Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, mille plateaux said:

Statistika kaze da 4/4 zavrsavamo najslabije u EL, prosecno smo u minusu 11.9 poena.

Losa prica.

 

Ako je to ona tabela koju sam negde video, tu nesto nije u redu, Olimpijakos prvu cetvrtinu dobija sa 30 razlike u proseku. Ili autor nije normalan, ili je to pokazatelj nekih drugih podataka, a ne poena.

Edited by pantelia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milko Miller said:

Ovo naravno nije tacno. Minus 12 poena za jednu četvrtinu u proseku bi bilo nenormalno, to bi značilo da bi u proseku gubili utakmice sa skoro 50 razlike da igramo celu utakmicu kao zadnju četvrtinu. Tacni brojevi za zadnju četvrtinu su -5.43 kod Coach Vlade i +0.44 kod Ivanovića. Ali i ovih -5.43 kod Jovanovića su katastrofalni, pogotovo jer smo u svakoj utakmici izgubili zadnju četvrtinu kad je Jovanovic bio trener. 

U pravu si, sad proverih da zapravo nikako ne moze da bude tacno. 

1 minute ago, pantelia said:

 

Ako je to ona tabela koju sam negde video, tu nesto nije u redu, Olimpijakos prvu cetvrtinu dobija sa 30 razlike u proseku. Ili autor nije normalan, ili je to pokazatelj nekih drugih podataka, a ne poena.

Pa da, malocas overih citavu tabelu, ako se radi o poenima a ne nekom parametru koji definitivno nisam skapirao, tabela i brojevi nemaju veze s mozgom.

Link to comment
Share on other sites

Mi nikako da se ratosiljamo nekih mediokriteta ili da im se uloga svede na minimum. 

 

Duško to pokušava sa doselekcijom ali se bitni igrači stalno povrijeđuju i to na 30+ dana pa dežurna ekipa stalno mora da ima svoju porciju minuta. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Ako je Dobrivoje u kanalu, Nedara je u Marijanskoj brazdi. Koliko je imao večeras, jedno 0-10?

Naravno, samo sto Nedovic ume da izvuce prodor, cuj ume to mu je glavno oruzije, videli smo da se snasao odlicno nakon povrede Vildoze prosli mec kao plej. A sta ume Dobric? A da defanzivac, samo mu nesto ni to ne ide. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

 A da defanzivac, samo mu nesto ni to ne ide. 

 

nemam nameru sad da ucestvujem u progonu na dobrica, nego mi je blesavo sto se vec nekoliko puta za kratko vreme to istice kao njegov kvalitet.

dobric je oduvek bio ispodprosecan do los defsnzivac, u zavisnosti od nivoa takmicenja, matchupa i saigraca koje ima.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

nemam nameru sad da ucestvujem u progonu na dobrica, nego mi je blesavo sto se vec nekoliko puta za kratko vreme to istice kao njegov kvalitet.

dobric je oduvek bio ispodprosecan do los defsnzivac, u zavisnosti od nivoa takmicenja, matchupa i saigraca koje ima.

I tu se slazemo, ja samo navodim argumente koje su ljudi ovde meni govorili kad sam i prosle a i na pocetku ove sezone tvrdio da nije EL kalibar. 

Pored suta, glavni argumenti su bili odbrana, krvava kolena i "tek izlazi iz povrede".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Nama je, ne računajući Kampaca sa premalim uzorkom i povređenog Vildozu, Lazić najbolji šuter za tri po procentima ubačenog?

 

To je nešto što je najviše brine. Imamo u timu većinu igrača koji kada opale za 3 moliš Boga da pogode.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Dobric bukvalno igra odbranu ala Jaka Blazic sto znaci da to deluje kao lepo za oko prilepi se uz igraca, a onda shvatis da ispada iz voza posle prve promene pravde. Lazarevic je primer kako treba igrati odbranu

Jaka je Tony Allen za Dobrica u odbrani. 

 

Ne treba se previse osvrcati na ovi utakmicu, jednostavno potrosnja protiv Barse je bila nenormalna kako na fizickom tako i na psihickom planu. Sad odmoriti dobro i onda Valensija da padne u petak.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...