Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Wingwalker said:




 

 


Kako to misliš:
,, neka Vlada odluči...'' ?

Pa neće Čokiju tamo neki no name trener da deli minutaže u njegovom rosteru.
Čekaj Saleta, čekaj Radonju da se izredjaju...dokle?



 

 

Jebote, kako vam više ne dosadi da pišete ove stvari. Na svakoj stranici ima neko ko misli da je duhovit ako napiše neku varijaciju na ovu temu.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, madafaka73 said:

Evo prave prilike da vidimo da li igrači iz "drugog plana" na početku sezone Džoni, Lazarević, Holland i Petrušev (Ilić?) mogu biti ikakav faktor na ABA nivou.

Pretpostavljam da će oni dobiti više minuta, tako bi bar trebalo da bude.

Međutim, pošto je gostovanje Igokei sve samo ne prosečna ili laka utakmica u regionalnom takmičenju, uz činjenicu da nam sleda dva gostovanja u EL gde su nam šanse za pobedu najmanje od svih do sada odigranih mečeva, možda prevaga ode na stranu da se ipak veći deo utakmice u Laktašima odigra sa EL postavom i minutažom. Jer, kao i svake godine, prioritet je ABA, a EL se tankuje, tako smo u mogućnosti.

 

 

A inace smo favoriti u Monacu i Istanbulu, 

 

Sve  ove godine unazad smo uvek se vracali iz ovih gradova sa bodovima, bez obzira ko je bio na celu strucnog staba, ali zato ako sada izgubimo bice nacionalna katastrofa.

Ne znam cemu zebnja, ovo sa Bayernom je docekano vrlo tuzno jer gle cuda, Bentili nijebezmozgas, Nedovic zaigrao a trebao je tamo oko nove godine da zaigra itd.  Sa dve nule iz ovih gradova vecina ce biti vrlo srecna, ne znam cemu mracenje ako zaigramo veceras u najjacem sastavu bez Luke, Jel treba da sledimo tradiciju da gubimo tamo od Igokea jer to je uglavnom i ishod i ranije. 



 

Edited by Šarac
  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Očekujem Lazinih 30 minuta svrhovite igre večeras.

Sad kad ga krene šut u dvorani za koju ne znam da li postoji koja u ABI sa tvrđim obručima 😉   osim Leon Štukelj

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

A inace smo favoriti u Monacu i Istanbulu, 

 

Sve  ove godine unazad smo uvek se vracali iz ovih gradova sa bodovima, bez obzira ko je bio na celu strucnog staba, ali zato ako sada izgubimo bice nacionalna katastrofa.

Ne znam cemu zebnja, ovo sa Bayernom je docekano vrlo tuzno jer gle cuda, Bentili nijebezmozgas, Nedovic zaigrao a trebao je tamo oko nove godine da zaigra itd.  Sa dve nule iz ovih gradova vecina ce biti vrlo srecna, ne znam cemu mracenje ako zaigramo veceras u najjacem sastavu bez Luke, Jel treba da sledimo tradiciju da gubimo tamo od Igokea jer to je uglavnom i ishod i ranije. 



 

U Monaku imamo jednu pobedu u EC i jedan poraz u EL.

Nerešeno.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

A inace smo favoriti u Monacu i Istanbulu, 

 

Sve  ove godine unazad smo uvek se vracali iz ovih gradova sa bodovima, bez obzira ko je bio na celu strucnog staba, ali zato ako sada izgubimo bice nacionalna katastrofa.

Ne znam cemu zebnja, ovo sa Bayernom je docekano vrlo tuzno jer gle cuda, Bentili nijebezmozgas, Nedovic zaigrao a trebao je tamo oko nove godine da zaigra itd.  Sa dve nule iz ovih gradova vecina ce biti vrlo srecna, ne znam cemu mracenje ako zaigramo veceras u najjacem sastavu bez Luke, Jel treba da sledimo tradiciju da gubimo tamo od Igokea jer to je uglavnom i ishod i ranije. 



 

Jeste da je cika Micic - Kontiki umro, ali bilo bi mu drago da postoji nova pustolovna edicija, doduse za sada ogranicena na Evropu:

 

I RANIJE SMO TAMO ______(??) IZGUBILI 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...