Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, Laki21 said:

 

Nemojmo se zajebavati, eventualno Tajvin. Tirion je u suštini bio dobar čovek.

 

Da ne ulazim previše u off, aludirao sam na ovu felš varijantu gdje Čović namjerno širi lažnu informaciju. Podsjetilo me na situaciju kad Tirion spominje 3 različita prijedloga za brak različitim ljudima, da vidi ko je krtica. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima.

Dugo citam forum, ali nikako da se nakanim da i nesto napisem, pa reko' ajde da se konacno i oglasim. Probacu da ucestvujem konstruktivno u kosarkaskim diskusijama koliko mi to vreme i posao dozvole. Za pocetak toliko 😀

  • Like 47
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Spaski said:

Pozdrav svima.

Dugo citam forum, ali nikako da se nakanim da i nesto napisem, pa reko' ajde da se konacno i oglasim. Probacu da ucestvujem konstruktivno u kosarkaskim diskusijama koliko mi to vreme i posao dozvole. Za pocetak toliko 😀

Dobro došao, nemam plusića pa moram ovako

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Spaski said:

Pozdrav svima.

Dugo citam forum, ali nikako da se nakanim da i nesto napisem, pa reko' ajde da se konacno i oglasim. Probacu da ucestvujem konstruktivno u kosarkaskim diskusijama koliko mi to vreme i posao dozvole. Za pocetak toliko 😀

Sinko, znas da koristis internet, vidi se da si pismen, kosristis velika slova i interpunkcije.

Kulturan si, lepo si se javio.

Sto ti ovo treba u zivotu, bezi odavde.

Cuj kostruktivno u kosarkasim diskusijama.

  • Like 4
  • Ha-ha 34
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Clash said:

Sinko, znas da koristis internet, vidi se da si pismen, kosristis velika slova i interpunkcije.

Kulturan si, lepo si se javio.

Sto ti ovo treba u zivotu, bezi odavde.

Cuj kostruktivno u kosarkasim diskusijama.

Bukvalno ko jednom udje nema izlaza, kao sekta 😁

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Spaski said:

Pozdrav svima.

Dugo citam forum, ali nikako da se nakanim da i nesto napisem, pa reko' ajde da se konacno i oglasim. Probacu da ucestvujem konstruktivno u kosarkaskim diskusijama koliko mi to vreme i posao dozvole. Za pocetak toliko 😀


Znaš li šta je ignore list? E, trebaće ti u konstruktivnim diskusijama. 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Spaski said:

Pozdrav svima.

Dugo citam forum, ali nikako da se nakanim da i nesto napisem, pa reko' ajde da se konacno i oglasim. Probacu da ucestvujem konstruktivno u kosarkaskim diskusijama koliko mi to vreme i posao dozvole. Za pocetak toliko 😀

Dobro nam došao Spaski.

Kontam da ces dominirati na temu šaha.😁

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

Trener KK Crvena zvezda mts Duško Ivanović nema puno vremena da osveži ekipu i pripremi je za utakmicu sa timom koji je ove godine potpun renovirao sastav, uložio ogroman novac i dobro otvorio novu sezonu:

„Ovo večeras ne možemo da nazovemo treningom, već više oporavak i rekuperacija, da se osvežimo, da se taktički dogovorimo i nadamo se da će igrači sutra biti spremni. U četvrtak će biti vrlo vrlo teško. U pitanju je jedna po meni od najjačih ekipa, ali i najsnažnijih ekipa. Izvanredni u skoku, izvanredni u reketu, odlično igraju 1 na 1, Lorenco Braun je bio glavni igrač bio Španije i to je pokazao. Mi možemo da igramo sa njima 1 na 1, da pravimo neke rotacije, ali kao što sam rekao „mi verujemo“. Videćemo. Zdravstveno smo ok, momci će biti dobro, svi su spremni” rekao je prvi trener našeg tima.

Nikola Ivanović. „Jeste ova nedelja malo teža, ali veliki smo posao odradili u Berlinu, posebno način na koji smo pobedili utakmicu. Sutra protiv Makabija nas očekuje utakmica protiv ekipe koja je u brojnim aspektima dosta slična kao i ekipa Albe, dosta trčanja, napad u prvih 5 sekundi, utrčavanja, bekovi koji nalaze dobra rešenja u tim prvim sekundama napada. Fizički moramo da odgovorimo na ekipu koja je atletski možda i najpotentnija u Evropi. Defnitivno na taj način moramo da pristupimo meču, gde je svaka lopta bitna. Šansa da zabeležimo dve pobede zaredom, igramo pred naim navijačima i imamo samim tim i obavezu da odigramo kvalitetan meč“ rekao je Ivanović.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...