Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ne mogu sa sigurnošću da tvrdim,ali su velike šanse da ne gledam finalne tekme Aba lige. Situacija je za 🤮🤮🤮🤮

 

Ako neko misli da će biti košarke grdno se vara,a ne bih se začudio i nekim prekidima i opštom tučom na terenu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, John Terry said:

 

Niko te ne razume, sve sad slusa Jele bratove i autotjun, a cita Jelenu Bacic Alimpic.

 

Super fora.

 

Sori, ali sam i čitala knjigu i gledala film 🙃

Edited by DameTime
reč
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Redstar0356 said:

Udjitr na uzivo temu pa vidite interesovanje, e takvo ce biti uvek ako nema Aba lige i igramo samo Kls. Cak jos manje.

 

Zli jezici bi rekli da je interesovanje u skladu s neizvesnošću utakmice

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Glavni utisak utakmice je koliko netalentovana skupina je ovaj FMP predvodjena onim Stepanovicem koji ima slobodu u napadu kao Hakeem. Tu doslovno sem Djenke i onog drugog pleja Amerikanca niko ne zna da uradi prednju promenu. Saranovic isto, bas grozan igrac, Lazarevic ima 10x bolje telo za basket od njega, a tu su negde po napadackom skillsetu, tesko da ce od njega da bude igrac za Zvezdu, podseca me na onog Momirova, mislim da sad po Spaniji igra. 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

@Markoss, gledao sam saranovica tek 3-4 puta ali nisam stekao utisak da je uzasan igrac, naprotiv, video sam ga u zvezdi umesto dobrica i inih.

 

Ja malo vise, i svaki put mi je delovao kao priucen kosarkas. Ni sut, ni prodor, ni iq, samo zelja za peglanjem odbrane uz korektno telo, ali daleko od nekog Lazarevic levela, opet kazem. Dobric je u tim godinama za njega bio simbioza Nedovica i Kampaca u napadu. Mada su mi ga bas hvalili, pa sam mozda i stekao nerealna ocekivanja, svakako vreme radi za nejga, daj boze da gresim. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nedovic je propustio po 7 utakmica u ABA I EL, ako sam dobro prebrojio. To mu dodje oko petine svih utakmica.

FMP je izbacio cuvenu Megu u polufinalu, verujem da su time zasluzili da idu mirne glave na odmor, jer su ispunili ono sto se od njih trazilo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...