Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

12 minutes ago, berti said:

Šta uradise Covic i Radonje sami sebi, nama i Zvezdi...

Covic mu ponudio ono sto nijednom drugom treneru nije ponudio,pa ni Pesicu 

 

Ako si 25 juna sa Covicem na sastanku u KSS i razgovor oko strategije za srpsku kosarku a 26 tog kazes manageru daj vidi sa Pao mogu li dobiti 100 k vise od ponude KKCz  ne vidim da se bilo ko zajebao.

 

Covic je ustedeo pare jer bi bili na istom mestu gde smo i sada jer vidimo da tih 100 k vise za Pao ne znaci nista u rezultatskom smislu. Fenjerasi kao i mi , a drugi je uvecao svoj bankovni saldo za 100k.

A " teli" smo Bacona zar ne?

 

 

Jel smem da otvorim novi topic

 

Biro rada i treneri na istom?

  • Like 1
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Šarac said:

Covic mu ponudio ono sto nijednom drugom treneru nije ponudio,pa ni Pesicu 

 

Ako si 25 juna sa Covicem na sastanku u KSS i razgovor oko strategije za srpsku kosarku a 26 tog kazes manageru daj vidi sa Pao mogu li dobiti 100 k vise od ponude KKCz  ne vidim da se bilo ko zajebao.

 

Covic je ustedeo pare jer bi bili na istom mestu gde smo i sada jer vidimo da tih 100 k vise za Pao ne znaci nista u rezultatskom smislu. Fenjerasi kao i mi , a drugi je uvecao svoj bankovni saldo za 100k.

A " teli" smo Bacona zar ne?

 

 

Jel smem da otvorim novi topic

 

Biro rada i treneri na istom?

Ne sumnjam da je to tacno sto se tice sume koju je Radonja licno trebao da dobije. Pitanje je sta se tu pricalo oko formiranja tima, novca za to...

Sada, da li bi bilo bas ovako isto... Sigurno ne bi Raduljicu i ovog frisko otpustenog divljaka gledali u klubu. Zatim, dvoumljenje Kaline koje je fakat postojalo. Oko cega, mozemo da nagadjamo. I na kraju, jebeni Pao bismo dobili u Pioniru, tako da bi bila pobeda vise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt Raduljica+Kuzmic+Martin = plata za top centra.

 

Lazic + Lazarevic = top krilo,

ipak treba imati kvalitetan sportski sektor koji zna sta hoce i kako se sastavlja tim,

ali bitnije je da igraju dobro odbranu

Edited by necke
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, necke said:

Jbt Raduljica+Kuzmic+Martin = plata za top centra.

 

Lazic + Lazarevic = top krilo,

ipak treba imati kvalitetan sportski sektor koji zna sta hoce i kako se sastavlja tim,

ali bitnije je da igraju dobro odbranu


Martin je top centar 💯

 

Trenutno smo sa njim treći u Evroligi po broju skokova…

 

Nije u redu omalovažavati igrača koji igra poštenu košarku na obe strane terena…

 

Saglasan da se novac za drugu dvojicu mogao pametnije potrošiti…

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, necke said:

Jbt Raduljica+Kuzmic+Martin = plata za top centra.

 

Lazic + Lazarevic = top krilo,

ipak treba imati kvalitetan sportski sektor koji zna sta hoce i kako se sastavlja tim,

ali bitnije je da igraju dobro odbranu

Lazarevic + Lazic nije top krilo, nemojmo pricati svasta.

 

Ali Lazic + Holand + Kuzmic + Raduljica jeste top krilo 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Uf sad ne valja Hasan... Covek koji stvarno igra sasvim solidno od pocetka sezone. 

 

Sto se sutrasnje utakmice tice ja iskreno oeckujem pobedu. Ne znam zasto bi se toliko plasili ne Monaka kao kluba nego gostovanja. 

Ovde provejava alibi uteha kao eto realno je samo PAO kiks... pa koji moj igramo onda EL i idemo na te utakmice ako nije realno da pobedimo 90% utakmica. 

Jel je tu Vildoza jeste, jel tu sad Nedovic jeste, jel imamo pet centara imamo... pa daj onda da se odigra muski i na pobedu a ne pred svaku tekmu da spustamo gace

jao to je Real gde njih, jao Efes ipak godinama u vrhu, jao kuku Baskonija ima onog malog ludaka, uf jeben nam je raspored... 

 

Sto se tice trenera naseg vidim na nekoliko upisa apostrofiranje kako je on dobar lik al eto nema srece i autoriteta... ja ne znam dal vi pisete iz srca ili na bazi ku... ali 

lik je sam prihvatio mesto sam postavio aposlutne pomocnike oko sebe i prima platu za to sto radi, ne vidim razloga da ga zalim ili stedim nesto u kritikama 

suludih petorki i izmena koje vrsi kao manijak.

 

Naravno nadam se skracenju rotacije kako dolikuje i da igraju najbolji i najspremniji a ne da se minutaza deli po drugarskom modelu da se niko ne naljuti. Trener si pa neka 

se i naljute ko ih jebe igras za pobedu ne za njihove statse i minute na terenu. Srce na teren pamet u glavu i da se vratimo iz France sa pobedom protiv Celafuta. u 3/4 da mu

Covic mase bonusima sa kupa da ga distraktuje. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...