Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

6 minutes ago, propolis said:

 

Ne zaboravi Dzonija, taman je krenuo da igra i bio je uz rame sa Lukom i Nedom. Ivanović ga je opravio i vratio na Podgorička podešavanja.

 

mali je bio uzorak za takvu tvrdnju ali da, u zvezdi sam video par takvih tekmi rastrkanih u periodu od godinu dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro bre. Jeste pobedili i svaka cast, ali ste dobili sutem u zadnjoj sekundi. Treci mec gde se vracate sa -6 na tri minuta do kraja.

 

Koliko malo deli pobednika od luzera i sta je sport generalno. Ni sam Dusko ne zna kako ide ovo jer vezati pet pobeda je bas tesko u EL.

 

Panter je nerealno mali IQ, Vildoza iznad proseka i to je to. Mitar je bio bas dobar, kad ga se setim iz Buducnosti..lik igra nerealno.

 

Treba da uzivate na ovom talasu pobeda, idu cak i dva meca gde mozete opet dobiti, posle sledi pakao 🙂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Profesor said:

 

Vec sam pisao, i u prvoj i u trecoj cetvrtini Bentil je igrao u wtf letorkama koje su se raspale. Ne sme Dusko to sebi da dozvoljava. To je radio Vlada i zbog toga je opravdano bio mazan svim i svacim. Kad su na parketu Markovic, Lazic i Dobric, napad ne postoji. Oni su dobrano to eksploatisali, neka bolja ekipa bi to radila jos uspesnije. Stoji da je izostanak Ivanovica smanjo rotaciju spolja.

 

Radi s onim što ima...

 

Fali tu kvaliteta spolja, naročito nakon povrede Ivanovića jer je Duško znao da izvede petorku sa 3 beka, sad nedostatak poena sa pozicije SF još više dolazi do izražaja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, drperce said:

Ono natrcavanje bocno na vildozu posto je sviran faul je tako prljav potez da to kad neko kod mene u AF proba da uradi odmah u sledecem napadu ide akcija da ga rastavis sa slepe strane... dzukacki naleces na coveka u skoku posle zvozduka, poznatije kao hospital hit

To je dvaput uradio. Prvi put posle sviranog faula na njihovom igracu gde ni Vildoza ni Leday nisu bili u akciji za faul. I onda drugi put isto tako kad mu je dosudjen faul u napadu. Uz to je bilo jos ono guranje naseg igraca na naseg pri polaganju. Dodaj ono valjanje po Davidovcu i jos neke stvari i imas vrlo antipaticnog igraca, najblaze receno.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Dobro bre. Jeste pobedili i svaka cast, ali ste dobili sutem u zadnjoj sekundi. Treci mec gde se vracate sa -6 na tri minuta do kraja.

 

Koliko malo deli pobednika od luzera i sta je sport generalno. Ni sam Dusko ne zna kako ide ovo jer vezati pet pobeda je bas tesko u EL.

 

Panter je nerealno mali IQ, Vildoza iznad proseka i to je to. Mitar je bio bas dobar, kad ga se setim iz Buducnosti..lik igra nerealno.

 

Treba da uzivate na ovom talasu pobeda, idu cak i dva meca gde mozete opet dobiti, posle sledi pakao 🙂

Pa jbg nije bas ni realno da idemo na gostovanje Albi i Partizanu i dobijamo ih rutinski tako sto vodimo ceo mec. Da mi je neko pre oba ta meca ponudio -6 na tri minuta do kraja dobro bih razmislio da li bih odbio, jer to je nesto sto je prihvatljivo na jednom evroligaskom gostovanju. Mi smo se kroz godine igranja EL isprofilisali vise kao domaca ekipa i imali smo nekih bas blamantnih izdanja na gostovanjima ekipama koje su kvalitetom priblizne nama. Tako da, neka imamo do kraja sezone na svakom EL gostovanju jednocifren minus u 4/4 i ja cu biti zadovoljan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

partizan je odigrao defanzivno borderline odlicnu tekmu, sto definitivno nije njihov forte 

 

imali su dobre sekvence koje su i solidno trajale - po 7-8 minuta, tako da je to iskorak za njih

 

sa druge strane, za 10 i po minuta (sam kraj prve i druga) prvog poluvremena su primili 33 poena; dok su za 11 minuta (sam kraj treće i četvrta) drugog poluvremena primili 28.

 

61/76 poena primili u faktički dve završne četvrtine - to su očigledno momenti u kojima Zvezda daje gas (igra sa napadacki najpotentnijim igračima) i u kojima KKP ostaje bez snage i koncentracije, nakon velike potrošnje i agresivnog pristupa

 

Samo 15 poena smo dali/su primili za cca 18 minuta košarke u prvoj i trećoj četvrtini; jesu tada bolje izgledali defanzivno, ali i Zvezda je promašivala neke poklone - mislim da je Nedović u prvoj četvrtini promašio 2-3 širom otvorene trojke, nigde nikoga oko njega. Dakle, nije ni dobra odbrana kada ti najbolji protivnički napadač ostane poptuno sam na samom početku utakmice. Isto se desilo i sa Panterom, tako da važi i za nas, samo je on već bio uzdrman fizički.

 

Opet su imali nekih neverovatnih poteza; posebno to što su uspeli da ostave Vildozu samog na dva šuta za tri u samom finišu.

 

Kad se sve podvuče, Zvezda jeste odigrala smisleniju utakmice nakon konfuzije u prvoj četvrtini.

 

Od rezultata 16-4, u narednih 32-33 minuta 72-57.

 

Nije taj preokret nastao kao čista posledica neke sreće. Solidno je zatvoren ofanzivni skok nakon što su imali 9 u prvoj četvrtini, Martin je spakovao Lessorta u džep, Ledej standardno izbačen iz utakmice, Lazic izmrcvario Pantera, Exum ubačen u neku čudnu sporednu ulogu, Nunally u ulozi Dangubica.. te smo ih sveli na to da ih u igri drže Madar, Papapetru, pa i Tristan na kraju sa par dobrih poteza.

 

Dobro je što je ekipa izdržala početni udar, konsolidovala se i u nastavku meča pokazala da je trenutno ipak zaokruženiji i kvalitetniji tim. 

 

Edited by medobrundo
  • Like 22
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sam B said:

 

Aj okaci kalendar kojim danima navijas za zelene a kojim za Zvezdu. Da ne lutam vise.

Nemas sta da lutas, navijam za PAO i Mitrovica  Luku... 

 

I valjda mogu da komentarisem temu..i da nisam navijac.

 

Stvarno dobar Vildoza...ali to su dovedena cetiri startera iz Top EL klubova. Tacno ih Vlada nastimovao, a Dusko pokupio krem.

 

Duska sam zvao jos kad je prvi put osho Dejo..vidi se da je ok covek. Dosta je realan i pametan u obracanjima..naspram Zoca.

 

Lepo Zelimire reci da si zajebo i to je to. Low IQ tim i njima popravke nema... pa na kecu Alexa, Madar i pazi sad Exum. On tu nesto mrsomudi...

 

Opet, jedan sut je resio...ali bilo je 15+ pre par dana. Bilo koji drugi trener bi popio otkaz, Zelimir realno ne bi ni trebao a ni smeo, ali ovo sto radi na pozi ijama 1 i 5 je ludilo. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Milos 3.14 said:

Miloš na lajv ide posle tekme, pogotovo ako dobijemo, baš onako gušt.

A like je bio sportski pozdrav gosn Lakiju

 

Mea culpa. Stavi mu onda onaj smajli sto se smeje mislio sam da je u thmbs up odobravanja... 

 

 

Elem sta radi Dobric u ovoj poslednjoj odbrani 😄 😄 kritika velika i nedopustivo da se ovako izgubi, pobeda i sve super posle ali ovakve stvari mogu da kostaju citavih utakmica i prosipanja svega dobrog do tada. Nadam se da ce analizirati ovu situaciju i da se ovo nece vise desavati. 

 

spacer.png

Edited by Tamburinjo
  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Mea culpa. Stavi mu onda onaj smajli sto se smeje mislio sam da je u thmbs up odobravanja... 

 

 

Elem sta radi Dobric u ovoj poslednjoj odbrani 😄 😄 kritika velika i nedopustivo da se ovako izgubi, pobeda i sve super posle ali ovakve stvari mogu da kostaju citavih utakmica i prosipanja svega dobrog do tada. Nadam se da ce analizirati ovu situaciju i da se ovo nece vise desavati. 

 

spacer.png

Ova odbrana je skandal! 

Okreće se i gleda u reket, dok nam jedina opasnost prijeti sa trice. Nevjerovatno kakav fail Dobrića. Sreća pa je ovo bio Madar, a ne Panter koji je navikao da šutira iz loših pozicija. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Devil In My Pants said:

Dobro bre. Jeste pobedili i svaka cast, ali ste dobili sutem u zadnjoj sekundi. Treci mec gde se vracate sa -6 na tri minuta do kraja.

 

Koliko malo deli pobednika od luzera i sta je sport generalno. Ni sam Dusko ne zna kako ide ovo jer vezati pet pobeda je bas tesko u EL.

 

Po meni je sreća kad Jaiteh i Luwawu promaše čiste zicere za pobjedu. :classic_sleep:

 

Zvezda dobija tijesne završnice ali nije da su protivnici imali neke izgledne pozicije u tim završnicama.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Erik Kartmen said:

Ova odbrana je skandal! 

Okreće se i gleda u reket, dok nam jedina opasnost prijeti sa trice. Nevjerovatno kakav fail Dobrića. Sreća pa je ovo bio Madar, a ne Panter koji je navikao da šutira iz loših pozicija. 

Fail. Madar takodje zna vrlo dobro da pogodi preko ruke. Mozda ne iz kornera koliko iz 45, ali ja nisam mogao da verujem da su ipak uspeli da relativno jednostavno dodju do sanse za sut.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...