Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Redstar0356 said:

Pa tooo ne prati ni uza rodbina igracica

Ja pratim.

Edit. Ženski KK je dragulj našeg sportskog društva, ako ti to nije jasno onda bi ti još jednom preporučio da promeniš nick u nešto drugo.

Edited by Don Juan
  • Like 26
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Laki21 said:

 

Apsolutno sam siguran da ga trener ne tera to da radi.

 

Pravo pitanje je zašto mu DOZVOLJAVA da to čini.

 

Ne dozvoljava mu sigurno. To što radi je iznuđen potez, kad ga zatvore jer se zaleti na dva igrača ko sivonja, pa kad vidi da ne može da prođe, baca pas iz skoka. Na početku je bio nepoznanica, pa mu je prolazilo, sad su ga svi skautirali pa ga mnogo bolje brane. Udvajaju ga, a šut ga ne ide kao u decembru. Mene više nervira lelemudisanje u odbrani. Elem, bez obzira na sve, dovoljno je talentovan i kvalitetan da ne dozvoli da trenutno liči na poluamatera bukvalno... da li ga je riba poremetila, ili je već napravio dil za sledeću sezonu pa odrađuje, ne znam, ali da je već dugo u kanalu, jeste...

Edited by Issey
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Vildoza je jednostavno u šuterskom kanalu i to je to. On je uvek imao pomalo neodgovoran stil igre, ali je mogao to da pokrije zahvaljujući dobrom šutu pomešanim sa periodima ekstremne lucidnosti. Računajući od utakmice sa Žalgirisom tamo, njegov šut za 3 je 11 od 49 aka 22%. Kad bi se oduzeo meč protiv KKP na kome je imao 4/7 za 3 to bi stvarno bilo grozomorno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod Vildoze, pozitivno u celom ovom kanalu u kojem se nalazi je da iz utakmice u utakmicu čini mi se smanjuje broj izgubljenih lopti i očigledno zbog slabe šuterske forme za 3 krenuo da koristi druge resurse kao što je prodor ili naskok šuta za dva. Što u periodu dobre forme nije koristio. Pohvala za to. Koristi sve što može da bude koristan. A konstantnost šuta za 3 će doći na svoje u to ne sumnjam. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Quote

Brown signed with Crvena Zvezda Belgrade for the 2019-20 season and, though he had an idea of what to expect, he was blown away by the crowd from the start.

“Quincy Miller played in Red Star probably two years prior, and I’d seen a clip. And everybody is just yelling, they’re chanting. I’m just in awe at the situation. My first game is the same way. Every game is like that. So I’m just like, ‘yeah, I’m gonna love it here.’”

Lorenco 

  • Like 3
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Vildoze, kod poentiranja iz prodora se i najbolje vidi o kakvom se igraču radi. Neverovatno iz kakvih sve pozicija čovek gađa tablu a lopta od table bez koske prolazi kroz obruč gotovo ne dodirujući i mrežu. Neverovatan osećaj.  'Bem li ga šta se dešava sa njim više od mesec dana.

Link to comment
Share on other sites

Inace listam danas tiktok na poslu i izlazi mi onaj Bryant iz Efesa i pitaju ga kao gde su najbolji navijaci on kao u fazonu Zvezda ima najbolje navijace koji bi umrle za svoj klub,daj ga sledece godine,izgleda bas gotivno😁

Edited by Nini3112
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nini3112 said:

Inace listam danas tiktok na poslu i izlazi mi onaj Bryant iz Efesa i pitaju ga kao gde su najbolji navijaci on kao u fazonu Zvezda ima najbolje navijace koji bi umrle za svoj klub,daj ga sledece godine,izgleda bas gotivno😁

 

Igra li odbranu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan9 said:

Ko neće igrati večeras?

Imamo još mesec dana da zalečimo povrede i zaigramo u punom sastavu.

Mislim da će se sad do kraja EL štedeti povređeni igrači. Od EL se odustalo nema potrebe da se forsira. Tako da očekujem i slažem se sa tobom da ćemo ovim planom za mesec dana biti kompletni i zdravi ako Bog da.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...