Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

4 minutes ago, Henry Chinaski said:

Nekad je Radonja dobija statement utakmice odbranom, ovo je prva Zvjezdina statement pobjeda napadom u zadnjih par godina. 

Partizan je definitivno fizički u padu, zbog velike potrošnje, i mislim da će se to vidjeti u sljedećih par utakmica u evroligi.

Da nam je još krilo koje zna, pa kao što rekao Čović napadamo Top8 🙂

 

Napad je svakako poletniji, efikasniji i gledljiviji. Ali mi smo ovu utakmicu dobili odbranom u drugom poluvremenu, kad smo ih zadržali na 26 poena. 

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Napad je svakako poletniji, efikasniji i gledljiviji. Ali mi smo ovu utakmicu dobili odbranom u drugom poluvremenu, kad smo ih zadržali na 26 poena. 

Pa ne bas odabranom. Ovo je više rezultat njihovog napadačkog raspada, nego naše dobre odbrane. Mislim da smo malo bolje odigrali u odbrani početkom treće četvrtine kada je Holand unio neku energiju, ali samo energiju jer on ne zna osnove postulate odbrane.

 

Link to comment
Share on other sites

bili smo mi ok i u prvom u odbrani, ali smo prerano usli u bonus, luca nije cuvao madara, jednom ispao u pokusaju kradje. 

sutirali su odlicno u prvom, mrtvi papaetru ceo mec. 

 

u drugom je to vec bilo to, kockali smo se sa exumovim sutem, pametno koristili prekrsaje, napadali stalno pantera i lesora, solidni su bili svi u odbrani. i lideju je bolje pustiti sut, ovo sto trenutno sutira nije normalno, nije da je on neki opak suter.

hard difens po cenu faula, prtisak na loptu, mismec se sece prekrsajm odmah po cenu dva laka poena.

za napad ne brinem, imamo municije. 

 

virtus za 4 dana, ima vremena za oporavak i rad. oni su zajebana ekipa, nepredvidiva, ne treba da nas zavara to kako su ih komsije rutinirale. imaju skariola, imaju kvalitet, nece biti lako.

posle njih sto moramo dobiti + ide derbi u gostima sto opusteno mozemo da izgubimo i necemo previse osetiti.

 

zatim dve kuci za redom, zalgiris i milano, obe treba da se dobiju u pioniru.

6-8 je minimum pred oly tamo i barcu kuci. 7-7 vrhunski, totalno smo u igri.

ako dobijemo derbi koji nam nije must win... 

 

cestitke tetka vesni i malom filipu. 

 

nedostaje mi deda 😞

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kooineeperk said:

Ova scena na kraju gde Lazic skace Mitrovicu na ledja i tako idu u zagrljaj Nedovicu, pridruzuje se i Markovic, pa Dobric i onda ih sve zagrli i Petrusev - domaca osnova. Sigurno da vecina njih nije top kvalitet za EL (Lazic, Markovic, pa i Dobric i Mitrovic), ali jesu za hemiju. 

 

 

Evo i fotka izasla, ova prva:

 

  • Like 7
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, srlepajce said:

Lesor totalno neutralisan :Hail:

Kaze Obradovic da je povredjen, zato mala minutaza.

Iskreno sam ocekivao da je takva situacija jer je Lesor ozbiljan faktor i bilo bi nam mnogo teze da je bio zdrav (ako je istina).

 

Ogromna pobeda u svakom slucaju  ali pre svega za nase samopouzdanja i utakmice koje slede, derbi je bitan, ali bice ih jos dosta i sve ce biti bitniji, tako da ovaj sto pre zaboraviti i sa se nastavi sa brusenjem.

 

PS: Moze i neka pohvala za brata Holanda. Dosta solidan veceras. Bas bih voleo kad bi mogao da prokine, ne bi bio prvi kog smo terali a posle zavoleli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

9 minutes ago, Константин said:

Шлолски примјер шта значи тренер, како лагано препозна и подијели улоге и како странци прије свих лакше капирају. 
Поново смо тим, браво!

 

Duško je od raspojasane bande ekspresno stvorio TIM, to je suština i ove i prošlih pobeda na čelu sa njim. Za razliku od Partizana, koji doslovno izgleda kao raspojasana banda.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Duško je od raspojasane bande ekspresno stvorio TIM, to je suština i ove i prošlih pobeda na čelu sa njim. Za razliku od Partizana, koji doslovno izgleda kao raspojasana banda.

 

A generalno nista mnogo nije on mogao da uradi do sada, samo dve stvari: 

1. Da vodi utakmicu kako jedan trener i treba da je vodi

2. Da bude autoritet i kroz to im ukaze da oni mogu vise, da veruju u to. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...