Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

4 hours ago, srlepajce said:

Citam da je Vildoza decku koji je uneo argentinsku zastavu poklonio patike 👍

 

Na sledećoj kacim zastavu Portorika da mi brat Holand donese kakvu "robu"  ( jebes patike )

 

19 minutes ago, uini said:

 

 

 

Nista :classic_biggrin: ( mrzi me da kucam, ne mogu da obrisem 😄 )

Edited by Fat Zadd
  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Na sledećoj kacim zastavu Portorika da mi brat Holand donese kakvu "robu"  ( jebes patike )

 

 

 

Nista :classic_biggrin: ( mrzi me da kucam, ne mogu da obrisem 😄 )

Zali Boze njegovu robu, mora da je prskana nekom hemijom cim covek ne zna ni gde stoji. Nek’ cimne mwilla za savet

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

kad ce vencanje :lol_2:

dobro si me upozorio da ne moram da citam hvalospeve o igracu ciji je jedini forte spotap sut i flex

 

ali svaka cast za jucerasnju tekmu, problem je samo sto dobric nista ne vredi ukoliko nema takve epske veceri u kontinuitetu

Sport bez ovakvih novinara i ovakvih tekstova nema smisla. .Što više ovakvih tekstova a što manje mudraca i stručnjaka , sa društvenih mreža i foruma ....

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Abizolirni said:

Zvezdin rekord. Bio je u tom trenutku i EL ali je odmah istu sezonu Real odradio mislim 8 vezanih. 

Istu sezonu, mislim da je Jovic postavio sa 17 asistencija a narednu utakmicu neko iz takodje Reala ga skinuo sa 18

Jovic je rekord u asistima postavio u sezoni 2015/16,a ovaj niz od 7 u EL smo imali valjda u sezoni 2016/17.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Vildozi na ovom potezu,pokazao je da je majstor i van terena i veliki gospodin,bas kad je dolazio bacio sam neki post o tome da mi izgleda kao bas gotivna glava i da je prava pretnja da postane jedan od omiljenih stranaca,ovim gestom je i postao(zvanicno)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nini3112 said:

Svaka cast Vildozi na ovom potezu,pokazao je da je majstor i van terena i veliki gospodin,bas kad je dolazio bacio sam neki post o tome da mi izgleda kao bas gotivna glava i da je prava pretnja da postane jedan od omiljenih stranaca,ovim gestom je i postao(zvanicno)

http://t0.gstatic.com/licensed-image?q=tbn:ANd9GcTyMP4fouDsaR9STeHqPprn2dguZCvRtLmMExEn8gM0K5UC3GCtKL3yDeSDRemvtPfAmjMAblaa9ZZtoGM

 

 

 

 

 

 

  • Love 6
Link to comment
Share on other sites

Nevezano za sinoćni odnos bacanja 3/23, generalno imamo najgore suđenje u Evroligi…

 

Jel ima ko da šapne našima iz uprave davno zaboravljene vansportske aktivnosti, čekanje espresa 30 minuta, toplo pivo, slučajna čorba u krilu, pokvareno grejanje u hotelskoj sobi, manjak tople vode u svlačionici, problemi sa alanserom na taksi vozilu… 

 

Čisto da im se da do znanja, da ne tražimo pomoć, samo da nas ne kradu…

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Naša posla 2.1 said:

Nevezano za sinoćni odnos bacanja 3/23, generalno imamo najgore suđenje u Evroligi…

 

Jel ima ko da šapne našima iz uprave davno zaboravljene vansportske aktivnosti, čekanje espresa 30 minuta, toplo pivo, slučajna čorba u krilu, pokvareno grejanje u hotelskoj sobi, manjak tople vode u svlačionici, problemi sa alanserom na taksi vozilu… 

 

Čisto da im se da do znanja, da ne tražimo pomoć, samo da nas ne kradu…

Mali smo i moze im se, ionako smo na rubu da izletimo iz El, zato se izmedju ostalog i gleda da se izbegne svaki prek pogled sudija i delegata.

A i Bodirogi je izgleda draza Arena od Pionira, mozda je zbog drustva, sta znam.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

 

kad ce vencanje :lol_2:

dobro si me upozorio da ne moram da citam hvalospeve o igracu ciji je jedini forte spotap sut i flex

 

ali svaka cast za jucerasnju tekmu, problem je samo sto dobric nista ne vredi ukoliko nema takve epske veceri u kontinuitetu

 

Samo za Uinija od Lakija i Vox drugara 🙂

 

 

 

  • Like 16
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...