Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

13 hours ago, Troteri said:

@Brat od Korneta

 

Sikmu priželjkujem kod nas, pa ima barem 5, 6 godina unazad. Pakleno dobar i zahvalan igrač, čak bih rekao i dan danas jedan od boljih na svojoj poziciji u Evropi. Subjektivno malo svakako. I taman mu na leto ističe ugovor, 2019. je potpisao četvorogodišnji. Istina, puni 34 uskoro ali taman i da nam finansijski bude dostupniji - a verujem da jeste. Rokada on - Bentil bez razmišljanja.

 

Nisam nešto oduševljen Bentilom, iako je imao dobrih partija i dobrih minuta, doveden je da bude mnogo više od rotacijskog igrača. Očigledno nema taj kapacitet. Jedino eventualno na onu priču "građenje sistema, već je uveden u isti, može se očekivati bolja sezona" i slično. 

 

Petrušev bi mi svakako bio mnogo veći prioritet za zadržavanje na toj poziciji 4/5, a sa Sikmom bi se lepo nadopunjavao. 

Petrusev ceo zivot igra u Albi iako je neupitno mogao bolje i sad ce odjednom u 35 godina da resi da se seli za Beograd. Svake godine ga ovde priziivate i svake godine isto

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Konačno utakmica danas. Uželeo sam joj se više nego ženi. Da vidimo kako duga pauza utiče na ekipu. Ako se vidi napredak neka ih onda neka odmaraju i treniraju a mi ćemo da čekamo. Danas hoću i starog Vildozu i Nedu. Da Dobrić odigra kako inače igra završnice takmičenja, Ben da nastavi sa dobrim igrama. Voleo bih i da ovaj odmor da rezultate u vidu dobrog procenta šuta kao i na prethodnom meču. Ajmo momci još jedna pa nedelja ipo dana pauza. 😅 😂

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Čočo said:

Konačno utakmica danas. Uželeo sam joj se više nego ženi. Da vidimo kako duga pauza utiče na ekipu. Ako se vidi napredak neka ih onda neka odmaraju i treniraju a mi ćemo da čekamo. Danas hoću i starog Vildozu i Nedu. Da Dobrić odigra kako inače igra završnice takmičenja, Ben da nastavi sa dobrim igrama. Voleo bih i da ovaj odmor da rezultate u vidu dobrog procenta šuta kao i na prethodnom meču. Ajmo momci još jedna pa nedelja ipo dana pauza. 😅 😂

Postovana gospodjo Coco,

sa zaljenjem moram da vas obavestim sta Vas suprug pise po drustvenim mrezama.....

 

:wicked:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Sikma ceo zivot igra u Albi iako je neupitno mogao bolje i sad ce odjednom u 35 godina da resi da se seli za Beograd. Svake godine ga ovde priziivate i svake godine isto

Slazem se, to je igrac koji u Albinom sistemu funkcionise perfektno, ali je ogromno pitanje kako bi se snasao u nekom drugom okruzenju sa drugacijim saigracima, pogotovo sto EL nije igrao nigde van Albe. Ne bih voleo ni da gledam kod nas D.Vilijamsa ili Rubita, istroseni igraci kojima je karijera u padu. Moramo da jurimo nesto mladje igrace, u najboljim godinama i sto je najbitnije fizicki zdrave. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, John Terry said:

 

Nije dobro...

Nije. 😅

21 minutes ago, Kronostime said:

Postovana gospodjo Coco,

sa zaljenjem moram da vas obavestim sta Vas suprug pise po drustvenim mrezama.....

 

:wicked:

Zna ona da je na drugom mestu. Kad se udavala prihvatila je i to. 😅

P.S. Zna i da pišem na forumu. 😀

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Nije. 😅

Zna ona da je na drugom mestu. Kad se udavala prihvatila je i to. 😅

P.S. Zna i da pišem na forumu. 😀

Dobro, nemoj da te zacudi kad vidis u kuci objavu moderatorke:

Coco

Neprimeren  jezik - 6 meseci zabrana gledanja utakmica i post u bracnim odnosima.

ebWRhdD.jpg

:classic_biggrin:

 

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Redstar0356 said:

Petrusev ceo zivot igra u Albi iako je neupitno mogao bolje i sad ce odjednom u 35 godina da resi da se seli za Beograd. Svake godine ga ovde priziivate i svake godine isto

 

3 hours ago, John Terry said:

Sikma 🙂 

Nije Sikma. Ovo je Duh budućih Đurđevdana koji pokazuje Petruševu kakva mu je sudbina ako nastavi ovako.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Mene ne bi čudilo da mu se ponudi ugovor na dve godine gde bi sad u prvoj imao izmedju 2.5 i 3 miliona a u drugoj više od 3. 

Jbt. o kojim ciframa ja pričam ali to jesu cifre ako hoćeš Kampaca u svom timu. 

Link to comment
Share on other sites

Posto su komsije ponudile produzetak saradnje sa Lesorom, ubedjen sam da cemo pojuriti nekog centra teskasa, mozda Milutinova. Cinjenica da ce biti kesa, a videsmo da Lesor napsram Tavareza izgleda inferiorno, cenim da ce se ici ol in da se nadje slican profil, kako nas ovaj vise ne bi mucio.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...