Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

@Čočo Dobro je da je na latinici, da moze Faku da procita. :D

 

Salu na stranu, ne znam sta je problem da se kaze da je Topic top potencijal i generacijski talenat. Svi hajpuju svoje talente, samo je u Srbiji sramota da se kaze za nekog da moze da bude veliki igrac, i to sve onako cuti, ne treba decku praviti pritisak. Jbg, pritisak je sastavni deo sporta koji se globalno prati, i svakako decka iz dana u dan samo ceka jos veci pritisak, a hajpovanje nije pritisak nego PR i to KKCZ ne radi ni blizu kako bi trebalo, s obzirom da imamod ecka koji je i Realu i Barsi ubacio xy poena, umalo upisao tripl-dablove i slicno, a nije akcelerant kao Musli (niti su mu lazirali godiste kao Musliju). O tome bukvalno svi treba da pricaju, jer to je sport. 

 

Ove brojke su brutalne i mali mora da bude u prvih 12 sledece sezone kao treci plej. Sve drugo je bullshit.

  • Like 14
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, srlepajce said:

 :heart:

 

Da je bilo ko drugi sutra bih ocekivao izjavu da je mesecario ili da su mu hakovali mozak ali gospodin Milenko Topic ne jebenda sistem od neke 1997-e 

 

I onda se ovde postavi pitanje ko mesto Covica...mada pre mesec dana jedan Nedimovic je oterao Nemanju Vidica tako da ne znam kako bi se Milenko proveo protiv sns olosa al sigurno znam gde bi srce pravih zvezdasa bilo u tom slucaju. 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

Ove brojke su brutalne i mali mora da bude u prvih 12 sledece sezone kao treci plej. Sve drugo je bullshit.

 

Pa u nekom klubu koji je prilagodjeniji nasoj realnosti bi i bio - u ovakvoj KKCZ nema sanse.

 

Prvo, da bi takav talenat igrao klub ne sme da umislja da je Real Madrid pa da potpisuje 15 skupih igraca od kojih nijedan nije junior "da nam se nadje, da imamo 12 igraca cak i ako su nam trojica povredjena". Recimo, Baskonia je umela da pronadje i izbaci igrace, ali to je radila jer je na prvo mesto stavljala zelju da se uspe sa tim igracem, a tek nakon toga rezultat. Pa onda Zalgiris - tamo je Jokubaitis igrao jer im je i ostatak bekovske linije bio skroman - Walkup koji nije imao nikakvo iskustvo, Grigonis koji je takodje dosao iz nemacke lige i Lekavicius koji nije uspeo u PAO (ako se dobro secam).

 

Ako ce klub da placa milione Campazzu, Nedovicu i Vildozi/Loydu/Gossu/Thompsonu, odnosno ako ce da se ne samo ima nego i da se preliva, tu Topic moze u prvih 12 samo ako isporucuje na nivou Doncica. Ako mi ne neko ne veruje, neka mi kaze koji to klub forsira nekog svog talenta, a da im prvi plej kosta nenormalno mnogo?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Tamburinjo said:

 

Da je bilo ko drugi sutra bih ocekivao izjavu da je mesecario ili da su mu hakovali mozak ali gospodin Milenko Topic ne jebenda sistem od neke 1997-e 

 

I onda se ovde postavi pitanje ko mesto Covica...mada pre mesec dana jedan Nedimovic je oterao Nemanju Vidica tako da ne znam kako bi se Milenko proveo protiv sns olosa al sigurno znam gde bi srce pravih zvezdasa bilo u tom slucaju. 

https://www.instagram.com/p/Csb5cudsZqB/?igshid=MzRlODBiNWFlZA== 

Nas bivsi igrac Aleksej Nesovic

Iznenadjenje ko mu je lajkovao post 😁

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...