Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Kakve gluposti se moraju trpeti da bi se igralo u je*enoj Evroligi, takmicenju u kojem platis da bi igrao, u kojem je svaki drugi klub ogorcen ocajnim kvalitetom sudjenja, gde su nagrade za ucesce i ostvarene rezultate presmesne, gde u 80% utakmica tokom regularnog dela hale zvrje prazne jer nikoga ne zanimaju utakmice bez znacaja i one u kojima ovi najjaci kalkulisu, gde prvi covek i direktor nema pojma nista i nema nikakvu moc da bilo sta odlucuje. Je*ala vas ovakva EL. I znam da Covic nista pametno nece uraditi dok god nema garancije da ce igrati istu ovu EL. Podrzao bih ga da sad odmah istupi iz ove Aba lige koja nema smisao, ali nema nista od toga.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Kakve gluposti se moraju trpeti da bi se igralo u je*enoj Evroligi

 

Mislim da je potpuno jasno da se ne moraju trpeti. Pobednik ABA lige nije garantovani ucesnik Evrolige, a ne moras imati nikakav uspeh, mozes cak i ne dobaciti do plej ofa ABA lige i opet imati ucesce u ULEB takmicenjima. Tako da sem nekog regionalnog prestiza, ova ABA liga ne znaci nista, i to vec neko vreme. Mislim da smo kao region trebali da ih odjebemo cim su nam oduzeli dva garantovana mesta. Ako se secas, prvo je bilo dva garantovana, plus treci u kvalifikacije, pa dva garantovana, pa jedan garantovan i sad nista.

 

Tako da...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam zbog ovih gluposti koje se desavaju iz godine u godinu prestao da pratim Aba i preko TV a na utakmicu u Aba ligi nisam otisao jos odavno

Sve je vec postalo neukusno

Ni jedna sezona nije prosla bez neke kradje, skandala , otimacine, tuce 

Treba sto pre napustiti smrdljivu ligu pa makar igrali i EuroKup

Link to comment
Share on other sites

Milija ce da dobije poziv jednog coveka koji nece smeti da odbije a onda ce da se posere po sebi. Ovu bednu ABA ligu treba ugasiti, ionako to djubre od takmicenja postoji samo zahvaljujuci srpskim sponzorima.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno ispravna odluka, pristajanje na ove termine bi bilo samoponizavanje, ako cemo da izgubimo titulu u kancelariji ove smrdljive lige, neka cemo. Na terenu bi to islo malo teze. 😈

Odigrati KLS po svaku cenu, a ko hoce da ceka, neka saceka, ako nece, Boze moj, makar cemo jednom u necemu biti principijelni i dosledni do kraja

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fasper said:

Milija ce da dobije poziv jednog coveka koji nece smeti da odbije a onda ce da se posere po sebi. Ovu bednu ABA ligu treba ugasiti, ionako to djubre od takmicenja postoji samo zahvaljujuci srpskim sponzorima.

Milija dobio poruku izgleda...

 

https://www.telegraf.rs/sport/kosarka/3690536-direktor-aba-lige-smiruje-strasti-naci-cemo-najbolje-zajednicko-resenje-sampiona-da-dobijemo-na-terenu

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, John Terry said:

Ajmo kladionica.

Hoce li Covic da pojede svoje reci ili ce opet da zrtvuje klub zbog svoje sujete?

 

Evo ja kao poštovalac lika & dela Nebojše Čovića da izjavim da mu je ovog puta svaka na mestu. Odjebati govna.

 

2 hours ago, Alex_Serbia said:

 

Ako se ne budu menjali termini, jel to znaci da je Dusko zapalio/pobegao? Sta kaze @Tamburinjo, on je to nedavno sudski tumacio na KKP temi vezano za lane?

 

Postoji samo jedan klub i jedan trener koji beži sa megdana.

Edited by Laki21
  • Like 31
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...