Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

znaci ili pravo krilo ili dobric-lazic-holland. meni je taj drugi deo nonsense.

Taj drugi deo se rešava šilbovanjem i to ne samo Holanda. E sad , pošto znamo da se to u realnosti neće desiti Dobrić , Lazić i Lazarević ostaju i igraće u zavisnosti od protivnika 

Nama je trenutno problem ko će da čuva protivničke bekove, ako je to Holins onda ili igramo sa samo jednim bolhendlerom ili je Holins na tri što je u mnogo slučajeva nemoguće.

Istrpimo ovu trojicu na tri imaju dovoljno iskustva da izguraju sezonu, a često mogu da budu i vrlo korisni ako su u pravim ulogama.

Rešimo problem odbrane na perimetru igračem koji pre svega nije na Vi sa loptom, a posle toga neki Kvinsi Miler na 4 .

 

Link to comment
Share on other sites

Možda, tim je nakaradan. Ako igraš sa Nedovićem i Vildozom moraš da imaš defanzivne zveri na dve od preostale tri pozicije poželjno na  4 i 5 da im čuvaju bulju . Ako hoćeš da ih razdvojiš i povremeno koristiš zajedno onda ti treba još jedan Ball handler na EL nivou.

Polako, videćemo šta će Duško prvo da rešava i šta je najurgentnije

Link to comment
Share on other sites

O kad se setim te utakmice, strasno

Neverovatno da je 8 godina proslo

U toku prenosa se saznalo da je ubijen

 

Ona Ercegova trojka pa produzetak

Igraci sat vremena "zarobljeni" u hali

 

Ne znam da li sam ikad vise zeleo pobedu ali eto

Kzs Atamana gde je pokazao da je obican smrad 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Šarac said:

to je pitanje za bivseg trenera ,koji je pravio plan sa klubom a bude trener i ove godine, zajedno sa managerom dogovarao uslove, bio na sastanku u KSS 25.06 zajedno sa Covicem.


Da li se stvarno dovode igraci od 1 jula ili se sa njima pregovara duzi period.,
Uostalom, prvi sam najavio otvaranje novog topica ovde kad je odluceno da se udje u pregovore sa PAO. Niko od ostalih insajdera to nije najavio,.
Srecom bio sam banovan odmah posle toga da bi se sprecila svadja izmedju mene i autora i osnivcaca novog topica.
Samo bi bilo dobro da se izjasni ciji je navijac jer cesto mesa pojmove kada je KKCZ u pitanju MI i VI. 

Cekaj, mi znaci kad pregovaramo, nama forum srusi transfer ili se necija zena predomisli 5 minuta pre potpisa i  nece da zivi u Bg i onda on odbije da poptise za nas A MI  moramo da potpisemo svakog kog SMO ili JE Radonjic kontaktirao?? Ne postoji opcija nesto tipa, ,,e mi se jesmo dogovarali al trener nas je napustio i ne znamo da li ces odgovarati novom treneru, ne mozemo jos da te potpisemo".  

 

Meni to nije jasno. 

 

A blokiran sam takodje ja, kad te neko pitao  otkud tolika mrznja prema Radonji  ja sam replicirao sa ,,Otkad je rekao gazda Cova". A nesto nisam video da ga ne gotivis pre odlaska, cak suprotno

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mržnja ka Radonjiću je hohštaplerska kontraobaveštajna fora Čovi, doktor, Nebojše i ništa drugo.

Kao što je diktatoru kriv Boris Tadić, jebiga on bi hteo ali ne daje mu đubrad tako vrednom i hrabrom.

Ne shvatam mogućim da bilo ko ozbiljan popuši tu priču o zlotvoru Radonji.

On je samo jedan faking košarkaški trener. Doduše drži do sebe, ne dozvoljava te udbaške fore na sebi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sa jedne strane ljubitelji lika i dela dragog nam predsednika a sa druge strane Radonjini svedoci koji te napadnu odmah za gušu ako slucajno kritikujes Radonjica. Nigde neke realnosti. A realnost je da sa jedne strane je Covic uvek sve sjebao cim je situacija da se on pita. Covek pojma nema o kosarci i sastavljanju ekipa a godinama je u tom sportu na neki nacin.

A sa druge strane „fini i dobri" Radonja nas vec drugi put koristi da povrati karijeru. Posle Bajerna i one sprdnje sto je tamo napravio jedino je mogao da se vrati u Zvezdu. Tada mu nikakve garancije nisu bile potrebne. Takodje posle Cibone 2014. i onog debakla da mu nije bilo Zvezde sada bi trenirao Dečić iz Kotora. 

Da se razumemo covek je najupesniji trenerZvezde u njenoj istoriji i hvala mu od srca na svakom trofeju, kad god dodje u Pionir ja cu ga pozdraviti ali nemojte da od njega pravimo neko nevinasce kad to nije.

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fasper said:

Sa jedne strane ljubitelji lika i dela dragog nam predsednika a sa druge strane Radonjini svedoci koji te napadnu odmah za gušu ako slucajno kritikujes Radonjica. Nigde neke realnosti. A realnost je da sa jedne strane je Covic uvek sve sjebao cim je situacija da se on pita. Covek pojma nema o kosarci i sastavljanju ekipa a godinama je u tom sportu na neki nacin.

A sa druge strane „fini i dobri" Radonja nas vec drugi put koristi da povrati karijeru. Posle Bajerna i one sprdnje sto je tamo napravio jedino je mogao da se vrati u Zvezdu. Tada mu nikakve garancije nisu bile potrebne. Takodje posle Cibone 2014. i onog debakla da mu nije bilo Zvezde sada bi trenirao Dečić iz Kotora. 

Da se razumemo covek je najupesniji trenerZvezde u njenoj istoriji i hvala mu od srca na svakom trofeju, kad god dodje u Pionir ja cu ga pozdraviti ali nemojte da od njega pravimo neko nevinasce kad to nije.

Pravimo neko nevinasce jer on to nije??? Pa sta je onda???

 

On u Bayernu ima dve titule i to poslednje za njih, a imaju ih jos jednu dve...

 

Niko ne brani Deja od argumentovanih.

 

Migao je dovesti prosle sezone i bolje igrace npr zbog EL...to je cela kritika da je imao los rezultat u EL.

 

On je i doveo Bayern na ovaj nivo..pljeskavicar ima kup..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzaba nagomilavanje defanzivnog kvaliteta, kad nema ko da isporuci na drugoj strani.
Pogledajte prekoputa. Sipaju sa svih strana. Ne mogu da ih spuste ispod 90 poena. Generalno pogledajte EL timove. Alba najbolji primer. Mora da se razmislja u tom pravcu da bi na ovom nivou bili kompetentni.
Takva kosarka se danas igra, a mi u timu samo dva igraca sposobna za to.
Mislim da Ivanovic gleda mnogo siru sliku.
Ove sezone sta izvuce, ne treba mu nista zameriti.
Sledece vec ocekujem iskorak.

Mnogo bi nam znacila pobeda sutra. Sutra u glavi kao da je finale je pravi recept po meni.

Edited by Bode
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

 

Dobrićev problem je glava, tj nedostatak samopouzdanja a ne tehnika. On mora da se prešaltuje iz Gvozden u Kobra mod.

Slazem se. 

 

Mene bilo sramota u njegovo ime kad je na mecu protiv Cibone konacno nabo trojku iz 8 pokusaja i cijela dvorana pala u delirijum. Ko da je u pitanju junior a ne decko od 28 godina, iskusan igrac koji je tolike godine u klubu, naosvajao svega i svacega pa bio i MVP finala Aba lige prosle sezone. Samo glava

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...