Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Molim sve kolege sa foruma da mi se jave ovde u inbox sa svojim privatnim twiter nalozima kako bih ih odblokirao te im je onemguceno pracenje mog privatnog profila gde iznosim moje PRIVATNE STAVOVE. 

 

Posto ste ovde tajni,a verovatno i  na twiteru verujem, svakako ne mogu znati da sam nekoga blokirao a da je sa ovog foruma.

 



Sa ostalim koji normalno komunciraju, nikada nikoga nisam blokirao.


Tako da ako niste u ovoj grupi gore pomenutih a ipak sam vas blokirao, zapitajte se zasto sam to uradio , pa izvolte, posto na twiteru vec ne mozete vise da me pratite ako ste blokirani, imate ovde moj  inbox pa se predstavite sa nalogom.

Za one koji nisu blokirani, a prate me, znaju da je pola mojih twitova sprdacina, ali se ne libite da ovde ih prenosite i tumacite kako vam je volja. 


i da za sve ljubitelje DR i ovim putem mu se zahvaaljujem sto u njemu i dalje kuca zvezdasko srce i divno je odigrao poslednu 4/4 da ode u minus 30 i preuzme fenjer, Jos jedan poraz od -30 u njegovom CVu, Nije ih malo da budemo iskreni.

 

I da, 8 igraca u ovom rosteru imamo koje je on selektovao prosle godine, 8 igraca sa ugovorima koje su prenete u ovu godinu
3 igraca dovedena koje su bile njegove zelje dok je jos zeleo da bude trener KKCZ dok se pojam chartera, budzeta,garancija i lekara nije pojavila, a pojedini forumasi odavde znaju kada sam najavio ILICIA< PETRUSEVA I MARTINA I to dok je jos bio trener KKCZ pod ugovorom,Srecom sebe i svoju porodicu je usrecio sa boljim ugovorom gde svega ovoga sto nije imao u KKCZ ima tamo, dugo dugo nam ostao tamo sa puno uspeha. 

Tri igraca koje nije on selektovao a deo su naseg sastava danasnjeg su NEDOVIC, VILDOSA I BENTIL. ocigledno da su oni nama najveci problem???


Holland i Radujica su 99 % bivsi ,Adams je odavno bivsi,  te stoga nisu ni bitni vise za ovu pricu i ovu sezonu, te ne mogu biti krivi ni za kakve buduce poraze ili pobede.


Izvolte u inbox.stvarno ne bih zeleo da neko se oseca uvredjenim ako sam ga blokirao bez razloga. 

 

pozdrav.

Edited by Don Radonja
  • Thanks 2
  • Ha-ha 12
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

...

 

I da, 8 igraca u ovom rosteru imamo koje je on selektovao prosle godine, 8 igraca sa ugovorima koje su prenete u ovu godinu
3 igraca dovedena koje su bile njegove zelje dok je jos zeleo da bude trener KKCZ dok se pojam chartera, budzeta,garancija i lekara nije pojavila, a pojedini forumasi odavde znaju kada sam najavio ILICIA< PETRUSEVA I MARTINA I to dok je jos bio trener KKCZ pod ugovorom,Srecom sebe i svoju porodicu je usrecio sa boljim ugovorom gde svega ovoga sto nije imao u KKCZ ima tamo, dugo dugo nam ostao tamo sa puno uspeha. 

Tri igraca koje nije on selektovao a deo su naseg sastava danasnjeg su NEDOVIC, VILDOSA I BENTIL. ocigledno da su oni nama najveci problem???


...

 

A zašto su dovedene želje bivšeg trenera, koji je več napustio klub? Meni to iskreno nije ni malo logično

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Koja glupost, pa je l nas on zakleo krvlju nasih predaka da te iste likove dovedemo i kada on ode? 
Adams Holand i Raduljica nisu bitni za pricu, verovatno ni bar 500k koje cemo baciti na njih - bukvalno baciti?

Trener poluamater sa pomocnicima amaterima nije bitan isto?

Boze sacuvaj sta pricas ti covece.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Šarac said:

Molim sve kolege sa foruma da mi se jave ovde u inbox sa svojim privatnim twiter nalozima kako bih ih odblokirao te im je onemguceno pracenje mog privatnog profila gde iznosim moje PRIVATNE STAVOVE. 

 

Posto ste ovde tajni,a verovatno i  na twiteru verujem, svakako ne mogu znati da sam nekoga blokirao a da je sa ovog foruma.

 



Sa ostalim koji normalno komunciraju, nikada nikoga nisam blokirao.


Tako da ako niste u ovoj grupi gore pomenutih a ipak sam vas blokirao, zapitajte se zasto sam to uradio , pa izvolte, posto na twiteru vec ne mozete vise da me pratite ako ste blokirani, imate ovde moj  inbox pa se predstavite sa nalogom.

Za one koji nisu blokirani, a prate me, znaju da je pola mojih twitova sprdacina, ali se ne libite da ovde ih prenosite i tumacite kako vam je volja. 


i da za sve ljubitelje DR i ovim putem mu se zahvaaljujem sto u njemu i dalje kuca zvezdasko srce i divno je odigrao poslednu 4/4 da ode u minus 30 i preuzme fenjer, Jos jedan poraz od -30 u njegovom CVu, Nije ih malo da budemo iskreni.

 

I da, 8 igraca u ovom rosteru imamo koje je on selektovao prosle godine, 8 igraca sa ugovorima koje su prenete u ovu godinu
3 igraca dovedena koje su bile njegove zelje dok je jos zeleo da bude trener KKCZ dok se pojam chartera, budzeta,garancija i lekara nije pojavila, a pojedini forumasi odavde znaju kada sam najavio ILICIA< PETRUSEVA I MARTINA I to dok je jos bio trener KKCZ pod ugovorom,Srecom sebe i svoju porodicu je usrecio sa boljim ugovorom gde svega ovoga sto nije imao u KKCZ ima tamo, dugo dugo nam ostao tamo sa puno uspeha. 

Tri igraca koje nije on selektovao a deo su naseg sastava danasnjeg su NEDOVIC, VILDOSA I BENTIL. ocigledno da su oni nama najveci problem???


Holland i Radujica su 99 % bivsi ,Adams je odavno bivsi,  te stoga nisu ni bitni vise za ovu pricu i ovu sezonu, te ne mogu biti krivi ni za kakve buduce poraze ili pobede.


Izvolte u inbox.stvarno ne bih zeleo da neko se oseca uvredjenim ako sam ga blokirao bez razloga. 

 

pozdrav.

Odblokiraj me na Tviteru, pa da te ja blokiram kao vec sad davne rekao bih 2013g.

 

Kad si pitao za Raduljicu, sta su ti bese rekli? 🙂

 

Elem, dobro smo vezali dve pobede da se javis kao covek i napises post. Znas i sam da sledece javljanje ide u 2023..

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, quentin said:

Ovaj ugovor Raduljici je bio de fakto neko pranje novca. U normalnoj državi neko bi na robiju zbog toga išao.

 

E sad, za robiju .... pa u FK masina radi decenijama, pa nikom nista.

Sigurno ne pere za tebe i mene pa ce u staro gvozdje 

Edited by Plant
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je u ovom timu najveća misterija i ujedno posao za DI Hassan Martin. On je čovek imao dobre brojeve u EC sa Budućnošću pa je posle toga bio redovan u Olyju gde je baš gusto na pozicijama za njegovu visinu - Vezenkov, Papanikolau, Printezis (prošle godine), Falla da ne pominjem kao klasičnog centra u odnosu na ostale combo igrače. OK Barcokas ga je povremeno slao na mršavljenje jer mu je giros bio prirastao srcu više nego što se sme, ali svejedno, imao je odlične role i prošlu sezonu. E sad, kako je od te pozicije došao do ovog kanala u kome se nalazi danas, ja ne razumem. Da li je mentalno slab, ako jeste to će opraviti DI, isto će mu opraviti spremu, ali ne mogu da verujem da je zaboravio da igra basket.

Link to comment
Share on other sites

Mene apsolutno ne cudi nikakva odluka koju je doneo klub koji je angazovao VJ kao glavnog trenera i ona dva klovna Jorovica i Simonovica za pomocnike.

Tako da verujem da su dovodili Radonjiceva pojacanja i da im je sad kriv Radonja jer njihovo čedo Vlada Jovanovic nije mogao da se snadje sa njima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

teorija je ili nelogična ili nije za izjaviti od sramote, pošto, ako ti već trener dovodi igrače - onda najpre potpišeš ugovor sa njim, pa onda potpisuješ ostale.

debilno je čak i za zvezdine standarde

Teorija je ocrniti zlog Radonju da je on kriv za ovo što su oni smutili pa prosuli.

End.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Molim sve kolege sa foruma da mi se jave ovde u inbox sa svojim privatnim twiter nalozima kako bih ih odblokirao te im je onemguceno pracenje mog privatnog profila gde iznosim moje PRIVATNE STAVOVE. 

 

Posto ste ovde tajni,a verovatno i  na twiteru verujem, svakako ne mogu znati da sam nekoga blokirao a da je sa ovog foruma.

 



Sa ostalim koji normalno komunciraju, nikada nikoga nisam blokirao.


Tako da ako niste u ovoj grupi gore pomenutih a ipak sam vas blokirao, zapitajte se zasto sam to uradio , pa izvolte, posto na twiteru vec ne mozete vise da me pratite ako ste blokirani, imate ovde moj  inbox pa se predstavite sa nalogom.

Za one koji nisu blokirani, a prate me, znaju da je pola mojih twitova sprdacina, ali se ne libite da ovde ih prenosite i tumacite kako vam je volja. 


i da za sve ljubitelje DR i ovim putem mu se zahvaaljujem sto u njemu i dalje kuca zvezdasko srce i divno je odigrao poslednu 4/4 da ode u minus 30 i preuzme fenjer, Jos jedan poraz od -30 u njegovom CVu, Nije ih malo da budemo iskreni.

 

I da, 8 igraca u ovom rosteru imamo koje je on selektovao prosle godine, 8 igraca sa ugovorima koje su prenete u ovu godinu
3 igraca dovedena koje su bile njegove zelje dok je jos zeleo da bude trener KKCZ dok se pojam chartera, budzeta,garancija i lekara nije pojavila, a pojedini forumasi odavde znaju kada sam najavio ILICIA< PETRUSEVA I MARTINA I to dok je jos bio trener KKCZ pod ugovorom,Srecom sebe i svoju porodicu je usrecio sa boljim ugovorom gde svega ovoga sto nije imao u KKCZ ima tamo, dugo dugo nam ostao tamo sa puno uspeha. 

Tri igraca koje nije on selektovao a deo su naseg sastava danasnjeg su NEDOVIC, VILDOSA I BENTIL. ocigledno da su oni nama najveci problem???


Holland i Radujica su 99 % bivsi ,Adams je odavno bivsi,  te stoga nisu ni bitni vise za ovu pricu i ovu sezonu, te ne mogu biti krivi ni za kakve buduce poraze ili pobede.


Izvolte u inbox.stvarno ne bih zeleo da neko se oseca uvredjenim ako sam ga blokirao bez razloga. 

 

pozdrav.

 

Ja sam isti i ovde i tamo, valjda me nisi (u međuvremenu) blokirao.

 

BTW, ajde da je i sve to tačno, ko je potpisao perspektivnog Vladu Yoa i još perspektivnijeg Simona the pomoćnika™? Jorovića ne pominjem jer ne znam baš ništa o njegovoj stručnosti ili nestručnosti no Ivanović očito nije impresioniran budući da ga je smenio nakon dve tekme.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja prebacujem svi krivicu na sebe...ako se sezona lose zavrsi nek cova kaze da je Devil kriv jer ga je ubedjivao da u Raduljici ima jos zivota i da ce Holand ubosti u clutchu i srusiti Zelimira..kao onomad.

 

Nismo mi krivi sto mu Ostoja objasnjava kako se vodi klub.

 

Jes, mi smo gadljivi na Exuma  Pantera, Lideja, Nunalija i Papapetrua.

 

Mi hocemo serbsku petorku sa Lazom, Stefom i ostalim ciglarima..

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

teorija je ili nelogična ili nije za izjaviti od sramote, pošto, ako ti već trener dovodi igrače - onda najpre potpišeš ugovor sa njim, pa onda potpisuješ ostale.

debilno je čak i za zvezdine standarde

to je pitanje za bivseg trenera ,koji je pravio plan sa klubom a bude trener i ove godine, zajedno sa managerom dogovarao uslove, bio na sastanku u KSS 25.06 zajedno sa Covicem.


Da li se stvarno dovode igraci od 1 jula ili se sa njima pregovara duzi period.,
Uostalom, prvi sam najavio otvaranje novog topica ovde kad je odluceno da se udje u pregovore sa PAO. Niko od ostalih insajdera to nije najavio,.
Srecom bio sam banovan odmah posle toga da bi se sprecila svadja izmedju mene i autora i osnivcaca novog topica.
Samo bi bilo dobro da se izjasni ciji je navijac jer cesto mesa pojmove kada je KKCZ u pitanju MI i VI. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Šarac said:

to je pitanje za bivseg trenera ,koji je pravio plan sa klubom a bude trener i ove godine, zajedno sa managerom dogovarao uslove, bio na sastanku u KSS 25.06 zajedno sa Covicem.

 

 

idiotski je ne završiti oko ugovora sa trenerom koji ti dovodi igrače, samo ću to reći

a kada je tako, nije ti taj trener kriv, nego menadžment

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...