Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 hours ago, Grunf said:

 

 

4 minutes ago, srlepajce said:

Veteran izdominirao u dokumentarcu 👍

 

Kako su fejlovali sa ilustracijama i fudbalskim grbovima (mada su u pojedinim momentima predstavljali navijace generalno). 

 

Takodje, nisam primetio da su pominjali da je Panter igrao i za Zvezdu. 

 

Holins bas fino pricao... Markus jos bolji. Djenka standardno.

Sasa Pavlovic priznao da je sirovina.

Panter je bio dobar, steta sto ga nije bilo vise jer je bio akter, mozda je Holinsa bilo malo vise... 

A Sasa Pukl sa crno-belom narukvicom 😄 

 

Moglo je ovo i bolje ali nije ni tako lose. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, necke said:

Ko ce jos ciniti nas strucni stab sutra? Za sada je samo Karlos Marko ozvanicen, nece valjda macka Ljubica da popuni broj.. 😁

 

Mada sa tolikim stazom i iskustvom ne vidim problem.

Ostao je Jakovljevic

 

Edited by Filbi
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiv je ovaj dokumentarac, vidi se da je puno vremena ulozeno u njega. Steta sto nemam strpljenja da ga gledam do kraja.

 

Vidim dosao Ivanovic, jedina osoba koje sam se vise plasila od Singltona, bukvalno 🙃

 

Sretno nam bilo veceras!

Edited by BojanaCZV
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Novinarka: Imate nov strucni stab moze komentar?

Ivanovic: Odluka je bila donesena jos kada smo pregovarali to ej bio moj uslov, ovi momci su radili 

sjajan posao i zelim im sve najbolje ali ta odluka je bila donesena nevezano za njih. 

 

 

Novinarka: Stigao Raduljica

Vlada Jo trener kluba u koji je dosao Raduljica: ne komentarisem odlazak igraca nisam do sada, necu ni do sada. 

 

 

 

Ne treba da imas 50 godina u kosarci da bi bio pristojan. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Salo Pavlović - zaista jedan jak primerak retarda, al njegova gaža u KKP će ostati poznata samo po tome da je od Branka napravio LeBranka.

 

Dugoročno gledano odradio je posao jer nas Lebranko jaše i dan danas. 

  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Profesor said:

Kakav bilde Pavlovic. Takvi su kancer sporta.

 

Spoiler

Primetio sam to i ranije u nekim njegovim izjavama. Odlični igrački kvaliteti, al je i siromašne pameti. Sećam se one plej-of serije gde nije bilo sukoba samo sa Lazićem, nego je zamahivao loptom i u pravcu Dangubića, Dženkinsa je pokušao isprovocirati. Ranije zamahivao pesnicom u pravcu Rejnoldsa iz Budućnosti i dok publika ubacuje raznorazne predmete u teren on podiže ruke i poziva ih valjda da budu i gori. Popičkao se i sa Vujoševićem na treningu pa je pravljena sapunica u medijima da li ostaje ili ide. Da bi opravdali njegove ponašanje mnogi sa druge strane su i izmislili da mu je Lazić psovao dete u toku utakmice. 

 

Što se utakmice protiv Albe tiče, ne leže nam. Samo da ne ulazimo u trku sa njima, zajebani su tu ne samo za nas nego za sve ekipe u Evroligi.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Salo Pavlović - zaista jedan jak primerak retarda, al njegova gaža u KKP će ostati poznata samo po tome da je od Branka napravio LeBranka.

 

I po tome što je na toj tekmi više vremena proveo na dupetu nego na nogama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...