Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Indijanac odigra zadnji napad, kontam da se Kaba sjeb'o kad je dobio loptu. Niti kako zavrsavati niti kako spustiti loptu. Do kraja na 100%, nije bilo onih standardnih padova u 3. cetvrtini. Jedino mi zao sto za brata Dzonija Holanda nije bilo mjesta, da dopuni vece nekom svojom forom. Ovo je bas bilo za pozeljeti, samo da nastave ovako. 

Link to comment
Share on other sites

Pored svega lepog što smo videli večeras, odlične igre u oba pravca, energija, borba, lepi potezi, dobar šut i skandiranje Lazi, Luca mi je utisak meča i najviše me raduje za završnicu sezone, posebno označeno:

 

Screenshot-20230514-211113-Chrome.jpg

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Odigrao sam neki tripl:

Luka over 8.5
Petrušev over 11.5
Faku over 6.5 asistencija 🪝 (tačno 6)

Realno,trebao je imati duplo više..hvala momcima što su fulali silne šuteve,posebno Olovnoj ruci Kobri. :thumbsup:. Sem ovoga,savršena utakmica. Delujemo spremni za komšije. Treba pobediti u Podgorici svakako.

  • Like 1
  • Tuzno 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Vidi se da su se svi uželjeli košarke posle duge pauze. Igra je bila vrhunska. Zabijali smo na razne načine. Iz centralnog pika smo prelako kreirali i pogađali otvorene šuteve. Bilo je i dosta poena na obruču. Odavno ne pamtim da je centarska linija imala bolju produkciju. 

 

Kampaco samo što ne nije uzeo da obriše parket, a jeste i to sa onim bacanjem po parketu. Impresivna je njegova energija i motivisanost da odigra svaku utakmicu na maksimumu. I dijeli maestralno lopte - 6 asistencija i još toliko su saigrači(Dobrić) uprskali.

 

Vildoza odavno nije bio agresivniji. Sviđa mi se što ponovo napada prodorom. On ima to u repertoaru. Ne smije da se svede samo na šutera sa distance.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Одличан меч на аргентински погон. Сјајна кошарка против противника који тешко да може бити овако катастрофалан у реваншу па ће нам ПГ показати имамо ли тако жељени континуитет. Једини преко 20’ осим Петрушева имао Добрић умјесто којег да је био Холанд, Кампацо би имао дабл дабл. Џони са правим аргентиносима нема шта да тражи у 12 и рекао бих да Холанда какав год да је, треба имати као опцију управо због Добрића који је читаву сезону лош шутерски.

Нема мечева у жељеном ритму али има времена за тренинг и вјежбу, само удрите!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

Pored svega lepog što smo videli večeras, odlične igre u oba pravca, energija, borba, lepi potezi, dobar šut i skandiranje Lazi, Luca mi je utisak meča i najviše me raduje za završnicu sezone, posebno označeno:

 

Screenshot-20230514-211113-Chrome.jpg

 

spacer.png

 

P.S. Prespavala sam tekmu.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Fascinantno vece. Ocekivao sam rutinsku pobedu,ali ne ovakvo demoliranje. Da se Dobric nije blamirao, pala bi i ona Tomiceva pobeda iz pete tekme. Flow fenomenalan, koncentracija u odbrani na nivou, argentinski terijer izvodio neke dosad nevidjene poteze u Pioniru. El Cirkuzante ponovo onaj stari, kao i resetovani, oktobarski Bentil. Najvise raduje sto osetim da smo "zedni krvi" , Dusko ih je hranio sirovim mesom u ovim pauzama i mustrao na treninzima 😄 Protiv ovakve naspanovane i energicne Zvezde se dobro mora oznojiti dupe bez garancije da ces sigurno dobiti mec, pa bio ti i Barsa i Oli. Dugo necu prezaliti neulazak u 8

7 minutes ago, DameTime said:

 

spacer.png

 

P.S. Prespavala sam tekmu.

Prespavaj i finalnu seriju i predvidi nam metlanje od strane KKP, Vildoze ti 😄

  • Like 5
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Bas sam uzivao u Pioniru veceras Jedino me izbedacio Dobric, koji je sa kamenom rukom, verovatno poslao Fakua u Madrid ( ja da ginem, a vi da masite😆).

Sisaj Javore tradicionalno i avansno, a covek nam vec par utakmica sudi ko da je clan uprave🤣

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gudura said:

Bas sam uzivao u Pioniru veceras Jedino me izbedacio Dobric, koji je sa kamenom rukom, verovatno poslao Fakua u Madrid ( ja da ginem, a vi da masite😆).

Sisaj Javore tradicionalno i avansno, a covek nam vec par utakmica sudi ko da je clan uprave🤣

Cak je Javor ispravio Puklovu gresku jednom prilikom 😄 resio da okaje grehe

Link to comment
Share on other sites

Sjajna predstava i ovakva košarka zaista ohrabruje, moglo je ovo da bude i antologijsko razbijanje da je gvozdeni pogodio nešto sam kao duh na maestralna dodavanja uglavnom Argentinaca. Koncentrisano u sledećoj koja će biti mnogo drugačija ali bolji smo za 10+ razlike u svakom slučaju.

Link to comment
Share on other sites

Da predlozimo Misku biznis ideju, udje kes za deo ugovora Kampacu, a mi damo minute jos jednoj njegovoj petici, kapiram da bi zaboli bas jake ugovore i Petrusev i on posle jedne sezone 😃

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, fradler said:

Jos jednom se pokazalo da i bez Lazarevica moze da se igra dobra odbrana.

 

Može kada se igra protiv ovakve Budućnosti sa Atićem i Rejnoldsom na trojci

 

24 minutes ago, Redstar0356 said:

I da sa Lazarevicem ne moze da ze igra dobar napad

 

Glavni razlog što smo Budućnosti dali 93 poena je što na trojci nije igrao Lazarević, nego ofanzivni virtuozi Lazić i Marković... Da je igrao Lazarević dali bi bar 30 poena manje, bio bi egal meč, a možda bi čak i izgubili.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Bad said:

Real je nastavio najnormalnije da igra ACB bez odlaganja. 

 

To se zove regularna liga, što aba odavno nije (između ostalog i zbog odlaganja utakmica KKCZ i KKP kako njima ćefne a Borac mora da igra pa makar i sa ekonomom u timu).

 

Nisu situacije za poređenje.

 

EDIT: Evo i zašto liga nije regularna. Dozvoljava se ovakvo divljanje Nebojše Čpvića bez ikakve reakcije. Ko sedi u upravi ABA lige? Babe neke? Čovek otvoreno preti sudijama i ništa...sad mu nije ok što se Pukl drznuo da se požali na tretman... JEBOTE!!! 

 

Odjebi od Zvezde!

Edited by John Terry
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...