Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

40 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Mogli smo odigrati neku utakmicu u KLS. Čisto da ne bismo zarđali.

Problem je sto se ni tu grupna faza nije zavrsila. Poceli prije vise od mjesec dana tek sad se igra 6to kolo koje zatvaraju FMP-OKK 01.06.

 

Ja ne znam ni sta uradise na kraju, ko ide u 1/2 pored CZ i 2 prvoplasirana iz A i B grupe?

Link to comment
Share on other sites

Dobro je da imamo trenera kao što je Duško. Neće on raditi nešto što nam ne ide u korist. Ako on kaže da nam trebaju utakmice dok čekamo verujem da će ih i biti. Tako da, ne sumnjam da će Duško i ekipa za ovo vreme dok se čeka drugi finalista, iskoristiti na najbolji način da se pripreme za finale. A posle ovolikog čekanja mislim da će nam u finalu pred našom publikom biti mala i Arena. Željni isčekujemo naše momke u našoj kući. Da tu stavimo tačku na tudje snove i ovu sezonu. ❤

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Problem je sto se ni tu grupna faza nije zavrsila. Poceli prije vise od mjesec dana tek sad se igra 6to kolo koje zatvaraju FMP-OKK 01.06.

 

Ja ne znam ni sta uradise na kraju, ko ide u 1/2 pored CZ i 2 prvoplasirana iz A i B grupe?

 

Logično je da tim koji je trebalo da ide na Partizan ode direktno u finale.

 

Al logika i KLS...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Kontra said:

 

Logično je da tim koji je trebalo da ide na Partizan ode direktno u finale.

 

Al logika i KLS...

Direkton takmičenja Aleksandar Grujin je u izjavi za Sportski žurnal objasnio kako će izgledati plej-of u KLS.

"Prvoplasirasni klubovi A i B grupe činiće jedan polufinalni par, u finale ide tim koji prvi stigne do dve pobede. Prva utakmica biće odigrana 4. ili 5. juna. Drugi finalista je Crvena zvezda, prva utakmica za šampiona Srbije je četiri dana posle završetka ABA lige, takođe se igra do dve pobede. U donošenju odluke vodili smo se i interesima seniorske reprezentacije Srbije“, rekao je Grujin.

Poznato je da su košarkaši Mege prvi polufinalisti, dok će drugo ime biti poznato posle duela OKK Beograda i FMP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Direkton takmičenja Aleksandar Grujin je u izjavi za Sportski žurnal objasnio kako će izgledati plej-of u KLS.

"Prvoplasirasni klubovi A i B grupe činiće jedan polufinalni par, u finale ide tim koji prvi stigne do dve pobede. Prva utakmica biće odigrana 4. ili 5. juna. Drugi finalista je Crvena zvezda, prva utakmica za šampiona Srbije je četiri dana posle završetka ABA lige, takođe se igra do dve pobede. U donošenju odluke vodili smo se i interesima seniorske reprezentacije Srbije“, rekao je Grujin.

Poznato je da su košarkaši Mege prvi polufinalisti, dok će drugo ime biti poznato posle duela OKK Beograda i FMP.

 

Tuzno i smesno. Cak i Cedevita postuje svoju ligu vise nego Srbi. Hrvati sve vreme igrali domacu ligu. Samo mi seremo po domacoj ligi. Kako sejemo, tako cemo i da zanjemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Miki28 said:

Direkton takmičenja Aleksandar Grujin je u izjavi za Sportski žurnal objasnio kako će izgledati plej-of u KLS.

"Prvoplasirasni klubovi A i B grupe činiće jedan polufinalni par, u finale ide tim koji prvi stigne do dve pobede. Prva utakmica biće odigrana 4. ili 5. juna. Drugi finalista je Crvena zvezda, prva utakmica za šampiona Srbije je četiri dana posle završetka ABA lige, takođe se igra do dve pobede. U donošenju odluke vodili smo se i interesima seniorske reprezentacije Srbije“, rekao je Grujin.

Poznato je da su košarkaši Mege prvi polufinalisti, dok će drugo ime biti poznato posle duela OKK Beograda i FMP.

 

Toliko o logici. 😄

 

U suštini jedino je važno da se takmičenje vremenski skrati koliko god je to moguće.

Link to comment
Share on other sites

Nakon jos jednog mrtvo puvalo izdanja komsija moze se sa sigurnoscu reci da cemo ih u finalu bar energetski oduvati.

Podici ce se oni na rivalstvo, na publiku i inat ali sumnjam da mogu da se vrate na nekih 80-90 posto, stotka se dostize jednom u sezoni i to su ostavili (u) Madridu.

Jedini koji zapravo imaju neku energiju su Madar i Aleksa koji se ocekuje.

Lesor deluje kao da bi najradije seo na tribine i mislim da ce predstavljati nikad manji problem u finalu, narocito uzimajuci u obzir formu Martina i Mitrovica.

 

Sa druge strane, nama ovo cekanje predstavlja pozamasan problem, ocekujem katastrofalan sut makar u prve dve utakmice finala.

To bi mogla da bude komponenta koja ce zamaskirati ociglednu razliku u energiji i snazi, a koja bi morala da ide nama na korist.

Nadam se da je Dusko u svojoj karijeri imao bar delimicno slicnu situaciju, te da se snalazi oko tempiranja intenziteta i ritma treninga, momci bi svakako trebali da imaju dovoljno iskustva da znaju kako da odrze tonus do desetog juna.

Kouc se onomad sjajno snasao u ACB turniru na jednu utakmicu, Vildoza mu je doneo titulu protiv Karija, nadamo se da ce ishod i sada biti slican.

 

I za kraj, ovo sranje od lige je jos jedan od razloga zbog kojih Fakundo verovatno i ne razmatra opciju da ostane kod nas, i ne treba.

Ima i do kluba(ova) ali da u finisu sezone, pred finale ekipa pauzira ovoliko, kapiram da toga nema ni u Argentini.

Bas ozbiljno djubre od organizacije i ne mogu a da se po peti put u ovih desetak dana ne iznerviram zbog iste stvari.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...