Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

46 minutes ago, drakon1 said:

Mislim da je problem u tome sto su Slovenci svoje termine postavili poodavno, a KLS nije.

Slovenci su termin finala odredili 31.05.2023. godine. Nakon što je prethodno određen termin majstorice po želji Partizana. Prethodno je bilo planirano da se finale igra nakon završetka Olimpijinih obaveza u ABA.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Manu said:

 

KLS nikad neće postati bolji od ABA sam od sebe. Za početak je potrebno napraviti prvi korak i istupiti iz ABA, a zatim podići organizaciju na svim nivoima uz veća ulaganja. 

Tu i savez mora da se uključi, ali ne obavezno i da preuzme kontrolu nad ligom. 

 

Takmičarski ta liga vrlo brzo može da dostigne nivo ABA jer Vojvodina, Spartak, Metalac i neki drugi (Sloboda, Joker, Radnički) su klubovi koji bi lako mogli da pariraju Ciboni, Studentskom centru, Splitu itd sa pravilnim radom. Ali svi ovi klubovi ne mogu da naprave korak unapred pošto večiti nisu došli u ove gradove već gotovo pola decenije i to je katastrofa za našu košarku. Ako žrtvujemo razvoj košarke u Srbiji zarad 4 utakmice godišnje protiv Budućnosti i CedOlija onda nikad ni nećemo imati bolju situaciju u domaćoj košarci.

Daa, kako da nee, evo imamo primer nase lige u fudbalu. Sve prsti od kvaliteta i zanimljivosti. Donji Srem, Pecinci, Mladost Gatovi procvetali otkad veciti dolaze u njihove gradove. 

Eno stadion pun cele sezone, svima

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TB Told said:

Slovenci su termin finala odredili 31.05.2023. godine. Nakon što je prethodno određen termin majstorice po želji Partizana. Prethodno je bilo planirano da se finale igra nakon završetka Olimpijinih obaveza u ABA.

Nije bio postavljen neki okvirni termin (+/- dan-dva) koji se definitivno postavio kad je bilo jasno gde i sta?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Nije bio postavljen neki okvirni termin (+/- dan-dva) koji se definitivno postavio kad je bilo jasno gde i sta?

https://www.kzs.si/clanek/Liga-Nova-KBM%3A-Na-krilih-Mahkovica-v-drugem-polcasu-epski-preobrat-Helios-Suns-in-uvrstitev-v-veliki-finale/id/4210/fcid/29

 

Postavio sam linkove juče. Ovo je posle završetka polufinala, 23.05.2023. godine i ovaj deo je mislim jasan.

Quote

Finale bo potekal na tri zmage, datumi tekem pa bodo znani, ko bo Cedevita Olimpija končala z nastope v regionalnem tekmovanju. 

 

Tek 31.05.2023. je objavljeno da se prva utakmica igra 01.06.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Telesport, za koji svi znamo ciji je, objavljuje clanak o buducem finalu, gde na kraju kazu da je Zvezda blagi favorit.

 

Izgleda da vec pokusavaju da prebace pritisak na nama, iako su oni bili prvi na kraju regularnog dela i pre mesec dana bili F4 ekipa, a mi top 10 ekipa...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, kendrick said:

 

Respect brate.

 

Jel se izvinio možda Brankici Stanković ili i to bilo širenje ljubavi juče?

26 minutes ago, suptil said:

Zakazan hitan sastanak čelnika KLS i ABA lige oko termina...

 Sastanak u cetvrtak.

 

Ne bi me čudilo da je četvrtak naredne nedelje taj hitan sastanak

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

KLS pomjeri finale za 9.06 i 11.06 a Aba za 14.06 i svi srecni i zadogovoljni

 

Biće pomeranja sigurno. Ili će biti ta varijanta 09.06/11.06 a početak ABA 13. /14.06. Ili će se sačekati kraj KLS a da ABA krene 16.06. Ali verovatno ovo prvo. 

Link to comment
Share on other sites

A majstorica sa FMP-om? Ne treba potcenjivati zeleznicke Pantere. 

A i pitanje je da li im odgovara mala pauza izmedju polufinala i finala KLS-a, i njihov gazda takodje zna da pise saopstenja, bice veselo.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...