Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Kao prvo red je da se čestita KK Partizan na odličnoj organizaciji, bez ikakvih incidenata i korektnoj publici. Svaka čast zaista i nadam se da ćemo im uzvratiti istom merom.

 

Duško je neverovatan zaista, mogao bi da sruši Radonjinu seriju pobeda.  Ekipa mu ima i glavu i repić 😎, svako ima svoju rolu i svi isporučuju a timska odbrana deluje brutalno.

Nedoviću i Vildosi je dao slobodu ali i osećaj odgovornosti tako da nema ispucavanja i gluposti, i pas je uvek opcija, što je i donelo pobedu večeras. Njih dvojica se kapiraju baš.

 

Hasan i Filip su bili sjajni, odlične role u oba pravca i tu vidim prostor za još veći napredak. 

 

Lazić odbrana za udžbenike večeras.

 

Atmosfera u ekipi mi deluje sjajna, imamo ratnike, imamo mudonje, ima tu i fizikalija a imamo i pameti.  Ne bi ja tu ništa dirao.

 

Btw, posle jednog od promašaja Nedovića, palo mi je na pamet da će dati jedinu na kraju. I dade je majstor :heart:

Edited by dulematic
  • Like 27
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim kulturniji derbi, niti bolje domacinstvo, kao i sudjenje, sve pohvale. 

Derbi je zalicio na svetski. 

Bez ruznih slika. 

Naprotiv, Partizan je zadao veliki domaci zadatak Zvezdi, mozda i nedostizan u dogledno vreme. 

Ovakvim derbijima mrznji nema mesta, uzivam u pobedi, ali onako sportski. 

Veliko hvala Ivanovicu, Petrusevu, Nedovicu, Vildozi i ostalima sto su ucinili da se svaki navijac Zvezde oseti ponosnim i sretnim. 

Svaka cast Radonji, ali ovo je definitivno nivo iznad, nesto cemu smo tezili, ali nismo mogli da dokucimo. 

Neka potraje ovaj san, ja se ne bih nikada probudio. 

  • Like 29
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Nešto razmišljam, igrači KKP se ponašaju identično kao kada je Vujošević bio tu, njega nema odavno sto znaci da u partizanu postoji deep state koji vuče konce iz senke.


Au nemoj o deep state-u sa Partizanovcima koji decenijom tvrde da zvezdu vode illuminati...tezak je to teren za diskusiju 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Bas pre neki dan razmisljam, kako dugo nismo imali neku gustu utakmicu sa pobednickom trojkom u nekoj zadnjoj sekundi (ne racunam primljene...), i onda ovo.

Derbi, evroligaski derbi, prvi evroligaski derbi, pred 18.000 njihovih napaljenih navijaca (svaka cast), pred njihovom klupom, nase dete, i to bas Nemanja.

Pa sta ces lepse. Cak me je naterao i profilku da promenim.

Hvala Dusku i ekipi, i jedan veliki naklon.

  • Like 11
  • Love 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...