Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

6 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Pre par godina je neko napisao da su koseve iz Pionira transportovali do Arene jer su oni obruci u Areni tvrdi. I tad sam napisao a i sada se ponavljam... Postoji jedan jedini sraf na obrucu sa oprugom kojim regulises tvrdocu obruca. Zategnes bude tvrdji, opustis bude meksi i lakse amortizuje udar lopte. Nema do materijala nema do proizvodjaca nema do onog kamerunskog vraca sa plasticnim biserima nista. Samo jedan sraf. Ne znam kako se meri taj momentum amortizacije i koji je standard ali tako je. 

To je bilo za plejof protiv CSKA. 

 

I ja ću ti opet odgovoriti isto. Ne verujem da je taj jedan šraf tajna univerzuma koju samo Fender zna i niko drugi u klubu, Areni ili Pioniru i da baš nikome nikad nije palo na pamet da tako sredi, ali su ipak igrači tražili da se prenesu kompletni koševi sa konstrukcijom : D 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Jelencom said:

1.6 kvota na groblje,a na nas 2.2

Realno ili ne? Vidicemo kakav Zeljko sprema odgovor Dusku,mogu li zaustaviti Nedovicevu i Vildozinu kreaciju,moze li Lesor u skoku parirati Zvezdi,kako ce Partizan(Panter) pogadjati suteve iz izolacije,moze li Ledej odigrati u skladu sa renomeom?

Sa druge strane vidicemo moze li Zvezda spustiti Partizan ispod 80 poena,sto bi bilo super,moze li Markovic igrati opet bez greske,Dobric hoce li nastaviti uspon forme? Hoce li Mitar inteligencijom unistavati Partizanovu odbranu..?

Puno pitanja,jedna zelja,pobjeda

Реално, не сећам се кад је неко у дербију победио ван домаћег терена а да није куп последњи пут 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Partizanu gori, poraz u četvrtak bi za njih bio apsolutna katastrofa. Mogu da zamislim kakva bi to eksplozija bila u grobarskom svetu. Mislim da je svima njima to jasno, moraju da se izvlače iz kanala i pokušaće sa ogromnom energijom da uđu u meč i rano, do poluvremena, da nas slome. Verovatno pamte i prizeljuju scenario iz utakmice četiri. Municije da zatrpaju nas i bilo koga drugog, ekstra motivisani i nabrojani, imaju svakako.

 

Na nama je da ne padamo u vatru. Da se igra fokusirano, da se pokrije skok i smanje izgubljene, da se forsira složenija igra u napadu (ne jurnjava 1 na 1), sa pametnim rešenjima i viškovima.. i da im se fizički i energetski odgovori adekvatno. Biće potrebno da se, za razliku od prvog meča sa njima i Virtuoza, odbrana utegne pre treće četvrtine.

 

Za nas ono jeste na neki način najmanje bitan derbi u sezoni, ali znajući koliko njima može da pomrsi račune, vrednost i značaj mu rastu.

 

Ne treba uraditi ono što smo uradili pred prošlogodišnji PO. Da se stvori atmosfera da je to neka skupina beskarakternih lelemuda, jer nije baš tako - i kako se ta atmosfera može obiti o glavu. Ozbiljna su legija kvalitetnih stranaca, koja u suštini može da dobije bilo koga. Favoriti su u četvrtaka, a mi što duže treba da igramo igru koju Dusko uspostavlja već par mečeva - i šanse nam rastu, ako se otrgnemo njihovim blickrigu.

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

Na utakmici u Pioniru smo imali odgovor na njihovu odličnu šutersku 2/4 ( 5 trojki i Panterova 3 bacanja).

Koliko će to biti moguće pred njihovim navijačima , videćemo

I da , nema manje bitnog derbija.Jesu favoriti , ali sviđa mi se ona rečenica DI , da on veruje igračima i oni njemu .

Puno toga se promenilo , pa i to da niko ne gunđa što smo juče prelomili utamicu sa Pefijem , Lazom i malim Lazom.



Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, LightWeight said:

Реално, не сећам се кад је неко у дербију победио ван домаћег терена а да није куп последњи пут 

Pa mi ih jedino prosle sezone nismo dobili na njihovom terenu, oni nas mislim od 2016.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, medobrundo said:

Ne treba uraditi ono što smo uradili pred prošlogodišnji PO. Da se stvori atmosfera da je to neka skupina beskarakternih lelemuda, jer nije baš tako - i kako se ta atmosfera može obiti o glavu.

Prošle sezone su kao grupa bili vrlo blizu prideva i imenice koje si iskoristio. Ujednačeniji kriterijum suđenja nas je delio od čišćenja u finalu.

Ove godine je bitno drugačija situacija, a koliko ja pratim forum nikome od naših koji pišu nije palo na pamet da potcene Partizan, naprotiv. Posle derbija u ABA takođe, Mislim da je svima jasan njihov kvalitet, sa tom razlikom što počinjemo da shvatamo i kvalitet Zvezde. Uz našeg trenera i njegov karakter mi ne ide pomisao o potcenjivanju bilo kog protivnika, a posebno Partizana.

Za mene se ništa nije promenilo i pred prvi i sada pred drugi derbi. Oni su favoriti i na njjima je da eksploatiše evidentnu razliku u kvalitetu igrača. Mi ćemo se svakako truditi da ne uspeju u tome. Spremićemo se kako treba i boriti do kraja. Za koliko će to biti dovoljno, videćemo.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ja se samo bojim da ce ovog puta Partizan lagano da dobije, a komentari ce biti u fazonu "pa dobro, njima vise treba, ovo i nije toliko bitno, fokus na duplo kolo".

 

A realno, nista sladje nego dobiti ekipu koja gori od zelje da te porazi i ima itekako mogucnosti da to uradi. Nista dosadnije nego dobijati meceve protiv ekipa koje dodju da eto odrade gostovanje i uopste ih ne zaboli poraz.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

To je bilo za plejof protiv CSKA. 

 

I ja ću ti opet odgovoriti isto. Ne verujem da je taj jedan šraf tajna univerzuma koju samo Fender zna i niko drugi u klubu, Areni ili Pioniru i da baš nikome nikad nije palo na pamet da tako sredi, ali su ipak igrači tražili da se prenesu kompletni koševi sa konstrukcijom : D 

 

Evo majstor Vuksane pa mozes prosledis ljudima iz Pionira Arene i svima drugima kojima nije palo na pamet. 
 



Takodje ste pozvani da mi objasnite na koji se onda to drugi nacin regulise tvrdoca obruca ako ne onako kako sam rekao. Slobodno ne mora nikakav dokaz eto razmisljajte logicki kako bi se obruc zategao a da nije na jedan jedini sraf koji ima i koji tome jebeno sluzi. Mrzi me da sada guglam imam pametnija posla koji su standardi za NBA oko tvrdoce obruca od do koliko je. 


p.s. Sledeci put kada neko bude hteo da premesta konstrukciju kosa iz jedne halu u drugu dajte im moj kontakt Tamburinjo prenosi klavire koseve. Izi mani. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Oni su klasicna domacica ekipa. Na strani osim mucenog Radonjica nisu dobili nikoga ni ove a ni prosle sezone. Ova utakmica im je biti ili ne biti. Mogu da zamislim kakav bi haos i pritisak kod njih nastao ako bi opet izgubili od nas. Plus sto bi tim eventualnim porazom realno mogli da se oproste od TOP 8 jos sad. Zato mislim da ce u cetvrtak da idu na sve ili nista. A dobice nista.:-)

Link to comment
Share on other sites

Ocekujem njihovo sutersko ludilo na krilima publike i da nas tako dobiju. 

 

Kao u onom drugom derbiju u Aba prosle sezone kad je Avramovic dao 33 poena, oni ce da se loze posle toga kao da su vec osvojili titulu, ali po meni to je jedan od njihovih problema, bas su prevelike lozane.

 

Ako ih bude isao sut bice teze cuvati i Lesora, koji ce da zakuca 2-3 puta i tako digne publiku. 

 

Nadam se da cu pogresiti i da sam se posteno iznalupao ovde, ali oni su takva ekipa jednostavno. Protiv Valensije je za nijansu bila skromnija poseta i atmosfera i odma cupavo. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

 Nema gostujićih navijača u Areni .Jbg  , čini se najrazumnije rešenje 

 

Quote

Ovom prilikom, Partizan Mozzart Bet napominje da će gostujući tim prema propozicijama dobiti mesta koja se nalaze u produžetku gostujuće klupe i da nikakvog drugog mesta na kojem će se gostujući navijači u dvorani okupljati neće biti.
 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tamburinjo said:

 

Evo majstor Vuksane pa mozes prosledis ljudima iz Pionira Arene i svima drugima kojima nije palo na pamet. 
 



Takodje ste pozvani da mi objasnite na koji se onda to drugi nacin regulise tvrdoca obruca ako ne onako kako sam rekao. Slobodno ne mora nikakav dokaz eto razmisljajte logicki kako bi se obruc zategao a da nije na jedan jedini sraf koji ima i koji tome jebeno sluzi. Mrzi me da sada guglam imam pametnija posla koji su standardi za NBA oko tvrdoce obruca od do koliko je. 


p.s. Sledeci put kada neko bude hteo da premesta konstrukciju kosa iz jedne halu u drugu dajte im moj kontakt Tamburinjo prenosi klavire koseve. Izi mani. 

Samo ću reći opet...da ne postoji ni teoretska šansa da ljudi kojima je posao nameštanje i održavanje koševa, konstrukcije, obruča, čega god...ne znaju ono što ima i na YT da se nađe, a pritom nije operacija otvorenog srca, nego zatezanje i olabljavanje šrafa...i da godinama nikome nije pala napamet takva mastermind ideja i pored konstantne kuknjave da su obruči tvrdi, već su morali da komplet promene sve. 

Čak i ako to nisu znali oni kojima je to struka...neko je morao da predloži, neko odobri, neko iznosi koševe iz Arene, neko prevozi ove iz Pionira...i niko niko niko nije znao za tajnu koju krije šraf...ili je svima bilo glupo da kažu, da se ovi što su naredili ne uvrede 😄

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

U verziji u kojoj Lesor pre zadnje četvrtke izlazi zbog pet ličnih ili u slučaju igranja produžetaka ne bi nas dobili ni pred 30k zipovanih grobara. Nisam sujeveran...nama će teško prodati 52 procenta za tri...teško da će se naši domaći igrači isprepadati sada kada im je Duško jasno objasnio šta znači fokus i koliko je bitna ladna glava...teško da će Vildoza da se pogubi u tako vreloj atmosferi...jedino mi je Nedara misterija.
Žoc je najveći krivac za ovaj ogroman pritisak pod kojim će mu tim igrati derbi i ubaciće mladjariju samo ako mora.

A ono radovanje sa kliberenjem protiv Future je podsetilo na prošlosezonsku blamažu Djikića sa idolopoklonstvom pred takodje prijateljsku tekmu.

Neko ima Efempe a neko fejk Budućnost koja će već naredne sezone imati Mutu na klupi...jer šta im teško.






  • Like 4
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...