Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

5 hours ago, fasper said:

Oni su klasicna domacica ekipa. Na strani osim mucenog Radonjica nisu dobili nikoga ni ove a ni prosle sezone. Ova utakmica im je biti ili ne biti. Mogu da zamislim kakav bi haos i pritisak kod njih nastao ako bi opet izgubili od nas. Plus sto bi tim eventualnim porazom realno mogli da se oproste od TOP 8 jos sad. Zato mislim da ce u cetvrtak da idu na sve ili nista. A dobice nista.:-)

 

Kako onda KKCZ nije ove sezone klasicna domacinska ekipa?

 

U gostima svi porazi osim Albe, a i to je jedva dobijeno na strani. Ti ces reci da su protivnici bili teski, pa i Oly, Real i Barca su vec vidjeni porazi (osim kad te ekipe ne tankuju), Baskoniu je KKP vec bio dobio pa izgubio tu dobijenu utakmicu, PAO su dobili, jedini tezak poraz je protiv Albe.

 

2 hours ago, Wingwalker said:

A ono radovanje sa kliberenjem protiv Future je podsetilo na prošlosezonsku blamažu Djikića sa idolopoklonstvom pred takodje prijateljsku tekmu.

Neko ima Efempe a neko fejk Budućnost koja će već naredne sezone imati Mutu na klupi...jer šta im teško.

 

Pa jeste ono, a imaju i Zadar koji ce da ih pusti dva puta dok su protiv nas izginuli.

 

I posle sto se bunim protiv SNS gruvanja para, pa zato sto moram da citam ovakve komentare koji kao da su sa fudbala ispali. Postojimo samo mi dobri i jadni, oni zli sto hoce da nam naude i njihove i nase lutke na koncu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

U verziji u kojoj Lesor pre zadnje četvrtke izlazi zbog pet ličnih ili u slučaju igranja produžetaka ne bi nas dobili ni pred 30k zipovanih grobara. Nisam sujeveran...nama će teško prodati 52 procenta za tri...teško da će se naši domaći igrači isprepadati sada kada im je Duško jasno objasnio šta znači fokus i koliko je bitna ladna glava...teško da će Vildoza da se pogubi u tako vreloj atmosferi...jedino mi je Nedara misterija.
Žoc je najveći krivac za ovaj ogroman pritisak pod kojim će mu tim igrati derbi i ubaciće mladjariju samo ako mora.

A ono radovanje sa kliberenjem protiv Future je podsetilo na prošlosezonsku blamažu Djikića sa idolopoklonstvom pred takodje prijateljsku tekmu.

Neko ima Efempe a neko fejk Budućnost koja će već naredne sezone imati Mutu na klupi...jer šta im teško.





 

Ne može Nedović da bude misterija za takve utakmice.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wingwalker said:

U verziji u kojoj Lesor pre zadnje četvrtke izlazi zbog pet ličnih ili u slučaju igranja produžetaka ne bi nas dobili ni pred 30k zipovanih grobara. Nisam sujeveran...nama će teško prodati 52 procenta za tri...teško da će se naši domaći igrači isprepadati sada kada im je Duško jasno objasnio šta znači fokus i koliko je bitna ladna glava...teško da će Vildoza da se pogubi u tako vreloj atmosferi...jedino mi je Nedara misterija.
Žoc je najveći krivac za ovaj ogroman pritisak pod kojim će mu tim igrati derbi i ubaciće mladjariju samo ako mora.

A ono radovanje sa kliberenjem protiv Future je podsetilo na prošlosezonsku blamažu Djikića sa idolopoklonstvom pred takodje prijateljsku tekmu.

Neko ima Efempe a neko fejk Budućnost koja će već naredne sezone imati Mutu na klupi...jer šta im teško.





 

Ma kakva mladjarija u derbiju,oni su statisticka greska tamo svakako.Ajde Tristan iako ima talenta mozda je mekan za derbi ali vala Trifunovic ima sta da ponudi iako je ____decko.

 

No,ono bitnije-Lesor.Taj nece izaci pre cetvrte cetvrtine zbog pet licnih mogu velike pare dati na to.Momak guli ko zna koliko minuta u EL u proseku a ne znam da li je jednom imao problema sa licnim,preuzima niske 35 min po mecu,kosarkaski je presedan da tako centar ne ispadne zbog faulova.Ni jednom,na vrhunskom nivou...Nemaju oni mnogo gore sudjenje u EL nego u ABA,opasan je rumeni.Vadi nas jedino neki Rizik a ne znam ni zasto svi iskljucuju da ce biti dobro poznata lica iz ABA,Javor,Boltauzera nisam video ove godine....

Lesor bi bio game changer u punom jeku.I da ih branimo kao u prvom derbiju ekstra posede koje bi on doneo ne bi odbranili,velika je pretnja i po kos ove sezone.Ne bude li Martin pruzio ozbiljnu partiju mi smo tu nagrabusili verovatno.A licno se ne bih verovao Martinu iako je prakticno nas jedini match up za Lesora.Takodje mislim da je prosli derbi Zelimir nesto takticki gurao Slovaka kao startera pa se opekao,sad ce Lesor da guli 35min sigurno.

Na poziciji 3 ne znam kako da komentarisem potencijalan izostanak Holanda,taj samo protiv njih i ima smisla napadacki ali bi vrlo verovatno i prosuo isto koliko i ubaci.A Lazarevic je vec dokazan kao sredstvo protiv skupocenih EL zvezda.Tako da time mozemo i da dobijemo i izgubimo,zavisi od utakmice.Licno mislim da su vece sanse da dobijemo ovom rokadom.Odbrana je ipak konstanta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, K.Dot said:

Znači gori im dobro pod nogama, krenuli su ranije nego inače. Sledećeg očekujem Tegija kako uporedjuje jadne igrače KkP sa all star igračima u KKCZ 

Ja da sam na celu kluba bez blama bi ponudio nesto Kampacu.Vamo Realu on duguje valjda, i to dobre pare, u Feneru mu se mozda ucini guzva...desi se.

Naravno dovodili su nama razne pa su sanse za podvalu dobre ali samo kazem da bih ja pokusao i sa 2% sansi.Pogotovo ako se nekom bas bas nisu svideli povici kod komsija pa je resio i kod nas da pogleda.Mi ili nemamo ni za koga sada ili imamo meleon da pljusnemo za nekog,takve su prilike....

Link to comment
Share on other sites

Marca je objavila da je Real nudio 1,6 miliona bruto Kampacu. Ako direktno potpise za Real, od plate bi mu ostalo samo 880 hiljada neto, dok bi zaradio 1,25 miliona ukoliko u medjuvremenu potpise ugovor sa timom van Španije jer bi se onda računao kao stranac. Uz to Kampaco duguje Realu 2,6 miliona (izlaz ugovora za NBA), a Real nije spreman da oprosti taj dug sto bi znacajno olakšalo posao između Reala i Kampaca. Marca zato polazi od toga da će Kampaco negde van Španije potpisati ugovor do kraja sezone, a onda na leto potpisati višegodišnji ugovor sa Realom. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo sta se desilo. 

Vucic se naljutio sto su ga isprozivali protiv Makabija. 

I bas tada kada Partizan melje, dolazi do "pada" i losih rezultata... Aha vazi, 'oce to. 

Naravno da je usledio ultimatum da se derbi pusti. 

Ko zna kroz kakve jos pretnje i muke prolaze pre svih Ostoja, pa onda i ostali u klubu. Verovatno im je zapreceno zavrtanjem slavine. 

Razjarenom PreCedniku sada ne preostaje nista drugo nego da novac namenjen komsijama, prebaci svojoj Zvezdi, i Kampaco je logican sled... 

Ako znamo da je pozicija 3 primarna kao pojacanje, da na kecu Kampaco dolazi kao prinudno resenje, moze se zakljuciti da ce to tek biti boNba. 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Crni said:

 

Ako znamo da je pozicija 3 primarna kao pojacanje, da na kecu Kampaco dolazi kao prinudno resenje, moze se zakljuciti da ce to tek biti boNba. 

 

 

ako sam dobro razumeo...

 

Kampaco nam je iznenada, poput Kaline, iskrsao kao opcija i sada Čokiju nelagodno da se nećka...?

 

dokle sa tom impulsivnom  kupovinom igrača...?

da li je opet Novak umešao prste...?

da li to znači da Pefi ostaje na mrvicama kada se Džoni vrati da krpi Fakundove vragolije ?

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

 

ako sam dobro razumeo...

 

Kampaco nam je iznenada, poput Kaline, iskrsao kao opcija i sada Čokiju nelagodno da se nećka...?

dokle sa tom impulsivnom  kupovinom igrača i da li je opet Novak tu umešao prste i da li to znači da Pefi ostaje na mrvicama kada se Džoni vrati da krpi Fakundoa ?

 

Nazalost mi nemamo vremena da se bavimo Pefijem, svakako vreme radi za njega. Sport je jedna velika dzungla, u kojoj si tigar ili plen. Covic nije plen. Za Noleta nemam info, ali ne sumljam da ce dat neku crkavicu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...