Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

19 minutes ago, DameTime said:

 

Kao i veliki broj muškaraca xD 

Ja imam ogroman nos pa sam ispod proseka kako god okrenes... 

 

9 minutes ago, Guru said:

Šta sve uradi Hasan u jednom defanzivnom posedu i to na 30 razlike :classic_love:

 

ezgif-com-optimize-2.gif

 

Pa 1 smeč:

 

ezgif-com-video-to-gif-4.gif

 

Pa Luka style asistencija iz short roll-a:

 

ezgif-com-video-to-gif-5.gif

 

 

Je l on to opet poceo da letii?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Guru said:

Šta sve uradi Hasan u jednom defanzivnom posedu i to na 30 razlike :classic_love:

 

ezgif-com-optimize-2.gif

 

Pa 1 smeč:

 

ezgif-com-video-to-gif-4.gif

 

Pa Luka style asistencija iz short roll-a:

 

ezgif-com-video-to-gif-5.gif

 

 

Ova prva situacija je jedan od razloga zasto volim kosarku😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kvaratskhelia said:

Dobar je termin. Uini je zaspo ima po ure, ali ostali bi trebali da budu prisutni.

 

sto je najveca fora, bio sam budan do cca 23h, gledao mrs davis, upravo skapirao da je bila tekma sinoc.

 

ovaj ritam svaka 23 dana po jedna utakmica, cini da sam odgledao jednu jedinu od pocetka plejofa, moram neke notifikacije da napravim.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

sto je najveca fora, bio sam budan do cca 23h, gledao mrs davis, upravo skapirao da je bila tekma sinoc.

 

ovaj ritam svaka 23 dana po jedna utakmica, cini da sam odgledao jednu jedinu od pocetka plejofa, moram neke notifikacije da napravim.

 

Onomad, kad ste vi ušli u top8, nije bilo ovoliko velikog plejofa. Mi smo bili jedno mesec dana bez utakmice, izgledalo je otprilike kao nova sezona kad je počelo. Tako da, vama sad i nije toliko loše.

Link to comment
Share on other sites

 
Onomad, kad ste vi ušli u top8, nije bilo ovoliko velikog plejofa. Mi smo bili jedno mesec dana bez utakmice, izgledalo je otprilike kao nova sezona kad je počelo. Tako da, vama sad i nije toliko loše.
Vi ste čekali kls...PO Abe niste igrali. Finale Aba lige je završeno 2.maja

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Posle plejofa EL imali ste 10 dana odmora do prve sledece plejof ABA utakmice.

Mega je cekala 9 dana.

 

Inače te dve sezone nisu uporedive, ni po broju ABA, ni po broju EL utakmica.

 

Ove godine je ABA trebala da se zavrsi 17.4. a umesto toga se zavrsila 24.4.

Te sezone se npr. zavrsila 17.3. pa je i plejof sa rudnom manje trajao sve do 2.5. sa ukupno 5 utakmica.

To je 1 utakmica na 9 dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koga bih posebno izdvojio, svi su odigrali svoj deo, izgleda to sve dobro, možda da pohvalim Lazu koji nakon dužeg odsustva ponovo igra svoju tm odbranu gde napadač ne može da primi loptu, to mi je nekako falilo.

Link to comment
Share on other sites

Suština problema jeste da liga nije trebala da odlaže seriju između KKP i SC jer nije bilo validnog razloga za tako nešto. SC je slabiji od KKP otprilike 80 razlike.

 

Ovakav plej of nema veze s mozgom  sa ovolikim pauzama a nije moralo da dođe do toga.

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, šta je tu je. Jasno je kao dan da smo mi i Partizan privilegovani u ovoj ligi što se tiče mogućnosti za odlaganje. Bitno je da je ekipa spremna, nivo igre protiv Budućnosti je bio impresivan, strašno gaženje u oba meča. Komšije će morati da igraju svoju najbolju košarku ako žele trofej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Jebiga, šta je tu je. Jasno je kao dan da smo mi i Partizan privilegovani u ovoj ligi što se tiče mogućnosti za odlaganje. Bitno je da je ekipa spremna, nivo igre protiv Budućnosti je bio impresivan, strašno gaženje u oba meča. Komšije će morati da igraju svoju najbolju košarku ako žele trofej.

Uz sve to imamo najmanje 12 dana samo za njih da se pripremimo. Do sitnih detalja. Siguran sam da možemo barem jednu da ih dobijemo u Areni. Pa da završavamo sve kod nas u našoj kući. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Guru said:

Pa Luka style asistencija iz short roll-a:

 

ezgif-com-video-to-gif-5.gif

 

Dusko ove sezone u Evroligi bukvalno drzi trenersku kliniku na temu saradnja visokih odnosno cetvorka i petica i obrnuto. I to sve sa igracima koje nije skautirao.

 

Pritom ne mislim samo na Mitra i njegove asistencije iz short roll-a. Mitrovic i Petrusev, Mitrovic i Bentil, Petrusev i Martin, Martin i Bentil i obrnuto toliko dodavanja i saradnji na high-low postu i ova utrcavanja uz ceonu, da nijedan drugi tim osecam ni blizu toliko nije imao takvih akcija. Ne znam da li @Guru mozes da proveris ovako nesto.

 

Kao sto je Partizan golim okom najvise sutirao poludistanci u El tako i mi saradnji cetvorke i petica osecam kao niko drugi u El u Abi svakako.

 

Inace Martin je pogodio sinoc onu solidno daleku poludistancu sa dosta osecaja. Prosle sezone u Olimpijakosu je duze dvojke sutirao 4/10 u El sto nije tako lose za visokog i za nekog ko je to pokusao prve sezone. Steta sto nije sutirao vise ove sezone cak tripujem da mu je ono juce prvi sut iz daljine ove sezone. Valjalo bi da se uvezbava na leto (ukoliko ostane kod nas a ima ugovor) jer stvarno sutira sa dobrim osecajem, ako se ne proba sut za 3 makar ove duge dvojke jer to ti daje jos jednu opciju u napadu i da mora odbrana da se pomera sto ti onda ostavlja neke druge opcije.

 

 

Edited by Brat od Korneta
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

 

Dusko ove sezone u Evroligi bukvalno drzi trenersku kliniku na temu saradnja visokih odnosno cetvorka i petica i obrnuto. I to sve sa igracima koje nije skautirao.

 

Pritom ne mislim samo na Mitra i njegove asistencije iz short roll-a. Mitrovic i Petrusev, Mitrovic i Bentil, Petrusev i Martin, Martin i Bentil i obrnuto toliko dodavanja i saradnji na high-low postu i ova utrcavanja uz ceonu, da nijedan drugi tim osecam ni blizu toliko nije imao takvih akcija. Ne znam da li @Guru mozes da proveris ovako nesto.

 

Kao sto je Partizan golim okom najvise sutirao poludistanci u El tako i mi saradnji cetvorke i petica osecam kao niko drugi u El u Abi svakako.

 

Inace Martin je pogodio sinoc onu solidno daleku poludistancu sa dosta osecaja. Prosle sezone u Olimpijakosu je duze dvojke sutirao 4/10 u El sto nije tako lose za visokog i za nekog ko je to pokusao prve sezone. Steta sto nije sutirao vise ove sezone cak tripujem da mu je ono juce prvi sut iz daljine ove sezone. Valjalo bi da se uvezbava na leto (ukoliko ostane kod nas a ima ugovor) jer stvarno sutira sa dobrim osecajem, ako se ne proba sut za 3 makar ove duge dvojke jer to ti daje jos jednu opciju u napadu i da mora odbrana da se pomera sto ti onda ostavlja neke druge opcije.

 

 

Шта мислите, да ли је Душко промијенио мишљење о Бентилу (онај покушај ангажовања Полонаре је, реално, директно шкартирање у најави било) и шта би то Полонара донио (ок, знају се, Полонара има боље разумијевање игре, продор, преглед...али све то ми је некако више замјена за Петрушева)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...