Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

16 minutes ago, K.Dot said:

Nešto razmišljam, igrači KKP se ponašaju identično kao kada je Vujošević bio tu, njega nema odavno sto znaci da u partizanu postoji deep state koji vuče konce iz senke.

To je pitanje identiteta i na čemu se isti gradi. Tako je oduvek bilo i pre Vujosevica 🤷‍♂️ sto bi rekao Nektar nije svejedno. 


Zvezdo volim te!!!!

Link to comment
Share on other sites

Koliko je samo ova ekipa porasla nakon 3 uzastopne pobjede u EL. Svaka pobjeda ostvarena mukotrpno, u neizvjesnim završnicama, uz određenu dozu sreće. Nakon tih pobjeda postali smo mentalno nevjerovatno čvrsti. I večeras mi je to glavni utisak. Ivanović je znanjem i autoritetom taktički podigao ekipu na ozbiljan nivo, ali mislim da je još veći posao odradio na psihološkom i pedagoškom planu. 

 

Večeras je krenulo izuzetno loše. Nemogućnost da se iskontroliše defanzivni skok, Lesor nas je doslovno masakrirao. Nedović promašuje tri otvorene trojke, gubimo jeftino lopte. Izgleda da će ovo biti veče Partizana, ali ekipa ne gubi glavu. Kroz odbranu dolazimo do daha u napadu i preokrećemo rezultat. Partizan pravi preokret u 3/4. Na kraju imaju i +6 na 2 minuta do kraja. Tu ipak ponovo dolazi do izražaja naša metalna snaga u utakmicama na jednu loptu. Vildoza i Nedović lome utakmicu u našu korist. I sjajno je što znamo na koga da idemo u tim situacijama. Dva najbolja igrača, ofanzivno najpotentnija. 

 

Ivanović je na konferenciji ponovo pohvalio igrače, ali je naglasio da moraju biti na zemlji. To je ključno. Jer mogla je ova utakmica da ode u korist Partizana. Panter je promašio dva šuta koja rijetko promašuje. I ne bi bila nikakva tragedija da smo izgubili. Samo treba biti svjestan da neke sitne razlike odlučuju pobjednika. Treba i ima se šta slaviti, samo ne treba biti bahat. Idemo dalje!

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 26
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim kulturniji derbi, niti bolje domacinstvo, kao i sudjenje, sve pohvale. 
Derbi je zalicio na svetski. 
Bez ruznih slika. 
Naprotiv, Partizan je zadao veliki domaci zadatak Zvezdi, mozda i nedostizan u dogledno vreme. 
Ovakvim derbijima mrznji nema mesta, uzivam u pobedi, ali onako sportski. 
Veliko hvala Ivanovicu, Petrusevu, Nedovicu, Vildozi i ostalima sto su ucinili da se svaki navijac Zvezde oseti ponosnim i sretnim. 
Svaka cast Radonji, ali ovo je definitivno nivo iznad, nesto cemu smo tezili, ali nismo mogli da dokucimo. 
Neka potraje ovaj san, ja se ne bih nikada probudio. 
Puno mi je srce. Nadam se da ćemo u revanšu biti i bolji ako može, i bez nekog natezanja oko karata.
Da dokažemo i sebi, i Evropi da nismo neko divljačko pleme. Naravno da može da se organizuje kako treba.
Prelepa slika je otišla večeras u svet, i to sam imao u glavi kad sam rekao da se slažem sa onim saopštenjem o obe grupe navijača.
Imao sam potajno neki osećaj da će sve proći kako treba, a uveren sam da može svaki put ovako.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jel sam ti rekao kako je dobar osećej? Ložih ih skoro 40 minuta, zagrevaš do usijanja, možeš al' nećeš da staviš, kao zamalo promašiš svaki put, i onda ga umočiš tačno sekund pred kraj. Been there, done that.

 

spacer.png

Edited by medobrundo
  • Like 5
  • Ha-ha 38
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mille plateaux said:

Da mi je samo da sam mogao da vidim

Covketovu facu u trenutku kad je usla…. :thumbup:

Ma kakav Covic, koga briga.

 

Momcima svaka cast, ja sam huhtao i puhtao pored ekrana kao da se poradjam, mogu da zamislim koliko je njima fizicki i psihicki bila zahtevna utakmica.

 

Utakmica ratnicka, sa uglavnom dobrim odbranama, sa ekipama koje se nisu predavale.

 

Konacno jedan praznik kosarke™ i u nase preduzece, a ne mulj i kaljuga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...