Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, Gudura said:

Lakse ce se slon spakovati u frizider, nego Lazic skloniti iz ekipe kako god da joj ide i koliko god da je stetan po nju

 

Al nije on problem, kad god smo igrali dobro, on je svoj posao odradjiva. Mislim da ce se on najlakse uklopiti ako uspijemo ista izvuci od ove ekipe, gdje se jos dugo nece znati ko kosi, a ko vodi nosi.

Link to comment
Share on other sites

Čitam komentare...Radulja fit, stesao se...trenira kao nikad, a onda vidim ovih njegovih par fotki...:ajme:

Čoki ga je očigledno uživo video tek na dan potpisivanja i odma je poslao sekretaricu da mu napravi neki sendvič.

Koga to u ABA ligi može da zagradi ovakav dehidrirani Radulja.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Wingwalker said:

Čitam komentare...Radulja fit, stesao se...trenira kao nikad, a onda vidim ovih njegovih par fotki...:ajme:

Čoki ga je očigledno uživo video tek na dan potpisivanja i odma je poslao sekretaricu da mu napravi neki sendvič.

Koga to u ABA ligi može da zagradi ovakav dehidrirani Radulja.

 

Pa Maik je kosarkas za njega.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam mec i nije me iznenadio. Bilo je dobrih stvari, ali je utisak i dalje jako los.

 

- Topic je dokazao da moze lagano da igra ovakve meceve, pa se postavlja pitanje cemu stalno insistiranje na bahacenju sa brojem igraca, kad nam na vecini domacih meceva (a i na jedno 5-6 gostovanja) u nikad jacoj ABA ligi posao zavrsavaju i juniori? Lepo se sastavi tim sa 12 igraca + nekoliko juniora, pa neka se celice i spremaju da se sledecu sezonu bore za ulazak u 12.

- Kuzmic nije dobio ni minut? Ni minut?! Cemu on uopste sluzi i zasto je u timu ako ce imati manje minuta od igraca od 17 godina?

- Pocetak je bio horor, dok nismo shvatili da je preko puta jedan ABA2 tim koji je dosao bez prvog centra (Maxwell) i bitnog igraca na spoljnim pozicijama (Mekic), tim koji je dosao u sastavu koji cine dva Amerikanca na 1-2 koje ne znam odakle su iskopali (ni u KLS ne bi pravili razliku), dvojica iskusnih vukova (Stojanovski i Krstevski) koji su i bili najopasniji, prosek ABA lige Micovic i D. Stojanovski i Magdevski koji vise nisu za profesionalnu kosarku. Dakle, dva veterana + Micovic, sve ostalo amateri i deca.

- Holland bas los utisak, Bentil definitivno ne ume da se gura pod kosem

- Stare snage i dalje dobre, tu su Lazic i Lazarevic u odbrani, iz Markovica, Mitrovica i Ivanovica.

- Od pojacanja zadovoljili samo Adams i Martin

- Izgleda da cemo na svakom mecu imati drugaciji sastav sto je recept za uspesnu sezonu ... NOT.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jovanovic je rekao posle meca na konferenciji da je Kuzmic imao povredu, otud ni minut za njega... Bentil takodje, blaza povreda. Pa u principu sastav je manje vise poznat. U zavisnosti od utakmica menjace se Topic i Markovic/Ivanovic, Lazic/Lazarevic, Petrusev/Raduljica. Ja bih voleo da Lazarevic bude u 12 pre Lazica na primer ali mislim da ce to tesko biti...

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Predragdjape said:

Jovanovic je rekao posle meca na konferenciji da je Kuzmic imao povredu, otud ni minut za njega... Bentil takodje, blaza povreda. Pa u principu sastav je manje vise poznat. U zavisnosti od utakmica menjace se Topic i Markovic/Ivanovic, Lazic/Lazarevic, Petrusev/Raduljica. Ja bih voleo da Lazarevic bude u 12 pre Lazica na primer ali mislim da ce to tesko biti...

Svaka cast ako ti je sastav manje, vise poznat.Ja npr. ne mogu ni da naslutim kojih su to nasih udarnih 12, a sezona pocela

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Gudura said:

Svaka cast ako ti je sastav manje, vise poznat.Ja npr. ne mogu ni da naslutim kojih su to nasih udarnih 12, a sezona pocela

Rotiraće ... zavisno od takmičenja, protivnika, forme igrača, povreda ...

neki EL timovi su već u problemu zbog povreda pa moraju na tržište, PAO, Efes ... ima ih još.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ocekujem Petruseva u cetvrtak, bice motivisan protiv Efesa. Markovic, Ivanovic, Adams, Lazarevic, Lazic, Holland, Luka, Bentil, Ilic, Petrusev, Martin i Kuzma ( ako je oporavljen), kakav je status Nedovica, mozemo da se nadamo da ce igrati vs Efes ili ne ?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pero said:

Ocekujem Petruseva u cetvrtak, bice motivisan protiv Efesa. Markovic, Ivanovic, Adams, Lazarevic, Lazic, Holland, Luka, Bentil, Ilic, Petrusev, Martin i Kuzma ( ako je oporavljen), kakav je status Nedovica, mozemo da se nadamo da ce igrati vs Efes ili ne ?

Ne,nadamo se protiv Panate ali po mom nekom misljenju tesko

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pero said:

Ocekujem Petruseva u cetvrtak, bice motivisan protiv Efesa. Markovic, Ivanovic, Adams, Lazarevic, Lazic, Holland, Luka, Bentil, Ilic, Petrusev, Martin i Kuzma ( ako je oporavljen), kakav je status Nedovica, mozemo da se nadamo da ce igrati vs Efes ili ne ?

 

Jovanović je u subotu rekao da Nedović još nije počeo a radi sa timom, tako a mislim da ga još ne možemo očekivati.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pero said:

Ocekujem Petruseva u cetvrtak, bice motivisan protiv Efesa. Markovic, Ivanovic, Adams, Lazarevic, Lazic, Holland, Luka, Bentil, Ilic, Petrusev, Martin i Kuzma ( ako je oporavljen), kakav je status Nedovica, mozemo da se nadamo da ce igrati vs Efes ili ne ?

Zar nije utakmica u petak?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, quentin said:

 

Jovanović je u subotu rekao da Nedović još nije počeo a radi sa timom, tako a mislim da ga još ne možemo očekivati.

 

Jebote, mogu li oni jednom da usklade laganje. Ovamo Nedovic iskace sa izjavama kako je top spreman, a onda izjava kako jos ne radi u kontaktu. Pa dokle bre baronisanje vise.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sam B said:

 

Jebote, mogu li oni jednom da usklade laganje. Ovamo Nedovic iskace sa izjavama kako je top spreman, a onda izjava kako jos ne radi u kontaktu. Pa dokle bre baronisanje vise.

 

Pa o tome sam pisao juče.

 

On 10/2/2022 at 9:16 AM, quentin said:

Ali ovo sa Nedovićem stvarno izvodi iz takta.

Još na Evrobasketu bila je priča da bi mogao da se vrati za polufinale, onda je kasnije sam govorio da će biti fit za početak sezone. Sada, sezona je počela, trener kaže da radi individualno, nada se da će se uskoro priključiti timu, teško je reći kad će da se pojavi na terenu...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sam B said:

Ima sezona da nam prodje u cekanju Godoa Nedovica koji ce da odigra 20 utakmica sve ukupno za milion evra. Ako smo mi normalni... Pa bolje da smo Kalinicu dali 2 miliona da ostane.

Kalinic nije hteo da ostane bez Radonjica ili nekog trenera slicnog kalibra

Nedovic se vraca u oktobru 

 

Bice u novembru 

 

U novembru 

 

Bice u decembru

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Sector said:

Najbezbolnije je da svi prihvatimo ovaj roster bez Nedovića i svaki put kad se pojavi rosteru da na to gledamo kao nešto tipa pomoć prijatelja u milioneru.

 

 

 

daj bar nek' bude pola-pola, ta pomoc prijatelju je vise pomoc neprijatelju.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Wingwalker said:

Čitam komentare...Radulja fit, stesao se...trenira kao nikad, a onda vidim ovih njegovih par fotki...:ajme:

Čoki ga je očigledno uživo video tek na dan potpisivanja i odma je poslao sekretaricu da mu napravi neki sendvič.

Koga to u ABA ligi može da zagradi ovakav dehidrirani Radulja.

 

Šta ima teretanu u kamperu 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...