Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ova sezona je usrana na pocetku, ne verujem da postoji trener koji bi od ovakvog tima mogao da stvori favorita protiv ovogodisnjeg Partizana. Iskljucivi krivac za to je generalni menadzer, u svakom smislu. Coach Vlado je daleko na drugom mestu. Sramota je kakva ekipa je napravljena za novce koji su sprcani.

 

Sad su pokusaji da se spase sta se spasti moze, doveden je ozbiljan trener umesto pocetnika. Po mom misljenju, neki realni ciljevi su izbegavanje poslednja 3 mesta u EL i finale ABA (ako ne udjemo to je katastrofalan neuspeh, a ako osvojmo neverovatan uspeh). 

 

Ja iskreno nemam nista protiv ni Evrokupa, mozda nam tu i jeste mesto. Takodje smo mogli za ovih 7-8 godina da napravimo iskorak i obezbedimo poziciju u kojoj komsijama ne bi pomogla ni 2 Obradovica i 3 Pantera, i nismo uspeli samo zbog svoje sujete i gluposti.

 

Jos nesto, poprilicno sam siguran da necemo igrati KLS ako Partizan bude imao prednost domaceg terena.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milos 3.14 said:

Partizan igra preozbiljnu odbranu poslednje 2-3 tekme, a od početka sezone štite obruč najbolje u EL . Lesor igra top, a sve što zasere Ledej i Naneli pokrpe.

Nismo mi ista konkurencija sa njima ove sezone i neme potrebe da tupimo zube pogotovo na ovoj temi.

U poslednje tri EL utakmice primaju 88 poena u proseku, kako je to preozbiljna odbrana? 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Ne bih nas bas stopostotno otpisivao. Mnogo toga moze da se izdesava...

U ovom odnosu snaga ne moze, jednostavno je imaju mnogo vise boljih igraca.

Nesto je do njihovog dobrog budzeta, a nesto do loseg upravljanja nasim.

Nas nivo je Zalgiris ili Asvel, kada ima los dan.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cavani said:

To je pitanje za gm Covica, mada sumnjam da smo i mi mogli da priustimo 4-5 igraca od po milion i da smo suzili roster.

Raduljica i Nedovic dodaju na utisku da imamo novca jer su wtf potezi, ostalo je manje vise u granicama normale, uz naravno losu selekciju.

Ja sam uvek za kvalitet pre kvantiteta.

Samo Raduljica i Nedovic?? 

Oni na 1 imaju Exuma i Madar 

Mi imamo 

Markovica, Ivanovica, Vildozu, Adamsa

Nijedan nije jeftin a jedan je vec silbovan 

 

Na centru imaju 

Lesora, Koprivicu i ovog novog 

 

Mi imamo 

Kuzmica, Mitrovica, Martina, Petruseva, Raduljicu 

 

 

Daj nemoj da se zajebavamo sad.  Sa budzetima smo tu negde, ko je nama kriv sto mi damo pare na Martina, Raduljicu i Petruseva a onda nam Petrusev igra 4, Martin ne zna gde a Raduljica tek ne zna. 

 

Plus smo stigli da silbujemo i trenera pa placamo jos jednog trenera sad. 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milos 3.14 said:

Partizan igra preozbiljnu odbranu poslednje 2-3 tekme, a od početka sezone štite obruč najbolje u EL . Lesor igra top, a sve što zasere Ledej i Naneli pokrpe.

Nismo mi ista konkurencija sa njima ove sezone i neme potrebe da tupimo zube pogotovo na ovoj temi.


Partizan je ove godine najozbiljniji “van terena”…

 

Veceras su Ih sudije ostavile u igri prvih 30 minuta, trebali su da gube 15 razlike…

 

Postavljen “rekord” Evrolige sa sviranih 10 ličnih grešaka za prve 3 četvrtine ili 1 faul na svaka 3 minuta…

 

Opeglacemo licemere i ove godine 💯

 

#ZVEZDAIZNADSVIH

  • Like 3
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mi u ovakvoj rotaciji prakticno imamo samo jednu cetvorku i tri veoma slabe trojke. Znaci ili ce se Ilic prikljuciti rotaciji, a Petrusev igrati na 5 ili cemo morati da dovodimo startno krilo.

 

U svakom slucaju rotacija u nekom buducem periodu mora biti kraca. Vise od tri centra u 12 ni u kom slucaju. Sinoc smo imali Mitra, Martina, Kuzmica i Petruseva u 12. Nema potrebe za time, kosarka se sve vise igra atletskim i niskim petorkama. Mi imamo tri odlicna centra za tu namenu, Kuzmic i Raduljica nisu ni potrebni. Videcemo kako misli Ivanovic, u njega imam apsolutno poverenje ali nasa rotacija mora da bude dosta uredjenija u narednom periodu, znaci 6-7 nosioca igre i jos 2 do 3 koji ulaze cisto po zadatku par minuta. Lazarevic je idealan za to. Dobric takodje, ali da ne izmislja toplu vodu vec akcije za spot up sut. Lazic stvarno vise nema sta da trazi u 12. 

Link to comment
Share on other sites

lorenco :classic_dry: 

klasicna lelemud mod partija + u odbrani statirao + prodao tekmu u 4/4.

i treba zeljko da ga grli. 

 

uzasno su napadacki jaki, a nije ni cudo kad imaju 5 igraca od 1+ milion. 

opet ovo je sramotna odbrana makabija. 

sad ce neko da pita kakve veze ima sa nama? pa ima, to je nas najveci rival i ne treba nam partizan u formi bilo kada, a ne pred dva derbija. 

ja ne vidim kako mi mozemo da dobijemo mec u el, po meni su solidan favorit i treba tako u ulozi underdoga i uci u mec. 

nas adut mora biti odbrana i ne ulaziti u rng i brzu kosarku sa njima. 

 

el deluje izuzetno izjednacena, cak i sa porazom od albe bili bi maksimalno 3 pobede od 8 a sa pobedom em bi anulirali pao em bi bili totalno u igri.

ipak mnogo nam je bitan mec u berlinu, a dve kuci posle toga su svakako must win.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Nisam baš siguran, Partizan ima baš ozbiljan napadački potencijal.

 

Što se Hollinsa tiče jebiga, i Dalibor Ilić bi tako legao Cedeviti npr a kod nas nije ni u 12.

 

Dalibor Ilić nikada nije igrao u Cedeviti

 

 

 

hehehe

 

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Samo Raduljica i Nedovic?? 

Oni na 1 imaju Exuma i Madar 

Mi imamo 

Markovica, Ivanovica, Vildozu, Adamsa

Nijedan nije jeftin a jedan je vec silbovan 

 

Na centru imaju 

Lesora, Koprivicu i ovog novog 

 

Mi imamo 

Kuzmica, Mitrovica, Martina, Petruseva, Raduljicu 

 

 

Daj nemoj da se zajebavamo sad.  Sa budzetima smo tu negde, ko je nama kriv sto mi damo pare na Martina, Raduljicu i Petruseva a onda nam Petrusev igra 4, Martin ne zna gde a Raduljica tek ne zna. 

 

Plus smo stigli da silbujemo i trenera pa placamo jos jednog trenera sad. 

Zaboravio si i Smailagica na pet, oni imaju jako ozbiljnu ekipu, mozda i najjacu sklopljenu na ovim prostima, u zadnjih 29god svakako.

O nasem rosteru je bljutavo i raspravljati, a potezi gm Covketa su obesmislili svaku polemiku o budzetima, smrdimo na nepotizam.

Covke je sam pao sam se ubio.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Tvoj primer.

Kako bi ti potrošio te "ogromne" pare.

 

Probao bih da dovedem nekolicinu ozbiljnih igrača i da ekipu pojačacam na pozicijama koje su nam deficitarne.

Mi smo upraco suprotno radili nekoliko godina. Neke pozicije nagomilavali, a na nekima nismo imali ni za lek. Isto i ove godine.

Plus nam nosioci igre nisu dovoljno dobri a dosta koštaju.

 

Naš tim košta jedno 6-7 miliona. Partizanov možda milion, dva više, ali nisu nam oni krivi za ovakav roster. Sami smo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, СтелаРоса said:

U poslednje tri EL utakmice primaju 88 poena u proseku, kako je to preozbiljna odbrana? 

Brane dobro reket po cenu nekog šuta više i kad % triojki protivnika spadne ispod 50% okreću tekmu. Igraju i dosta brzo, otud mnogo daju , ali i primaju .

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Naša posla 2.1 said:


Partizan je ove godine najozbiljniji “van terena”…

 

Veceras su Ih sudije ostavile u igri prvih 30 minuta, trebali su da gube 15 razlike…

 

Postavljen “rekord” Evrolige sa sviranih 10 ličnih grešaka za prve 3 četvrtine ili 1 faul na svaka 3 minuta…

 

Opeglacemo licemere i ove godine 💯

 

#ZVEZDAIZNADSVIH

Naravno ne treba se predavati, ali bi bitnije bilo postaviti neke osnovne za dogodine nego sad juriti ne znam koga .

Jednostavno otišao je trener i najbolji igrač, to je signal da se krene u novi ciklus. Sad kad imamo trenera, polako

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sam B said:

 

Probao bih da dovedem nekolicinu ozbiljnih igrača i da ekipu pojačacam na pozicijama koje su nam deficitarne.

Mi smo upraco suprotno radili nekoliko godina. Neke pozicije nagomilavali, a na nekima nismo imali ni za lek. Isto i ove godine.

Plus nam nosioci igre nisu dovoljno dobri a dosta koštaju.

 

Naš tim košta jedno 6-7 miliona. Partizanov možda milion, dva više, ali nisu nam oni krivi za ovakav roster. Sami smo.

Zaista je mazohizam upoređivati naš i njihov budžet i ove i prošle godine.

Prošle godine Panter imao veću platu od svih naših stranaca zajedno.

Tek ove. Minimum 50% veći budžet imaju, em su pare dobili na vreme.

Daj konkretno primer pametne kupovine?

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pavijan2 said:

Daj konkretno primer pametne kupovine?

sta ti nije jasno?

svaka kupovina im je bila pametna

proveren EL kvalitet za dobre novce

plus vrlo dobri mladi talenti

 

vs.

4 osrednja centra i radule preko

3m igracu upitnog zdravlja

macka u dzaku na najvaznijoj poziciji

insistiranje na domacoj osnovi koja nema kvalitet + je preplacena

igrac na poziciji dao trojku partizanu i ume da rezi

 

hajde da prekinemo ovde sa tim da nam je zli vucic sastavljao roster

 

edit,zaboravih:

ozbiljan trener + sportski sektor

vs.

kumara, nepotizam i talovi

 

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

sta ti nije jasno?

svaka kupovina im je bila pametna

proveren EL kvalitet za dobre novce

plus vrlo dobri mladi talenti

 

vs.

4 osrednja centra i radule preko

3m igracu upitnog zdravlja

macka u dzaku na najvaznijoj poziciji

insistiranje na domacoj osnovi koja nema kvalitet + je preplacena

igrac na poziciji dao trojku partizanu i ume da rezi

 

hajde da prekinemo ovde sa tim da nam je zli vucic sastavljao roster

 

edit,zaboravih:

ozbiljan trener + sportski sektor

vs.

kumara, nepotizam i talovi

 

I onda je došao mrmot i zamotao čokoladu ...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...