Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ako KKCZ zeli kontinuitet i iskorak, treba zatvoriti sve te 1+1 i sve ugovore sa player option. Platiti ovima sto su tu, napraviti okosnicu i za sledecu sezonu, dodati ako se sta treba dodati, osigurati Ivanovica i to je to. Ovo ne zbog pobede, nego zbog upgradea sa Ivanovicem, moze biti pocetak neceg velikog i ako se ima sredstava ovo se mora sacuvati.

 

I jos nesto: Meni nije jasno kako se mislilo sa mucenim Jovanovicem ici na ovakvog protivnika i u EL? Zao mi je coveka, ali mi bismo sa njim sada bili zakucani za dno tabele.

  • Like 35
  • Love 1
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Čvarkov said:

Kakav momenat glava o glavu Petruševa i Nedovića nakon trojke.

 

Nedović se nadovezao na izjavu Lesora da je Budućnost bila predjelo, a mi glavno jelo. Kaže Neda, ipak ukus nije bio dobar.

 

Bravo Zvezdo! Bravo Duško!

 

Jedna od najdražih pobeda!

Zato će Nebojša da servira ponocni deser. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Ako KKCZ zeli kontinuitet i iskorak, treba zatvoriti sve te 1+1 i sve ugovore sa player option. Platiti ovima sto su tu, napraviti okosnicu i za sledecu sezonu, dodati ako se sta treba dodati, osigurati Ivanovica i to je to. Ovo ne zbog pobede, nego zbog upgradea sa Ivanovicem, moze biti pocetak neceg velikog i ako se ima sredstava ovo se mora sacuvati.

 

I jos nesto: Meni nije jasno kako se mislilo sa mucenim Jovanovicem ici na ovakvog protivnika i u EL? Zao mi je coveka, ali mi bismo sa njim sada bili zakucani za dno tabele.

 

 

Sacuvati domace igrace al par stranca mogu komotno i da promene. Tesko dajemo poene

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...