Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

4 minutes ago, mister-no said:

Ćoki poslao SMS, ali ukucao jednu nulu više i ode sve u pm

I Kampaco pomisli: "U jbt, pa ovoliko nisam ni u NBA dobijao.."
Jbg, sto smo se lozili lozili smo se. 

2 minutes ago, kendrick said:

 

Ovo je za Tatu1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  da bacim koju povodom ovih navoda...s obzirom kakve su tendencije kod nas u kosarci u zadnje vreme ni malo me ne bi cudilo da smo stvarno ponudili ovo...jer zna se ko daje pare i nama i njima i to kako hoce...a posto su mu grobari skandirali protiv Makabija cini mi se mozda ga je to trigerovalo za ovako nesto...no hajde da sacekamo da vidimo sta ce biti...

 

  druga stvar koju sam hteo da napisem jebeno pominjanje igraca pre nego sto se posao zavrsio...mi svi znao da je prica oko Kampaca 99.99% spin i da nema nista od toga...ali uvek postoji onih 0.01% sanse da je istina koji me teraju da 100 puta dnevno proveravam forum u nadi da se @kum žoržo javio i da ceo dan blejim po tviteru...

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, мајор јосип said:

Cak i da uzmemo nesto sto deluje totalno nerealno kao istina, zasto bi dovodili Kampaca kada imamo Vildozu i Nedovica? 

 

I Nedara i Vildoza su ''genuine shooting gard'' ali su kroz karijeru hibridi 2-1.

Nedara je u NBA i Armaniju igrao beka, a u Panati kombo.

Vildoza je kod Duška u Baskoniji igrao beka, Henry je bio na pleju...preko bare je isto bio SG...eto, i to smo rešili. 

Daj Fakunda...neće se baci.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...