Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Vildoza je, uz sve gluposti koje donosi, bas ono sto nam trebalo. Pokretac. Posle lopta ide. Posle svaki igrac u napadu legne, radi u pozadini. Uz ovakvog kosarkasa svi rastu. Dobric postane DO-BRIC, recimo. Sort rol Luke, bolestan. Bice i Martina, ne brinite. Ja jesam fan, ali Petrusev me sve vise odusevljava, duzina, osecaj za blokadu, atletika, bice selfquota 🙂 . Mnogo volim da gledam takve igraceNego, instinkti ekipe su odlicni i u napadu i odbrani. Imamo neke jednostavne automatizme u napadu, delimo loptu, sve kul. Samo je to neko morao da pokrene. Ne umanjujem znacaj Ivanovica, koji je objasnio sta znaci trener. Trenercina.

Btw, pozicioniranje igraca na strani od lopte nam je fenomenalno, a vala i svicevi na strani lopte dobro. Hrabro, u meso. Nemamo mi sjajan personal, ali kako slozeno delujemo... Divno.

 

A Virtus... BG 2 - Bolonja 0, i ovde lici da ce biti selfquota. Zali boze para, mi kukamo na personel, glomaznost rostera bez karaktera, los odnos potroseno-dobijeno... Jeste, bili su oslabljeni, ali ne bih voleo da sam Bolonjez...

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...