Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, mister-no said:

Prvi put da se složim...971510e1d16ef47efcd0688b46e2d292.jpg

"uništi sve što derbi čini pravim" 

"derbi nije derbi bez gostujućih navijača" 

Ne razumem otkud ovaj stav odjednom kad već godinama ni jedni ni drugi navijači nisu dobrodošli kada njihov tim nije domaćin? 

I nemojte molim Vas ovo "bojkot" ABA lige, jes niko iz grupe nije bio prošle godine u finalu, navijanje se samo spontano vodilo 

Plus isto pravilo je važilo za KLS (kada se pojavimo, da preduhitrim sve fore)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se sećam jednog od zadnjih derbija sa navijačima oba tima...dok je grupa civila čekala u redu da kupi karte pred sam meč...gledali smo kako dvadesetak običnih debelih i uglavnom brkatih pandura sa šapkama i u onim košuljama širokih a kratkih rukava formiraju ,,lanac" na samo dvadesetak metara od blagajne da zaustave pedesetak ultras grobara koji su negde probili kordon i uz urlikanje jurišaju ka nama poput orki...u jednom trenutku devojka iza mene ima napad panike uz vrištanje, dok par klinaca pokušava da iščupa neke stubiće od ograde kao oružje...da skratim, neka poluinterventna dolazi sa krila u starim džombastim pancirima ali sa štitovima i dugim alatkama...i tu se sve završilo sa par razbijenih glava i nešto projektila ka nama.

Neka vala ova domaćinsko - navijačka ekskluziva još par vekova...bar.



  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Не знам да ли овде на форуму неко иде на трибину у Пиониру или сви седе у првим редовима до терена и ложама па не гледају да ли је дошла група организована да води навијање као што је у Евролиги случај. За мене је једино небулоза да се упоређује АБА лига где Делије не долазе ко зна од када и бојкотују је са Евролигом. Е сад што против Партизана или у плејофу долазе људи који воле да навијају и иду на Север маракане невезано за било коју групу навијачку па то изгледа као добра атмосфера то је други проблем, али да се не лажемо свако ко иде на утакмице види када је организовано а када не. Сада против Партизана свако поведе неку песму па која се прими у маси та се пева. 

 

Свако има право да каже шта мисли али ја се не слажем са овим постом да као бојкот не постоји. Значи ако нема вођа на утакмицама које ће повести навијање онда то није организован долазак навијачке групе нити је дошла било која група која иначе долази на остале утакмице што фудбалске што КЛС, КРК, Евролига, а ваљда и сви примећују разлику у овим такмичењима у односу на АБА лигу. 

 

Едит: Уосталом без гостујућих навијача је почело колико ме сећање служи баш због тога што Делије не долазе организовано на АБА и онда ми практично немамо домаћи терен него буде изједначено у навијању јер гробари долазе организовано и на АБА, мислим тако је клуб одлучио, зато је битно одвојити ове европске утакмице и домаће од АБА лиге пошто видим да се свуда пише како се нису сетили из групе да пре пар дана пишу да пусте навијаче партизана у Пионир а они ни не долазе зато је мало контрадикторно. 

Edited by СамоТи3
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ako se vec razmislja o plejmejkerima onda to treba da bude neki igrac koji ce nam pomoci da prebrodimo period bez Dzonija, a nikako neko cija reputacija zahteva veliku ulogu i promenu igre na nacin na koji njemu odgovara. Nas tim trenutno funkcionise odlicno i svaka veca promena bi mogla vrlo lako negativno da utice na njega. Ako je Jovic slobodan i voljan da dodje treba iskoristiti tu priliku jer on sigurno u ovom momentu nece zahtevati veliku minutazu i platu, a dobice dovoljno prostora da se vrati u formu i pokaze da li ga vredi zadrzavati za narednu sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

 

- Kampaco ima ponudu Real Madrida od 1.6mil eur po sezoni. Ako sada potpise ugovor sa njima, 45% bi otislo na porez odnosno 720k eur po sezoni. 

- Uz to, Realu duguje iz svog dzepa jos 2.6mil eur od ukupno 6mil eur koje je dogovorio za slobodu od Reala. 

- Da bi imao smanjene poreze potrebno mu je 5 mesecnih plata iz druge strane zemlje, da bi se racunao kao stranac u Realu sledece sezone mogao da ima smanjen porez na 22%. 

- Pominje se da mu je nudjen trogodisnji ugovor od strane Reala i da i dalje potrazuju onih 2.6mil eur od njega. To znaci da ako bi sada potpisao na 3 godine sa njima, posle te tri godine ostalo bi mu 1.6*3godine*55%posle poreza - 2.6mil koje duguje Realu =  2.64-2.6 = 40.000eur 😄 

- Ako premosti sa polusezonom u drugom klubu i tek onda potpise ugovor sa Realom (ili nekim drugim spanskim klubom - Barcelona?) onda bi zaradio x eur od privremenog kluba + 3*1.6mil*78% = x+3.744mil eur. Pa ako mu Real i dalje ne oprasta dug, onda ce za 3 i po godine imati x+1.144mil eur 🙂  

- Covic ga je kontaktirao verovatno kao i Lasa sto je 🙂 cisto da vidi da li moze nesto za dz da dobije. Kao sto je Makabi dobio Mekela za dz. Mozda mu je i trazio neke pare 😄 "Vidi mali, ja sam racunao nesto u excel-u..." 

  • Like 14
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Opet moram pozitivno o Dušku...
Od kada je došao uopšte nije u fazonu avioni, kamioni, daj ovog, daj onog, menjaj..
Čovek bukvalno radi s onim što ima, ali nije tip koji će to reći.
Kad se neko povredi ne kuka, ne skače odmah za pojačanja.. Mirno kaže moraće ovi ostali da daju više. I to je to.
Ja moram takvom čoveku da verujem. Ako kaže Kampaco ok, ako kaže Raduljica ok, niko ok.
Negde mislim da još uvek skenira neke stvari, ali sigurno ima nekog keca u rukavu.

  • Like 43
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mister-no said:

Negde mislim da još uvek skenira neke stvari, ali sigurno ima nekog keca u rukavu.

 

Sigurno da taj proces nije zavrsen, evo sad je protiv SC dao sansu Lazarevicu, verujem da ce gledati da testira igrace kad god je prilika. Sigurno je i mogao vec da dovede nekog igraca, ali ne zuri, daje maksimalno poverenje onima koji su tu, i kako da u toj situaciji nema njihov respekt? Svaka mu cast.

Edited by Sreten Žujkić, penzioner
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Fakundo je za prošlu sezonu plaćen 3,1M...što je nakon plaćanja poreza zarada oko 1,9M a morao je najkasnje do aprila 2022 da ga plati. Za ovaj deo sezone će mu isplatiti 410K (270K).
Sumarum...kao i Vildoza nije se ni ofajdio ni naigrao preko bare i sada mora da povuče prvenstveno finansijski smislen potez. Real će ga svejedno sačekati ali mu dug neće i ne mogu oprostiti a i zašto bi kada su mu i pored visokog obeštećenja ipak izašli u susret zbog njegove velike želje da pali preko. Meni je ta želja da se tokom karijere po svaku cenu oprobaš u NBA za veliki rispekt...posebno u zrelim igračkim godinama kao Teo, Kampaco, Vildoza. Ovde si top cat i sigurno namiren još par sezona ali želiš da se izmeriš sa najboljima.




  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Wingwalker said:

Fakundo je za prošlu sezonu plaćen 3,1M...što je nakon plaćanja poreza zarada oko 1,9M a morao je najkasnje do aprila 2022 da ga plati. Za ovaj deo sezone će mu isplatiti 410K (270K).
Sumarum...kao i Vildoza nije se ni ofajdio ni naigrao preko bare i sada mora da povuče prvenstveno finansijski smislen potez. Real će ga svejedno sačekati ali mu dug neće i ne mogu oprostiti a i zašto bi kada su mu i pored visokog obeštećenja ipak izašli u susret zbog njegove velike želje da pali preko. Meni je ta želja da se tokom karijere po svaku cenu oprobaš u NBA za veliki rispekt...posebno u zrelim igračkim godinama kao Teo, Kampaco, Vildoza. Ovde si top cat i sigurno namiren još par sezona ali želiš da se izmeriš sa najboljima.



 

Naravoucenije?

Edited by Benito
Link to comment
Share on other sites

Ovaj, sad primetih da mi je obrisan post u kojem sam linkovao ka članku na danas.rs gde se pominje da je (navodno) Vučić umešao prste u (navodno) dovođenje Kampaca, nije mi jasno čemu cenzura, posebno što je u pitanju ozbiljan list/portal, pa i ako mod smatra da su to gluposti. Btw., i ja bih rekao da je izmišljotina, ali opet ne znam zbog čega se briše takav sadržaj... Ipak se ovde pišu svakakve gluposti i nisam primetio da se brišu, sem kad se neko vređa i sl.

Edited by displejnejm
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mi smo mu realno idealni ako na papiru treba nešto da piše, da se slaže na sudu, da se izda neka fejk potvrda naše poreske uprave, da se neka kinta da zvanično pa vrati nazad.. tu je naša najveća šansa 🙂 da se sa njim dogovorimo oko nečeg što je realno i moguće, a sve ostalo da se falsifikuje.

  • Like 13
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...