Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

9 minutes ago, uini said:

 

 

što se kladže tiče, odigrao sam 2x 4x fudbalske tekme za 100 ili 300 din pre 25 godina, mene to zaista ne zanima kao faktor i probao sam da pojasnim i zašto.

da je kvota sigurna predikcij, niko ne bi radio ništa u životu osim ulagao solidne pare na favorite i tako živeo.

Pa sve je to tacno, nije sigurna predikcija, ali jeste da smo blagi favoriti 🙂 mozemo puci, mozemo i dobiti, ali pre utakmice smo favoriti i ako drzimo do sebe tu ulogu cemo preuzeti i na kraju krajeva i pobediti. To su timovi gde se ocekuju pobede kod kuce.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

ama ljudi, tim koji ima 1-6 u vrhunskom evropskom takmičenju, gde suvereno gubi svaku poslednju četvrtinu osim vs bajerna, ne može biti favorit osim ako su koševi protivnika manjeg obima;

možda u idealnom scenariju za metar-metar&kusur duško (duško) posloži ekipu tako da ponegde možemo i da se nazovemo favoritom ali sada trenutno to nije ni sci-fi, već ona fantasy drama 🙃

 

favoriti bez obzira na aktuelnu formu mogu biti barca, real, armani, pojma nemam, efes i slični. 

asvel je ekipa gore-dole našeg kvaliteta. ne bih imao ništa protiv da budemo nekakav favorit protiv njih kada bi zvezda u ovom trenutku bila neka ozbiljna ekipa u smislu kontinuiteta igara, bilo u smislu uzastopnih tekmi ili u okviru jedne tekme.

 

mi smo trenutno ekipa za koju svi računaju da je prilika da se dobije. možda se to promeni ali treba još solidno bizona da prođe poljima da bi to bila neka okvirna činjenica.

 

edit typos

Valjda veceg obima 🤨

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Bez obzira što je melodramatična kliše floskula, ja se potpuno slažem sa konstatacijom iz nekog burek teksta koji sam pročitao a koji kaže da je odlaskom Kalinića letos Zvezdi "iščupano srce". Nije da smo ostali samo bez sjajnog igrača (uz sve mane koje je pokazivao prošle sezone i ne baš konstantne partije), ostali smo bez šampiona i pobednika, čoveka za koga stvarno nije neistina reći da ne priznaje nikom da je bolji dok to ne pokaže na parketu i uz koga sam nekako bio siguran da će kuglica prevagnuti na našu stranu kad bude bitno, što se i desilo u finalu ABA lige. Jebiga, idemo dalje.

  • Like 20
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Barsa je najavila smanjenje budžeta u naredne tri godine, pa eto prilike za povratak ... možda dogodine.

Dovescemo ga ako nam bude dozvoljeno, kao sto se mi nismo pitali ni prilikom njegovog odlaska.

 

Jednostavno, Kalina je rodjeni pobjednik i sa njim u timu sanse drasticno rastu za osvajanje svih mogucih titula.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sokmeniki said:

Bolje da ne otvaramo tu temu ponovo, ova izjava Kaline sve govori.

 

evo ja bih baš voleo da otvorimo ovu temu, pošto meni ova izjava ne govori to što ti sugerišeš.

a usput si ti lično otvorio tu temu, tako da je najbolje ili da batališ teorije zavere ili da ih ponosno objasniš nekim činjenicama.

 

evo recimo mene čudi kako su nam onda ti grobar-moćnici dozvolili da angažujemo duška ivanovića? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...