Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Crvena zvezda će zato, dopadalo se to nekome ili ne (pa čak i jednom sudiji) da se oglašava svaki put kada smatra da je to potrebno, i kada se kao klub ne slaže sa nekim odlukama koje nisu u interesu ABA lige – koja je u vlasništvu klubova.

 

siguran sam da je čović jedini koji može da mi bude omražen u rangu AV 

Link to comment
Share on other sites

Pukl i Javor su iritantni, posebno Pukl kad krene da izbacuje gledaoce na mrki pogled. Ali ja nikad nisam video da su nam tendenciozno sudili. Ono sto sam video je da se uinate kada se mnogo bunimo. 

 

Stvarno treba da odjebemo više od ovih budalaština. Jedno je biti nezadovoljan nekim porazom, a potpuno drugo je tražiti javno da nam neko ne sudi. Pa čoveče, došli smo do toga da su Jovčić i Belošević odbili da sude derbi prošle sezone. Šta je s mozgom?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

Belošević odbili da sude derbi prošle sezone.

😢 Nedostaje dobrocudni debeljuca.

 

Imam utisak da njegov kriterijum u ABA i Garsijin u EL nama najvise odgovaraju i retko smo gubili meceve kad su oni sudili.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li sam ikada video glupost nalik pauzi od 9 dana između dva meča u seriji? Zašto smo uopšte pristali na to i koji je razlog da mi našu seriju ne završimo već do nedelje, ukoliko je tako moguće?

Edited by medobrundo
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Daleko od toga da branim Covica, ali izneverovao sam da je Pukl (ili bilo koji sudija, nije Pukl bitan) dozvolio sebi da u zapisnik sa utakmice na sarkastican nacin pise o necemu sto se nije desilo na samoj utakmici a po svemu sudeci nije imalo nikakvog uticaja niti na utakmicu niti na sudjenje? 

 

Ne znam sta kome treba da ulazi u Covicevo blato? 

 

 

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

Zašto smo uopšte pristali na to

 

Ovo je već dobro pitanje. Odgovor je zato što smo već navikli da dva Beogradska kluba sami određuju kad će igrati a kada odlagati mečeve.

 

4 minutes ago, medobrundo said:

koji je razlog da mi našu seriju ne završimo već do nedelje

 

Usluga Partizanu.

1 minute ago, Kooineeperk said:

Ne znam sta kome treba da ulazi u Covicevo blato? 

 

Nije Pukl napisao saopštenje već je prigovor napisao onako kako je propisano pravilnikom, i nije on obelodanio svoju žalbu već Čović. Treba videti da li uopšte sme to Zvezda da objavi.

Link to comment
Share on other sites

Suđenje je sinoć bilo odlično. Javor nam već neko vreme sudi jako korektno. Zajahali smo njega i Pukla, a Boltauzer je tu jedina prava pošast.

 

1 minute ago, medobrundo said:

Ne znam da li sam ikada video glupost nalik pauzi od 9 dana između dva meča u seriji? Zašto smo uopšte pristali na to i koji je razlog da mi našu seriju ne završimo već do nedelje, ukoliko je tako moguće?

 

Glupost je što Partizan nije odigrao rekreativne mečeve sa SC-om, kao što je Real uredno igrao svoje acb mečeve tokom top 8 serije. Ali kad je već takva situacija, bolje ih sačekati nego da mi odradimo Budućnost za 3-4 dana, pa onda čekamo 20 dana na finale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Komšije igraju 15 i 18. S obzirom da će završiti sve 18. Očekujem prvi polufinalni meč 21. i tako će se izjednačiti sa svima 24. verovatno. A mi ne igramo u nedelju upravo da bi se izjednačili i oni uhvatili priključak. I očekujem da od 29.05 u toj nedelji krene finale PO.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Čočo said:

Komšije igraju 15 i 18. S obzirom da će završiti sve 18. Očekujem prvi polufinalni meč 21. i tako će se izjednačiti sa svima 24. verovatno. A mi ne igramo u nedelju upravo da bi se izjednačili i oni uhvatili priključak. I očekujem da od 29.05 u toj nedelji krene finale PO.

21og je finale EL nešto mislim da neće staviti isti dan iako nema veze jedno s drugim , samo razmišljam 🙂

Edited by Filbi
Link to comment
Share on other sites

Mene mnogo raduje ono o čemu smo pričali pre mesečak dana kada smo govorili o formi. Deluje da su svi momci uhvatili pravi ritam.

1 minute ago, Filbi said:

21og je finale EL nešto mislim da neće staviti isti dan iako nema veze jedno s drugim , samo razmišlajm 🙂

U tom slučaju će biti 22. I 25.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ono sto mi bode oci ali u pozitivnom smislu je Nedovicevih 5 asistencija za manje od 15 minuta igre. Iako na pomen njegovog imena svi ocekuju neke 20+ poena partije, mislim da nam je mnogo korisniji u ovom modu u kojem ne forsira nego igra za tim. Naravno on moze mnogo bolje od ovoga i dalje, ali nam je jako koristan kada ovako igra i nalazi resenja asistencijom nakon pika. To + prodor koji mora da koristi vise nego sut jer u Aba niko ne moze da ga stigne kada se zaleti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Knipex said:

Da malo skrenemo pažnju nazad na utakmicu i lepe stvari :smiley2:

 

6UmlB8O.gif

 

12 minutes ago, John Terry said:

Luka nam je u zadnje vreme baš u Vince Carter nekom fazonu 🙂 

 

 

Luka ima strasan BB IQ, decision making mu je zaista vrlo cesto na veoma visokom nivou, pogotovo za visokog igraca.

 

Usudjujem se da kazem da je njegovo telo malo bolje, jace, ili samo da nije imao one strasne povrede + da ima malo bolji sut sa distance (dovoljno je da ima kao tamo 14/15.) on bi bio izuzetno trazena roba u EL. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...