Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Šta bi bilo da je neko prošle godine u ovo doba krenuo da priča o Vildozi i Kampacu u kontekstu Zvezde?

Naravno, u to doba oni nisu znali da Zvezda postoji, ali na košarkaškom tržištu nerijetko se dešavaju šokantne stvari. Zašto ljudima zabraniti da malo maštaju.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam napisao post o Grentu. Nije da je neko nerealno pojačanje u pitanju. Odigrao dobru sezonu za Turk Telekom, ušao u idealnu petorku Evrokupa. Zanimljiv je i zbog visine i snage koju ima za svoju poziciju. 

 

Nijesam mislio da je to toliko problematično da mora da se briše. Nema veze, ali ne vidim šta je problem da se napiše neki post o potencijalnim pojačanjima. Sad svakako nema utakmica.

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Čočo said:

Možda nismo najlepši ali zato pravimo najbolju i najvreliju atmosferu u Evropi. Veliki ponos momci i devojke na i za sve nas. ❤️ 

Screenshot-20230601-202654-com-instagram

 

Visina ok, ali realno je Pionir trebalo da pomeri jedno metar ulevo na ovoj skali

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Redstar0356 said:

I Baskonija po strasti rankirana vise od Zalgirisa a mi imamo lepsu halu od Barsine? Nidje veze, sad mi jasno sto nisam razumeo..

Pionir nije lepši od Blaugrane? 😂 Ta hala uopšte nije po merilima EL kao prvo, kao ni Monakova i Asvelova. U Blaugrani možeš plafon i onaj semafor da pogodiš kad baciš alejup...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stanko1997 said:

Pionir nije lepši od Blaugrane? 😂 Ta hala uopšte nije po merilima EL kao prvo, kao ni Monakova i Asvelova. U Blaugrani možeš plafon i onaj semafor da pogodiš kad baciš alejup...

Pa meni licno ne. Blaugrana deluje skockano i udobno i plafon je kul iako je nizak. Pionir deluje kao da ce se srusiti a ispred kao da je rat. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Wingwalker said:

Meni ta podloga izgleda kao da se igra na pretegnutoj mušemi...fale samo pritiskači iza aut linija i na pauzama da je baba prodje mokrom krpom.

 

Očito i ovaj lik koji je pravio pregled ima slične impresije. 

Meni je interesantna siva podloga, uglavnom jer se razlikuje od uobičajenih.

Link to comment
Share on other sites

Blaugrana je stvarno smešna dvorana za klub renomea Barselone. Sećam se kad sam prvi put išao na Nou Kamp kompleks i Blaugrana je delovala bukvalno kao neka trening dvorana, nisam mogao da verujem.

 

Meni je baš kul ona fora sa sivim parketom u Vitoriji i u Areni, ne bih voleo da je to neki standard ali kad imaju 2 od 18 klubova to je sasvim ok fora.

 

Inače ova lista je relevantna koliko i bilo koja druga lična lista, pravio je Pet Rajli ili Kuper.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Inače ova lista je relevantna koliko i bilo koja druga lična lista, pravio je Pet Rajli ili Kuper.

Pa da, bukvalno je kriterijum subjektivni utisak.

 

Nego jel ce Cova da da Ostoji pola para za parket jer igramo i mi u areni dogodine? 😄

Edited by necke
Link to comment
Share on other sites

On 6/1/2023 at 3:49 AM, Redstar0356 said:

Iz ovog sapostenja moze da se saopsti samo da sigurno necemo zadrzati ni Kamapaca ni Vildozu a tesko da cemo dovesti iole kvalitetne zamene. Jer oni se bave kosarkom a ovo je cirkus.

 

Ne znam na sta mislis da je cirkus, ali u ovom slucaju nije kriv nas klub. Kakva je to liga koja pomera utakmice kako se kome digne patka? Zasto je utakmica 3 polufinalne serije NEDELJU dana nakon utakmice 2? Zbog slovenackog prvenstva? Ok, ali to samo potvrdjuje neozbiljnost ABA lige.

 

Sto se nas tice, ovde se samo Covic dosetio kako da pecne jos jednom protivnika, jer sad ce ONI da cekaju bez takmicarske utakmice. Lepo je mogla treca utakmica polufinala da bude danas. I kraj.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, kendrick said:

To je licna impresija nekog grckog ili litvanskog novinara, podelio je na tviteru pre par dana, navodno nakon sto je obisao svih 18 arena tokom ove sezone.

Svakave tvitove ti delis i to cim izadju, a ovaj najbitniji ni nakon par dana nisi hteo. Cccc kolega 😋

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Blaugrana je stvarno smešna dvorana za klub renomea Barselone. Sećam se kad sam prvi put išao na Nou Kamp kompleks i Blaugrana je delovala bukvalno kao neka trening dvorana, nisam mogao da verujem.

 

Meni je baš kul ona fora sa sivim parketom u Vitoriji i u Areni, ne bih voleo da je to neki standard ali kad imaju 2 od 18 klubova to je sasvim ok fora.

 

Inače ova lista je relevantna koliko i bilo koja druga lična lista, pravio je Pet Rajli ili Kuper.

Bilo je price sa ce renovirati Blaigranu, cak su i nacrti bili, ali tesko ce to resiti pre renoviranja Kamp Noa. 
 

Ali definitivno bih negde pri dnu stavio Virtusovu halu. Bukvalno sajam sa skelama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...