Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, Clash said:

Razni igraci i zasluzeno i ne, su imali veliki hajp dok su igrali u CZ.

Za Mitrovica je najveca pohvala koju dobije ovde kada se kaze da nije igrao u baba modu.

Da je naprimer Nedovic veceras za desetak minuta razbio Buducnost bio bi megagiga car.
Ogresili smo se o momka koji je jedna od najbitnijih karika Zvezde u svim uspesima.

Luka Mitrovic je medju prosecnim ciganima najpotcenjeniji igrac Zvezde, pritom u jakoj konkurenciji pijacarskih prica i pljuvacina po razlicitim imenima koja su sa vise ili manje uspeha nosila dres naseg kluba.

Teska sramota, jer momak je dokazao kvalitet i ozbiljan kosarkaski iq, pritom igrajuci na gornjem broju obrtaja veci deo sezone. Ja mu naravski ni ranije zasluge nikad necu zaboraviti.

  • Like 14
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Redstar0356 said:

Ajde Luka je slatkica mala al ne znam sta vidis kod Egzuma. Bas onako random generican lik sto se face tice. S druge strane Aleksa  je kjut i Naneli je okej frajer. Ostali prosek kao i kod nas. 

 

Pazi, Luca je baš generic lik koji će da se svidi većini (na konto fizičkog izgleda). Meni je nejasno što je on meni attractive recimo jer inače zaobilazim takve.

Dante mi je klasičan primer dečka koji ti postane lepši i privlačniji zbog svog ponašanja. One okice kad mu vidiš, ma milina.

Eee da, 'Leksa je kjut (slično kao Exum) i charming. Ali i oženjen pride 🙃

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Redstar0356 said:

Ajde Luka je slatkica mala al ne znam sta vidis kod Egzuma. Bas onako random generican lik sto se face tice. S druge strane Aleksa  je kjut i Naneli je okej frajer. Ostali prosek kao i kod nas. 

 

Brkovi brajo, ne bodu a skakiljaju. 😄😄😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Гаучо said:

Mундо Депортиво пише, а преноси тоталбаскет.гр да је Факу коначно потписао за Реал

On potpisuje svaki put u proseku dan dva pred našu utakmicu. Ima više potpisa nego na obrascu za otvaranje tekućeg računa u banci.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Iskaču mi snimci sa utakmice Zvezda - Budućnost po instagramu, a pošto su svakako sjebali feed, pa iskaču postovi od pre par dana, a ja par dana skoro uopšte nisam bio pri telefonu, pomislih da je to sa prve utakmice.

Pogotovo kad uzmem u obzir rezultat koji sam viđao (+15, 20, 30, 40). #kadonomeđutim, razmotirali ste ih opet. Svaka čast. 

 

Da ste ne znam protiv koga igrali, pa opet...

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, DameTime said:

 

Pazi, Luca je baš generic lik koji će da se svidi većini (na konto fizičkog izgleda). Meni je nejasno što je on meni attractive recimo jer inače zaobilazim takve.

Dante mi je klasičan primer dečka koji ti postane lepši i privlačniji zbog svog ponašanja. One okice kad mu vidiš, ma milina.

Eee da, 'Leksa je kjut (slično kao Exum) i charming. Ali i oženjen pride 🙃

 

 

U sta se ova tema pretvara? Ciji decko je lepsi?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

@uvrnuto žvaće dupe gaće? :classic_tongue:

 

P.S. Hvala!

 

Vidi, nisam gledao Budućnost neko vreme (od nekog EK raspada, čini mi se Granka), pa ne znam više ko je tamo u Podgorici kome studentski centar, al' svakako rezultati za respekt. 😛

 

Šalu na stranu, Partizan za početak treba da prođe Cedevitu, pa da pričamo o žvakanju gaća. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

 

 

U sta se ova tema pretvara? Ciji decko je lepsi?

 

Tri puta kucam i brišem odgovor na ovo. Ne sećam se da sam te pitala u šta se tema pretvara kad si se na vašim topicima šalio na moj račun.

@BojanaCZV Isto se ja ovako šalim na KKP temi, bez problema. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Tri puta kucam i brišem odgovor na ovo. Ne sećam se da sam te pitala u šta se tema pretvara kad si se na vašim topicima šalio na moj račun.

@BojanaCZV Isto se ja ovako šalim na KKP temi, bez problema. 

Ne znam sta bih ti napisao.Ocigledno je valjda da se malo salim(otud italic).

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako bih morao da biram dva ostanka u ekipi, to bi bili ( naravno ) Faku i Dusko. Imao je nekih opasnih fejlova u par poraza i bio tvrdoglav tad, ali je u jednom delu sezone ozbiljno cedio suvu drenovinu i retko kad je bio bez zdravstveno-kadrovskih problema u ekipi (bonus faktor je saradnja sa dobrim covekom Nebojsom, koja sama po sebi otpisuje najveci deo iole dobrih stranih trenera, te Duleta cini najboljom dostupnom opcijom ). Bilo je perioda sezone kada smo igrali izvrsnu kosarku sa pecatom i autoritetom trenera koji je nesporan. Ne sumnjam da cemo u finalu izgledati dobro, mozda cak i fenomenalno. Cak i da ne osvojimo, verujem u borbu na krv i noz gde titulu necemo dati do gotovo poslednjeg poseda, a i najverovatnije cemo konacno biti kompletni bez nekih izostanaka.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

On potpisuje svaki put u proseku dan dva pred našu utakmicu. Ima više potpisa nego na obrascu za otvaranje tekućeg računa u banci.

A uzgred Mundo Deportivo nije ni objavio to što prenosi grčki telesport.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kosjan Willavić said:

Zar nije Brane i njegove macho look tvoj tip? 😄

Pa vidis da njega  nisam naveo, on je Nba sto se tice izgleda u odnosu na ove ostale pomenute 

2 hours ago, DameTime said:

 

Pazi, Luca je baš generic lik koji će da se svidi većini (na konto fizičkog izgleda). Meni je nejasno što je on meni attractive recimo jer inače zaobilazim takve.

Dante mi je klasičan primer dečka koji ti postane lepši i privlačniji zbog svog ponašanja. One okice kad mu vidiš, ma milina.

Eee da, 'Leksa je kjut (slično kao Exum) i charming. Ali i oženjen pride 🙃

Uh, pa nije mu neko ponasanj. Luka Mitrovic je primer lepog ponasanja i lepuskaste face.  Jeste generic Luca al ima te okice i prelepu bradu i to ga mnogo vadi. Bez brade je bas ispod proseka. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa vidis da njega  nisam naveo, on je Nba sto se tice izgleda u odnosu na ove ostale pomenute 

Uh, pa nije mu neko ponasanj. Luka Mitrovic je primer lepog ponasanja i lepuskaste face.  Jeste generic Luca al ima te okice i prelepu bradu i to ga mnogo vadi. Bez brade je bas ispod proseka. 

 

Kao i veliki broj muškaraca xD 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...