Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Milko Miller said:

Znaci da očekujemo ovaj roster od nove godine: 

 

1: Kampaco, Vildoza, Markovic

2: Nedović, Ivanovic, Lazic

3: Holins, Dobric, Lazarevic

4: Bentil, Petrusev, Ilic

5: Mitrovic, Martin, Kuzmic

Nemoj da zaboravis i da Raduljica radi po posebnom programu.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sam B said:

 

Realna cena ne postoji. Postoji cena koju ti klubovi nude, koliko zele da te plate. Ono koliko placa NBA veze nema sa onim koliko evropski klubovi placaju.

 

nisam ni mislio na nba, jer je on tamo verovatno dobijao i manje.

mislio sam na činjenicu da je facu odma' jedan od top 3-5 plejmejkera u evroligi (a verovatno u ravni sa vasom) i na to koliko ga je real plaćao pre nego što je otišao u nba da se proslavi preko bare.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sokmeniki said:

Odlicno im je prosao ovaj spin o Kampacu, naucio je Zeljko nesto i Ostoju o prljavim poslovima i igrarijama pred derbi...

 

Sada svi pricaju o Kampacu i Zvezdu (sto nema ni promil sanse), i odjednom mi postajemo drzavni projekat i kako imamo skuplji tim od njih ove sezone + se zaboravlja ova cinjenica.

 

Ocekujem u cetvrtak  Boltauzera ili Pukla, takodje i jos nekog igraca tipa Tajler Dorsija u Zvezdi samo da se zamaskira kakve sve mutne radnje pokusavaju da urade pred derbi.

 

Jasno je da njima sad gori pod nogama i u slucaju poraza da se raspadaju kao i svaki SNS projekat, zato puna podrska za Duska i ekipu, ne smiju dati da ih bilo sta remeti jer su oni na koljenima i na svakakve nacine pokusavaju da nas poremete pred za njih najvazniji derbi u sezoni.

Sta vam rade, hoce da vas nagovore da vas drzava placa...i da imate velik budzet.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

https://www.spotrac.com/nba/dallas-mavericks/facundo-campazzo-70736/

 

 Više para u kkcz za 6 meseci nego u Dalasu za sezonu + obeštećenje Realu... šta se sve može na  društvenim mrežama ...

 

 

https://kkcrvenazvezda.rs/2022/12/06/saopstenje-kk-crvena-zvezda-mts-povodom-utakmice-12-kola-evrolige/?fbclid=IwAR2uv_XNj53jfgPLAb2K8Upn4VqjMWjQHlCSwIf8n-RpUt9KNXBBzQmbvK4

Edited by Setite se 2011
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

2x miliona je realna kampacova cena, nevezano za čupri da li se zvezda interesuje ili jok

Tako nekako, s tim što može možda da se uzme za manje, ako već planira sledeće sezone u Real, bez onog obeštećenja ili čega god. 

Nama treba na 5-6 meseci, taman da se isprsimo sa 150k mesečno. 

 

(Nadam se da ne čita i Ostoja) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

 

To sto je kredibilni Djordje Matic pitao, ne znaci da ce nekredibilni Nebojsa Covic da kaze kako je i sta je. Toliko se i sam izogradjivao u ovoj izjavi da je apsolutno jasno da od Kampaca nema nista, ali i da ce neko doci.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Da objasnim ustaljenim komsijskim jezikom: Doncic se smorio kad je video da se Dzoni povredio, i onda iscimao svog backupa da dodje drugarski, ne znam otkud odjednom prica o nekim parama, boze me sacuvaj. To je interno izmedju njega i Luke reseno.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...