Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Nije ova utakmica merilo ni za šta s obzirom na slab kvalitet protivnika ali je iskorišćena kako treba, rutinska pobeda, mnogo rotiranja i isprobavanja eksperimentalnih postava, mnogo minuta za Topića, nosioci koji nisu povređeni nisu igrali previše. Za ovakav meč dovoljno. Sad sledi da rasterećeno odigramo protiv Efesa pa potom utakmice protiv Budućnosti, PAO i Cedevite na osnovu kojih već mogu neki rani zaključci. Koji nam je kurac trebao Raduljica pa i četvrti centar pre njega ostaje misterija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zadovoljan, ovaj tim ce igrati bolju sveukupno kosarku nego lanjski tim, Dejina ogranicenost i limitiranost sto se tice napada, nas je i stajala non stop neulaska u top 8, ove sezone ce to biti bolje 

 

Samo sto i dalje mnogi od vas gledaju sa velikom dozom nepoverenja u ovaj tim, ili Dejo ili nista, to je vasa deviza, ne ide to tako. 

 

Dejo nije hteo da ostane, to je zavrsena prica. Srecno mu bilo tamo gde je sada, ovaj tim je OVAJ tim, nema drugi. 

Akcije nakon tajm auta pokazuju inventivnost VJ-a, dva puta prelepe akcije 

Dovoljan dokaz za pocetak da je pismen trener. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nije ova utakmica merilo ni za šta s obzirom na slab kvalitet protivnika ali je iskorišćena kako treba, rutinska pobeda, mnogo rotiranja i isprobavanja eksperimentalnih postava, mnogo minuta za Topića, nosioci koji nisu povređeni nisu igrali previše. Za ovakav meč dovoljno. Sad sledi da rasterećeno odigramo protiv Efesa pa potom utakmice protiv Budućnosti, PAO i Cedevite na osnovu kojih već mogu neki rani zaključci. Koji nam je kurac trebao Raduljica pa i četvrti centar pre njega ostaje misterija.


i ja ne kontam zašto Raduljica. Pa ni Jović u potencijalu. Svuda smo popunjeni i prepunjeni. Kuzmić ne dobije ni minut protiv MZT-a, znači tu je da popuni 12, dok ne uskoči bajker. Ili Petrušev. Ili… jebote šta ćemo sa ovoliko igrača? Lazić čist višak, ali mora da igra. Topić neće dobijati minute, čim se vrate Nedović i Dobrić. Igramo ceo meč sa Pefijem i Adamsom, ili Topićem i Džonijem, jer imamo višak plejeva. Ali svakako razmatramo Jovića. Jer on je i golman. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Zadovoljan, ovaj tim ce igrati bolju sveukupno kosarku nego lanjski tim, Dejina ogranicenost i limitiranost sto se tice napada, nas je i stajala non stop neulaska u top 8, ove sezone ce to biti bolje 

 

Samo sto i dalje mnogi od vas gledaju sa velikom dozom nepoverenja u ovaj tim, ili Dejo ili nista, to je vasa deviza, ne ide to tako. 

 

Dejo nije hteo da ostane, to je zavrsena prica. Srecno mu bilo tamo gde je sada, ovaj tim je OVAJ tim, nema drugi. 

Akcije nakon tajm auta pokazuju inventivnost VJ-a, dva puta prelepe akcije 

Dovoljan dokaz za pocetak da je pismen trener. 

 

Mislis i dalje posle svih ovih dobrih rezultata kao sto je pobeda nad MZT?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, pavijan2 said:

Prijatno veče u Pioniru.

Da sam gledao kući verovatno bih zaspao  na prvoj četvrtini.

Fali plej ispred Markovića.

Adams je dvojka.

Moram da se složim sa @uini, Ivanović će teško dobiti minute pored Adamsa i Nedovića.

Mali Top je TOP!!!!!

 

Moze, Stef Jovic.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Da, sta je sa Jovicem? Cekacemo do kada tacno na odgovor na to pitanje?

 

Nagadjam da su u pitanju tehnicki detalji, bilo je price da li samo 1y ili 1+1. U svakom slucaju njegovim dolaskom bi doslo do odredjenih pomeranja na pozicijama 1,2 i 3 koja bi nam po meni izuzetno legla. 

 

Lepo je VJ rotirao veceras, i stvarno se vidi da Topic ima potencijal da napravi karijeru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Topic jr. odigrao finih 20min. Nije nesto maestralno kao sto vidim da neki portali potenciraju ali poenta je da je igrao. Ti minuti i svi dosadasnji treninzi i pripreme sa prvom ekipom mu vec znace vise nego da je proveo polusezonu u nekoj Megi, FMPu, Borcu... Ili celu sezonu u nekom ABA2 klubu. A siguran sam da ce se naci jos minuta za njega ove sezone. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

A sad ozbiljno... MZT je nikakav reper i sa takvim ekipama nista dobro ne moze da se vidi al moze sto sta lose...Efes ce nam pokazati gde smo i na moju zalost mislim da nam nece biti lepo u Turskoj... ne mracim jednostavno mislim da je MZT amaterska ekipa koju bi dobili i Simon i Jorovic da su se skinuli sa sve Dobricem na pleju (dobro aj mozda preterujem ovo za pleja). 

Rotacija mora da se smanji jer ako se budemo uigravali u El vec negde od novembra ce krenuti prica ABA liga prioritet a u EL sta uradimo uradimo. Ne znam dal ljudi kapiraju kakve su azdaje u EL, slobodno mogu da kazem da je ovo nikad jaca EL a mi smo bas sada nasli da krecemo u nov koncept... no... videcemo vec protiv Efesa ima li ovo glavu i rep. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja za sada ne vidim naznake da ce nam trener biti velika boljka,vidim suprotno ali polako.Problematican je sastav,cudno sklopljen i verovatno sa premalo kosarkasa,za sada nam je jedini spas nadahnuce Adamsa i Nedovica,oni bi nadomestili nemoc ostalih.Ima tu par kosarkasa ali neki ipak sa izrazitim manama poput Holanda i Ivanovica i jedan i drugi su cesto neupotrebljivi.Kakve samo crne rupe ima Holand,nije do truda,samo mu se ugasi sistem na sekund dve i to je neizdrzivo.

 

Lepo je sve ovo oko Topica,on bi za 6 meseci doziranog igranja u EL postao igrac za EL,za nas klub,sad koliko to klubu skodi ne znam,mozda je i njemu bolje da se izigra u Slodesu i radi na bekovskim vestinama nego li igra i 15min protiv ABA boranije,ne dobija bas puno time,treba da juri vece stvari.Viziju i kontrolu tempa ima,trebaju mu te vestine uslovno receno beka,sut iz drblinga...

Problemcic oko Adamsa je to sto je vecinu dobrih stvari odradio na 2,nema tu problema adaptacije kao na 1 ali svakako jako lep doping samopouzdanjem.

Martin za promenu nesto odigrao,bice to ok.

 

Ilic mene razocarao,mozda je grc ali ovo nije bilo dobro.

 

Kad smo kod grca ne zna se jos da li je prva cetvrtina grc ili realnost koja ce nam se desavati svaki drugi mec,igra je bila ok ali par promasenih suteva Branka,jedna otvorena 3 Ilica,jedna Adamsa...trener je tu nemocan.

 

Sve u svemu ok,to da trener verovatno nije totalno nedorastao je najpozitivnija stvar.

 

 

Neki hot take mada i realnost,ako prezivimo start,do derbija u ABA bez poraza ili sa jednim i da ne bude potop u EL mi cemo derbi mozda i dobiti a tada su sanse za titulu ravnopravne skroz.Ako se zakotrlja ova ekipa verujem da ce njen zenit biti vrlo dobar.Previse je faktora koji su pod uticajem toga,recimo neki debakl protiv Efesa bi bas boleo s obzirom na raspored u ABA,kiks...ne bi se nikad povratili iz toga.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tamburinjo said:

A sad ozbiljno... MZT je nikakav reper i sa takvim ekipama nista dobro ne moze da se vidi al moze sto sta lose...Efes ce nam pokazati gde smo i na moju zalost mislim da nam nece biti lepo u Turskoj... ne mracim jednostavno mislim da je MZT amaterska ekipa koju bi dobili i Simon i Jorovic da su se skinuli sa sve Dobricem na pleju (dobro aj mozda preterujem ovo za pleja). 

Rotacija mora da se smanji jer ako se budemo uigravali u El vec negde od novembra ce krenuti prica ABA liga prioritet a u EL sta uradimo uradimo. Ne znam dal ljudi kapiraju kakve su azdaje u EL, slobodno mogu da kazem da je ovo nikad jaca EL a mi smo bas sada nasli da krecemo u nov koncept... no... videcemo vec protiv Efesa ima li ovo glavu i rep. 

Jeste MZT nije reper ali ce zato Efes da nam pokaze gde smo,pa sve ispod 15 razlike je za mini proslavu.Ni on nece nista pokazati,treba izbeci debakl iz gore navedenih razloga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Laki21 said:

 

Mislim da je prilično očigledno da je Raduljica došao umesto njega. Neki problem s njim očito postoji od samog dolaska.

Ni najvecim umovima danasnjice nije prilicno ocigledno zasto je Raduljica dosao a ako imamo takvih problema sa Petrusevim cak ni malo necu kriviti nasu organizaciju i klub.Momak je u tom slucaju umisljeni Embid pa sad treba da mu se pruzi sve kao u Megi,Mitar je za njega igracina trenutno.

Ali mislim da nije to slucaj,imao je problema sa ledjima i pre,a mozda smo ga i malo sklonili da se dovede u red,godinu dana nije igrao kosarku...Kao sto sam rekao.mi njega prvo treba da dovedemo na ABA nivo pa tek onda da ga probamo u EL.A ako uspemo imacemo boljeg centra od KKP trenutno,fer kocka.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto changed the title to KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/2023
  • Don Dusko changed the title to KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..
  • Don Dusko locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...