Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

5 minutes ago, Don Dusko said:

Ajde da zavrsimo ovu sezonu pa da pricamo onda o pojacanjima,Moze?

O pojacanjima i stranim igracima ne sme da se prica dok se sezona ne zavrsi, ali zato o tome kakve oci ima Egzum, kakav je Vildoza i gde ce ko na veceru moze i dve stranice da se pisu nije problem...

Ok.

  • Like 26
  • Thanks 6
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

Шта мислите, да ли је Душко промијенио мишљење о Бентилу (онај покушај ангажовања Полонаре је, реално, директно шкартирање у најави било) и шта би то Полонара донио (ок, знају се, Полонара има боље разумијевање игре, продор, преглед...али све то ми је некако више замјена за Петрушева)

Ne bih se slozio da je (umalo) dovedeni Polonara bio uvod u skartiranje Bena, iako se ovaj u to vreme raspadao.

Polonara je u tom trenutku bio jedina dostupna evroligaska opcija na 4-5, da je bilo ikakve pristojne varijante na centru, verujem da bi ganjali to.

Ovako, islo se na to da se reket pojaca igracem za koga znas da ce u nekim segmentima podici ekipu od prvog treninga, tu mislim na energiju, tranziciju, skok itd.

 

Vec sam pominjao i ovde, Ben je strasno napredovao ove sezone i konacno ukapirao neke stvari.

Ono juce protiv Buducnosti je bilo neverovatno pismeno i odgovorno s njegove strane, tako nikad u karijeri nije igrao.

Ako Dusko odluci da ga zadrzi, ja necu imati nista protiv.

Uostalom, mi cigani smo se nagledali scenarija u kome se stranac, koji je pri tome dobar lik, najpre raspada 4-5 meseci, a onda poslednji deo sezone odigra na vrhuncku sopstvenih mogucnosti, donese trofeje i unese dilemu u to vredi li ga ostavljati i naredne sezone. (iz glave: Djenka, Tomson, Rivers, Noko...)

Ben i Martin u tom smislu nisu nista novo za nas.

 

Sto se eventualnog dovodjenja Polonare tice, mislim da transfer politika na toj poziciji najvise zavisi od slucaja Petrusev.

Videcemo da li ce se Dusko odluciti da ga ceka do avgusta (ovo bi Dejo uradio jedan kroz jedan), ili ce ici u sastavljanje tima ranije po svaku cenu.

Polonara je igrac kakvih smo se kod Deje nagledali svih ovih godina.

Ludacka energija, snazan karakter, prljav i prgav, paljevina, nema konstantan sut, trci kontru kao da je bek...

Za taj neki sistem bio bi idealan, ovako, verujem da Dusku kao prva opcija treba nesto pismenije.

U idealnom svetu, to bi bio neki Sengelija, da moze sa ledja da kreira i da gro napada ide preko njega (onako kako preko Bena nikada nece moci), u realnosti, to bi mogli da dobijemo gurajuci Filipa na 4.

 

Sto se tice bekap varijante verujem da i Polonara i Ben ispunjavaju uslove, do kouca je da izabere sta mu tu vise odgovara, opet to ce zavisi i od toga ko ce nam biti prvi centar naredne sezone.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milko Miller said:

Pogledao sam još jednom zvanicne objave kluba. Kod Bentila nije navedeno, Martin potpisao dvogodišnji ugovor. 

https://kkcrvenazvezda.rs/player/ben-bentil/

 

Quote

Bivši krilni centar Panatinaikosa i Armanija iz Milana, Ben Bentil, pojačao je Crvenu zvezdu 20.07.2022.godine. Sa crveno belima je potpisao dvogodišnji ugovor.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzonii said:

O pojacanjima i stranim igracima ne sme da se prica dok se sezona ne zavrsi, ali zato o tome kakve oci ima Egzum, kakav je Vildoza i gde ce ko na veceru moze i dve stranice da se pisu nije problem...

Ok.

 

Bold je benigna zajebancija koja se provuče kroz 10-ak postova i na tome se i završi, naravno da to nije nikakav problem.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Čočo said:

Teško. Baš teško. Ne verujem u to.

Ni ja. Da je Cedoli bila na mestu SC kad je komsijama nakon G5 protiv Reala voljni momenat bio u minusu i da su uspeli da ih pobede u G1 onda bi bila druga pesma. Ovo je drugo, sok prosao, bice oni spremni. Cedoli moze dobiti jednu kod kuce, ali mislim da bi to bilo to.

 

Znaju li se datumi Finala? neko je pisao 6.6. i 8.6. G1 i G2 ako KKP prodje dalje u dve.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Guru said:

 

Bold je benigna zajebancija koja se provuče kroz 10-ak postova i na tome se i završi, naravno da to nije nikakav problem.

 

Budimo realni, i "dovođenje" igrača u maju je benigna zajebancija. Ne znam što može da smeta.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, quentin said:

Budimo realni, i "dovođenje" igrača u maju je benigna zajebancija. Ne znam što može da smeta.

Ako se ponavlja 100x onda moze da smeta. Jbg,

4 hours ago, Dzonii said:

O pojacanjima i stranim igracima ne sme da se prica dok se sezona ne zavrsi, ali zato o tome kakve oci ima Egzum, kakav je Vildoza i gde ce ko na veceru moze i dve stranice da se pisu nije problem...

Ok.

Masis i to debelo.Nesto sto se napise i vodi diskusija jednom u sto godina jeste benigno nego ono sto vodi ovde 1000x put...

Razumem ja potrebu da non stop pisete o pojacanjima i zeljama...Ali nije ovo tema za to.Druga stvar da sad izadje zvanicno doveli smo tog i tog pa onda da komentarisemo trenutna zbivanja u klubu.

Edited by Don Dusko
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sve što se ponavlja 100 puta smeta. Ne znam zašto se "prelazni rok" apostrofira kao posebna smetnja.

Jalovo razglabanje o tome koga bi/ne bi htjeli da vide u svom timu je žvaka imanentna svim navijačima na svijetu.

Mislim, ja ne učestvujem u tim pričama niti im poklanjam neki značaj, ali ne znam zašto su toliki problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Dusko said:

Razumem ja potrebu da non stop pisete o pojacanjima i zeljama...Ali nije ovo tema za to.

Koliko shvatam, tema za pojacanja ne postoji, pa zasto ne bi bila jedna koja se ne bi zatvarala nikada? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...