima li tužbe onih kojima se duguje ili prijava da im se duguje ili onako se frljamo sa padeži😄 

Pa nece EL da kazni Real Barsu ili Efes zbog dugovanja. Kazem, ako muljanje znace dugovanje igraca platama, onda ne muljamo samo mi. 😂 Ali dobro. Neka bude da svi klubovi placaju u dan svoje igrace samo mi ne. I kraj rasprave. 😁

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Šarac said:

Look at the bright side,

 

raskid za Faku, lako ce naci klub  1.5 miliona usteda, + 50 k obestecenje

nema ni Achile, bez 500 k do kraja godine,

 

usteda od 2 miliona, neko bi rekao i zarada, ocisceni svi dugovi.

 

Ono sto se moze videti, da su danas zasedali i doneli odluku sto je i vise x receno, i da su rekli da su finansijske obaveze izmirene, ali to je za nauk drugim klubovima koji eto ako rese da se ovako bahate, mogu da dobiju istu kaznu.

 

Niko nikada ovakvu kaznu nije dobio, ali eto mi imamo tu cast.


Ostaje da ovi sto su i do sada igrali izbore sto vise sto mogu u svim ligama, a ovde je svakako mesto da se nastavi sa mracenjem, jer ova kazna bi verovatno dosla da i Facu nije dosao, samo nede krajem sezone, a ne sada bas odmah  i na ovoliki rok. 

 

 

 

 

 

Zasto da ne raskinemo onda jos neke igrace i ustedimo/zaradimo? Taj nivo razmisljanja... 

 

Ali je ok placati Raduljicu, Kuzmica, Ilica (uslovno receno, jer je decko domaci potencijal, ali dzaba kad ne igra). Njih ostaviti. Jer tako smo u mogucnosti... 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...