Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Meni je glavni utisak kako smo imali konačno fantastično sudjenje i kako bi bilo dobro da je Kampacu rođendan svake nedelje kad igramo utakmicu EL. Doduše valjalo bi ponekad i kad igramo Aba.
Mislim ako je do rođendana...

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Guru said:

 

Moram da priznam da mi je sa Kampacom kao starterom i ovo sasvim prihvatljivo rešenje. Taman Jović u ovoj fazi karijere i nije za neku veliku minutažu, a i dalje može fino da zategne u odbrani, pametan je, iskusan i siguran sa loptom:default_coffee: 

 

 

Ovo vec imamo u liku Pefija :default_coffee:

 

Jeste Jovic dve godine mladji, ali i dvaput podlozniji povredama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

čisto strukturalno - koja i kolika uloga bi bila woltersova pored facunda (koji jasno je, neće ostati ali eto). 15mins do 7mins kada facu delje i kada je gusto?

facu-vildoza-nedović je dobar kombo, jer u suštini imaš uvek dvojicu od trojice na parketu. wolters i facu ne mogu na sg.

 

Pozicija jedan:

1. Kampaco

2. Vanilica

3. Topić

 

Pozicija kombo:

Vildoza out, Lojd in.

 

I to je to.

 

PS

Može i bilo koji drugi Lojdoliki u sličnom platežnom razredu i sličnim osobinama (borben do fanatizma, igra i naped i nazad ali ne prvenstveno za sebe već za tim).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Apsolutno saglasan. I to samo iz jednog jedinog razloga - konstantnost.

 

Meni se svideo Voltersov trud u odbrani i sto je ubacio trojku kad je bila frka u 5. utakmici. Vrhunski drugi plej, a maltene domaci. Odličan odnos cene i kvaliteta. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, srlepajce said:

Ja se nadam, bar dok je Dusko tu, da cemo izbeci Bobija, Jovica

I, zao mi je sto to moram da kazem, Teodosica.

 

Ako ga dovedemo ili ne to ce biti pokazatelj da li i dalje imamo fetis dovodjenja starih asova da zavrse karijeru kod nas.

 

Kad svi ti ljudi nisu dosli (ili se vratili) u prajmu, ne trebaju ni sada. Tako bi sve strane izbegle frustracije.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

 

Ili ako na primer imamo jednu pobedu manje od Partizana, a osvojimo ABA ligu i to je neuspeh?

Pokusavam da shvatim logiku(procitao sam samo tvoj odgovor, pa mozda ne mogu da shvatim ceo kontekst, posto mi je doticni blokiran).

 

Kad se plasiraš u 8 najboljih u Evropi, sezona ne može biti neuspješna.

 

Mi smo već godinama nebitni u EL, nismo ni blizu top8 priče. 

 

Mislim neka svako sebi postavlja prioritete kako god hoće. Meni ta priča samo da se aba osvoji i biće kalemegdan u junu odavno ne pije vodu.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Laki21 said:

 

Pozicija jedan:

1. Kampaco

2. Vanilica

3. Topić

 

Pozicija kombo:

Vildoza out, Lojd in.

 

I to je to.

 

PS

Može i bilo koji drugi Lojdoliki u sličnom platežnom razredu i sličnim osobinama (borben do fanatizma, igra i naped i nazad ali ne prvenstveno za sebe već za tim).

Zasto stati tu? Moze i Devin Booker Da pojaca poziciju 2

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, fradler said:

 

Ovo vec imamo u liku Pefija :default_coffee:

 

Jeste Jovic dve godine mladji, ali i dvaput podlozniji povredama.

 

Ja mislim da će Pefi u penziju na kraju ove sezone. Plus je Jović i dalje bolji igrač od njega, mada ovo za povrede stoji, al' možemo pametno da mu doziramo minutažu.

 

26 minutes ago, srlepajce said:

Ja se nadam, bar dok je Dusko tu, da cemo izbeci Bobija, Jovica

 

Pišemo o neverovatnom scenariju u kome Kampaco ostaje u Zvezdi i traži se neko ko će da ga odmara 10-ak, max 15 minuta, nećemo sigurno dovoditi Darijusa Tompsona za tu ulogu.

 

A na osnovu onoga što sam video u Saragosi i reprezentaciji, Jović uopšte ne bi bio tako loše rešenje za tu ulogu, daleko je od prajma, al' i dalje ima šta da ponudi i to na obe strane terena.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav je Kampaco kralj, koja je ono energija juče bila.

Ona sekvenca kada je ukrao loptu, napravio potez kola vrv sa pasom za kucanje Martina, pa onda iznudio faul u napadu je bukvalno okrenula utakmicu na našu stranu.

Razmišljam juče pre njegove trojke, da li sam video nekad da neko sa 0 poena bude ubedljivo najbolji igrač na terenu, u obe ekipe :23:

  • Like 18
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Pozicija jedan:

1. Kampaco

2. Vanilica

3. Topić

 

Pozicija kombo:

Vildoza out, Lojd in.

 

I to je to.

 

PS

Može i bilo koji drugi Lojdoliki u sličnom platežnom razredu i sličnim osobinama (borben do fanatizma, igra i naped i nazad ali ne prvenstveno za sebe već za tim).

 

znam laki ali osim sto dovodis vanilicu na minutazu kao da smo cska ili barca, jos sad nemas ni nedovica (tj imas loyda ili takav tip igraca) koji je tu 2 ili 3 sezone.

 

ne ide to tako ni u svim formatima fantazija a kamo u real lajfu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Faku, Jovic, Topic bi bila idealna rotacija na pleju. Fenomenalna prva opcija, dve domace rezerve gde je jedan uz to veoma perspektivan. Ivanovicu, Markovicu, Holandu i Kuzmicu isticu ugovori. Ne verujem da ce tu neko ostati. Raduljica ce ostati kao 16. igrac ako mu nije sramota da ne ide u penziju. Vildoza i Bentil imaju vazeci ugovor za sledecu sezonu, doduse prvi ima izlaznu klauzulu, a kod drugog ne znam jel smo zainteresovani da ga zadrzimo (ne verujem da bi bio problem da se nadje klub gde bi imao istu platu kao kod nas). Prvi prioriteti svakako moraju da budu ostanak Kampaca i Petruseva tj. prvog ubediti da ne iskoristi svoju izlaznu klauzulu, a kod drugog potpisati novi ugovor. Dobricu i Mitrovicu takodje isticu ugovori, doduse novi ugovori bi trebali da budu samo formalnost. Tako da je potencijalni roster za sledecu sezonu:

 

1: Faku, Jovic, Topic

2: Nedovic, Vildoza/?, Lazic

3: ?, Dobric, Lazarevic

4: ?, Bentil/?, Ilic

5: Petrusev, Mitrovic, Martin, Raduljica

 

Za te cetiri pozicije tip igraca kao sto su Lojd, Kalinic, Jabusele i Polonara, ovog zadnjeg cemo verovatno i moci da dovedemo.

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

Faku nema sanse da ce ostati. Ima vise zasto...nego zato. 

 

Mitrovic i jeste bio MVP,Faku je bio ocajan...to sto je stiso ovog lika je vise jer je pao pod pritiskom, te je i zicer promasio.

 

Jedan od ruznijih meceva koje sam gledao sa obe strane. 

 

Mec je resio izlazak Vildoze..da je ostao izgubili bi 20aes.

 

MWill pre Fakua u bilo koje doba dana.

  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Da, stvarno ... cemu ikakve iluzije da bi Kampaco mogao ostati i ovo sto je trenutno kod nas je domen sf-a, dogodio se neki cudan trenutak njegove karijere i sve okolnosti pa je dosao i verovatno nikad bolji/skuplji kosarkas nece obuci nas dres.

 

Da me ne razumete pogresno ono sto bih najvise pozeleo za sledecu sezonu je da ostane ali to jednostavno nije realno.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, nunilo said:

Da, stvarno ... cemu ikakve iluzije da bi Kampaco mogao ostati i ovo sto je trenutno kod nas je domen sf-a, dogodio se neki cudan trenutak njegove karijere i sve okolnosti pa je dosao i verovatno nikad bolji/skuplji kosarkas nece obuci nas dres.

 

Da me ne razumete pogresno ono sto bih najvise pozeleo za sledecu sezonu je da ostane ali to jednostavno nije realno.

Pa dobro on će svakako ovde imati finu platu u drugoj godini ugovora. Fener, Barsa, Efes (ako ostane Micic), Armani, Oli, Monako i Makabi svi imaju odličnog prvog pleja i Kampaco nije sad taj kalibar da žrtvuješ Slukasa ili Kalatesa da bi po svakoj ceni imao Kampaca. Realu sa druge strane treba plej i Kampaco je tu logično pojačanje, ali opet tu je pitanje kakvi su odnosi izmedju igrača i kluba. Rekao bih da su realne šanse da ostane ako imamo ambicije u Evroligi sledeće sezone i ako se ne dogovori sa Realom. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

 

Kad se plasiraš u 8 najboljih u Evropi, sezona ne može biti neuspješna.

 

Mi smo već godinama nebitni u EL, nismo ni blizu top8 priče. 

 

Mislim neka svako sebi postavlja prioritete kako god hoće. Meni ta priča samo da se aba osvoji i biće kalemegdan u junu odavno ne pije vodu.

Vidis meni je jedino final 4 uspeh. Biti 7,8 ili 9,10 je po meni sve jedno. Na kraju se ipak gledaju neki trofeji. Za 10 godina se niko nece secati da li smo bili 7 u EL i ispali u doigravanju, ali ce se pisati da li smo osvojili trofej. Pa i ovde se kaze da je Dejo osvojio toliko i toliko trofeja, a ne da je igrao jednom u TOP8 ili kako se to vec tada zvalo.

Uspeh je relativan, jer evo recimo komsije udju u TOP8 i tu ispadnu od Olija, a izgube u finalu ABA lige od nas i ne plasiraju se sledece sezone u EL, a spucali u tim 15 miliona. Da li je to uspeh?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Vidis meni je jedino final 4 uspeh. Biti 7,8 ili 9,10 je po meni sve jedno. Na kraju se ipak gledaju neki trofeji. Za 10 godina se niko nece secati da li smo bili 7 u EL i ispali u doigravanju, ali ce se pisati da li smo osvojili trofej. Pa i ovde se kaze da je Dejo osvojio toliko i toliko trofeja, a ne da je igrao jednom u TOP8 ili kako se to vec tada zvalo.

Uspeh je relativan, jer evo recimo komsije udju u TOP8 i tu ispadnu od Olija, a izgube u finalu ABA lige od nas i ne plasiraju se sledece sezone u EL, a spucali u tim 15 miliona. Da li je to uspeh?

Mi budemo 9. ili 10. i osvojimo Aba ligu i KLS, da li je to uspeh?

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Mi budemo 9. ili 10. i osvojimo Aba ligu i KLS, da li je to uspeh?

Ako osvojimo ABA ligu, za mene je to uspeh. U stvari uspeh je kada bilo sta osvojis. Uspeh moze biti i kada nesto ne osvojis, a premasis ocekivanja. Da li ovaj tim po imenima zasluzuje TOP8? Da li ga je neko pre sezone svrstavao u TOP8?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...