Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

5 minutes ago, medobrundo said:

Sada da se probuši ovaj Željkov balon i razmontira do kraja, pa da čoveka ostavimo na 0 trofeja u dve sezone, a sebi da obezbedimo i šesti.

Sto tako, Partizan nam je pokazao kako se sastavlja tim, Ostoja ponizio Covica i objasnio mu neke stvari.

 

Pitanje za Zvezdase, jel bi menjali nasu sezonu koja ce biti okicena sa tri trofeja sa sezonom koju ima Partizan?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Sto tako, Partizan nam je pokazao kako se sastavlja tim, Ostoja ponizio Covica i objasnio mu neke stvari.

 

Pitanje za Zvezdase, jel bi menjali nasu sezonu koja ce biti okicena sa tri trofeja sa sezonom koju ima Partizan?

Ne naravno.

  • Like 9
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dropkick Murphys said:

Naravno. Još u petak. Jedan ugledni forumaš može da potvrdi da sam dao najviše para za jednu uplatu u svojoj istoriji 😁

Na fantaziju ubačen Panter + Željko kao trener, izbačen Tavares. 

Mislim da nisam mogao ništa više od jinxa da uradim. 

Brat, ostavi broj računa da refundiramo gubitak i doplatimo za zaslužen čast.

Edited by MrTripleDouble
  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MrTripleDouble said:

Brat, ostavi broj računa da refundiramo gubitak i doplatimo za zaslužen čast.

Mene ako se sete, u junu na Kalemegdanu, sete se, ako ne, nikom ništa. To je bila moja dužnost. 

 

Refundaciju za sve 3 tekme primam isključivo od Nebojše, ako se javi na pm, pošto znamo da nas čita. 

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Mene ako se sete, u junu na Kalemegdanu, sete se, ako ne, nikom ništa. To je bila moja dužnost. 

 

Refundaciju za sve 3 tekme primam isključivo od Nebojše, ako se javi na pm, pošto znamo da nas čita. 

 

Nema ništa od toga, ne loži se Nebojša na top8.

Edited by Čvarkov
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, СтелаРоса said:

Sto tako, Partizan nam je pokazao kako se sastavlja tim, Ostoja ponizio Covica i objasnio mu neke stvari.

 

Pitanje za Zvezdase, jel bi menjali nasu sezonu koja ce biti okicena sa tri trofeja sa sezonom koju ima Partizan?

Sezonu sa tri 🏆bih uvek menjao za sezonu sa 0 trofeja.

  • Like 4
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Da pohvalim komsije, drzali su se do kraja, bice bolje sledece sezone. Oni vec 2 meseca igraju non stop u crvenom, da vidimo koliko jos mogu. Da imamo jednog tavaresolikog bio bih hladan kao spricer, ovako mislim da ce nam dosta problema praviti Lesor i Smajli. Sve u svemu, mislim da nas u finalu ocekuje pravi spektakl.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, СтелаРоса said:

Pitanje za Zvezdase, jel bi menjali nasu sezonu koja ce biti okicena sa tri trofeja sa sezonom koju ima Partizan?

 

Ma kakvi. Ovo je mestimicno zabavna, ali sustinski jalova sezona Partizana ako ne uzmu abu. A posle ovakvog ishoda veceras u Madridu, mislim da su Zvezdine sanse skocile sa nekih 35 na 45 posto.

 

Sad tek boli onaj poraz od Cibone, uz domaci teren to bi bio plitak potok.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Da pohvalim komsije, drzali su se do kraja, bice bolje sledece sezone. Oni vec 2 meseca igraju non stop u crvenom, da vidimo koliko jos mogu. Da imamo jednog tavaresolikog bio bih hladan kao spricer, ovako mislim da ce nam dosta problema praviti Lesor i Smajli. Sve u svemu, mislim da nas u finalu ocekuje pravi spektakl.

Sa tom razlikom da mi ipak imamo bekove u prajmu a nisu za bacit ni centri. 

Martin je zdrav, odmoran tako da ima lijeka i za Lessorta. 

 

I ono glavno, Facundo Campazzo ( Realova skola ). Ima da preore teren

Link to comment
Share on other sites

Неће значити овде много предност домаћег терена. Пре ових мајсторица, мислим да је било 9/13 у корист гостујућих екипа. Наравно да се и ми сврставамо у ове екипе, тј по јачини. У ове екипе из Топ8. Био сам мишљења и пре званичне предности домаћег терена за ККП, да их добијамо. И искрено једва чекам. Мислим да ће кренути пад ККП од сада, из разлога што су одлетели много, али не много велики. Биће лож озбиљан, ипак гро екипе чине тамнопути играчи

Link to comment
Share on other sites

Da su prosli bio bih siguran u nasu ABA ligu, da cemo ih pojesti dok su u oblacima.

I dalje mislim da imamo vece sanse za trofej, jer ce serija zavrsiti u blatu, a tu se bolje snalazimo. Mislim da je kolektivni iq (narocito iq primarnog ball handlera) i broj odigranih napetih meceva na nasoj strani. Samo, morali bi da se na par utakmica pojave Luka i Neda posto komsije imaju ozbiljnu artiljeriju...

Samo se posle ovoga bas bojim sranja pored terena.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

Sada da se probuši ovaj Željkov balon i razmontira do kraja, pa da čoveka ostavimo na 0 trofeja u dve sezone, a sebi da obezbedimo i šesti.

Dobrodošao nazad Medo. U pobede sa nama ti! 🔴

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa plasmanom u plejof EL i ovim ratom protiv Reala Partizan je ove sezona napravio ozbiljan rezultatski iskorak koji je bio baziran na igračkom i trenerskom iskoraku, a prvenstveno na, naravno, finansijskom iskoraku. Tako da mislim da oni mogu biti više nego zadovoljni sezonom kako god da se ABA završi.

Mi, s druge strane, jesmo imali više para nego ranije i (u nekom trenutku) smo doveli neke igrače kakve do sada nismo kad nas viđali, ali, ukupno gledano, opet je bilo previše lutanja u sklapanju tima i organizacionih promašaja. Osvajanje ABA bilo bi spasavanje sezone, a i ako je osvojimo meni će ostati jedan prilično bljutav ukus u ustima. Realno, mi smo već godinama na nivou da bi samo neki rezultat u EL značio napredak, sve ostalo je stagnacija. Ako je nekome ABA trofej dovoljan za satisfakciju OK, meni nije.

Više smisla bi imalo ako se pokaže da je ova sezona početak ciklusa. To jest, ako sačuvamo trenera i kostur tima, pojačamo se na nekim kritičnom pozicijama i zadržimo finansiranje na ovom nivou. Ako se opet sve ponovi iz prethodnih godina... nemam pojma, gledaću i dalje Zvezdu, ali da sam umoran od Čovićevih sranje, ma premoren sam brate...  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

Sa plasmanom u plejof EL i ovim ratom protiv Reala Partizan je ove sezona napravio ozbiljan rezultatski iskorak koji je bio baziran na igračkom i trenerskom iskoraku, a prvenstveno na, naravno, finansijskom iskoraku. Tako da mislim da oni mogu biti više nego zadovoljni sezonom kako god da se ABA završi.

Mi, s druge strane, jesmo imali više para nego ranije i (u nekom trenutku) smo doveli neke igrače kakve do sada nismo kad nas viđali, ali, ukupno gledano, opet je bilo previše lutanja u sklapanju tima i organizacionih promašaja. Osvajanje ABA bilo bi spasavanje sezone, a i ako je osvojimo meni će ostati jedan prilično bljutav ukus u ustima. Realno, mi smo već godinama na nivou da bi samo neki rezultat u EL značio napredak, sve ostalo je stagnacija. Ako je nekome ABA trofej dovoljan za satisfakciju OK, meni nije.

Više smisla bi imalo ako se pokaže da je ova sezona početak ciklusa. To jest, ako sačuvamo trenera i kostur tima, pojačamo se na nekim kritičnom pozicijama i zadržimo finansiranje na ovom nivou. Ako se opet sve ponovi iz prethodnih godina... nemam pojma, gledaću i dalje Zvezdu, ali da sam umoran od Čovićevih sranje, ma premoren sam brate...  

 

Meni bi trofej u ABA ligi bio satisfakcija jer se košarka igra zbog trofeja, između ostalog, tim pre što bismo na putu ka tom trofeju verovatno morali da izbacimo jednu veoma ozbiljnu ekipu čija je najbolja košarka ove sezone bila među najboljim u Evropi i bolja od naše najbolje ovosezonske košarke. Evroligaška 2022/23 je za nas odavno završena priča u kojoj se nažalost poklopilo previše toga da cilj ne bude ostvaren ali bilo je tu dobre košarke i nismo se obrukali. Svi problemi vezani za NČ i funkcionisanje kluba nažalost ostaju ali ozbiljan stručni štab ipak nudi neku zdravu nadu da ćemo u predstojeću sezonu ući kako treba i da će sranja ipak biti manje.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, СтелаРоса said:

 

Pitanje za Zvezdase, jel bi menjali nasu sezonu koja ce biti okicena sa tri trofeja sa sezonom koju ima Partizan?

 

Ovo se ponavlja jedno 421 put. Jel sam ja to prespavao nesto i mi vec imamo osvojenu ABA ligu? 

Te fore cim je Lesor udario Petruseva znao sam osvajamo Aba ligu i oni igraju na maksimumu moraju padnu su za ispred zadruge uz pivo. Kosarka je ozbiljna igra a gospoda od preko puta su ozbiljan i jak tim. Ne da nisam siguran tek tako da osvajamo Aba ligu nego ce biti povuci potegni za oba tima ako se dovuku do finala. 

 

I bas je malo nipodastavajuce da navijaci tima koji je EL zavrsio daleko od top 8 a Aba ligu na drugom mestu samouvereno prisvajaju trofeje za koje tek treba da se igra i gde je glavni konkurent ostvario do sada izuzetno bolje rezultate i igre, malo realnosti i postovanja protivnika nije na odmet. 

 

Da li cu da navijam za nas pa naravno da hocu ali da li cu da upisujem trofej a nismo ni polufinale odigrali.... Pa eno neki su vec bukirali karte za Kaunas pa sada rifresuju KupujemProdajem.

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Meni bi trofej u ABA ligi bio satisfakcija jer se košarka igra zbog trofeja, između ostalog, tim pre što bismo na putu ka tom trofeju verovatno morali da izbacimo jednu veoma ozbiljnu ekipu čija je najbolja košarka ove sezone bila među najboljim u Evropi i bolja od naše najbolje ovosezonske košarke. Evroligaška 2022/23 je za nas odavno završena priča u kojoj se nažalost poklopilo previše toga da cilj ne bude ostvaren ali bilo je tu dobre košarke i nismo se obrukali. Svi problemi vezani za NČ i funkcionisanje kluba nažalost ostaju ali ozbiljan stručni štab ipak nudi neku zdravu nadu da ćemo u predstojeću sezonu ući kako treba i da će sranja ipak biti manje.

 

Ozbiljan stručni štab nudi nadu, ali pod uslovom da ostane, a još uvijek ne znamo ništa o tome.

 

Što se trofeja tiče, da, košarka se igra za trofeje, ali za mene lično trofej nije aluminijska figurica u vitrini, nego neko igračko i rezultatsko dostignuće koje se pamti. U tom smislu, meni bi više značilo da smo mi odigrali jednu onakvu potpuno ludačku seriju protiv Reala u top 8 EL, nego da osvojimo ABA, koja više čak i ne odlučuje o učestvovanju u EL.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, berti said:

Proucice Dusko i saradnici dobro ovu utakmicu od sinoc. Caco je probijao lagano, kao kroz krempitu. Nedovic bi mogao taj brzi prvi korak mnogo vise da koristi...

 

Chacho u odnosu na Nedovića ima pre svega natprosečni BBIQ, pa onda prvi korak. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Gledam sad reprizu i razmišljam šta bi se pisalo kod nas na temi za Radonjića da ga neki početnik voza na zoni već treću utakmicu za redom. U stvari sećam se svih epiteta. Dan danas je ostalo da Radonja ne ume protiv zone. Mnogo smo teški kao navijači.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jbt, da smo mi ispali ovako.... Pa vec bih bio u bolnici. Aparati, infuzije... Previse je sve ovo stresno...

Aba ili f8? Uvek aba, narocito sada  jer se jos uvek ne zna da li ce oba kluba sigurno igrati el.

Treba se spremiti za to finale. Bice svasta tu, provokacija, megafona, tuča...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

 

Chacho u odnosu na Nedovića ima pre svega natprosečni BBIQ, pa onda prvi korak. 

Nedovic samo neka radi to sto ima i najbolje zna i bice sasvim dovoljno da ih, uz doprinos ostalih, dobijemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, quentin said:

 

Ozbiljan stručni štab nudi nadu, ali pod uslovom da ostane, a još uvijek ne znamo ništa o tome.

 

Što se trofeja tiče, da, košarka se igra za trofeje, ali za mene lično trofej nije aluminijska figurica u vitrini, nego neko igračko i rezultatsko dostignuće koje se pamti. U tom smislu, meni bi više značilo da smo mi odigrali jednu onakvu potpuno ludačku seriju protiv Reala u top 8 EL, nego da osvojimo ABA, koja više čak i ne odlučuje o učestvovanju u EL.

 

Nije ni za mene trofej sve, ali ovaj trofej bi značio da si pobedio u seriji ekipu koja je bila na korak of F4 EL, a to znači verovatno da si igrao odličnu košarku. Nije na odmet ni što bih jako voleo da Željko ne vidi nijednu aluminijumsku figuricu ni ove sezone iako su mu davani božanski epiteti od strane burekdžija kao da je sa rosterom Albe ušao u top 8, a ne sa vrlo dobrim rosterom koji je bio tokom sezone zdrav, za razliku od dosta konkurenata. Nije na odmet ni što bih voleo da se vrati Lessortu, Ledeyu i sličnima za njihovo ponašanje takođe u vidu gledanja kako aluminijumsku figuricu podiže Zićla, ako to budu mogli da podnesu uopšte. No, dug je put do toga i neizvesan. Ja ne znam ni u kakvoj smo formi a ni Budućnost nije ekipa bez talenta, treba prvo njih omlatiti i sav fokus baciti na tu seriju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...