Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Mi koliko god bili kompletni imamo rupcage na 3 i na 5. I to je nepopravljivo. Jedino ako se nekim cudom Martin rehabilituje, pa na 5 minute dele on, Petrusev i Luka, uz Petruseva ponekad i na 4 kad Bentil odmara. Ali kako god mi smo govna pojeli, rotacija je nakaradna. Jos kad vidim da kao u petlicima svi uzmu minute jos u prvoj cetvrtini, jasno mi je sve.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, John Terry said:

Mi koliko god bili kompletni imamo rupcage na 3 i na 5. I to je nepopravljivo. Jedino ako se nekim cudom Martin rehabilituje, pa na 5 minute dele on, Petrusev i Luka, uz Petruseva ponekad i na 4 kad Bentil odmara. Ali kako god mi smo govna pojeli, rotacija je nakaradna. Jos kad vidim da kao u petlicima svi uzmu minute jos u prvoj cetvrtini, jasno mi je sve.

 

Da Vildoza i Nedović igraju bar 50 posto od onog što umeju ne bi komentarisao unutrašnju liniju.

Nama nije toliki problem unutrašnja linija koliko spoljna kad su ova dvojica u qurcu.

 

Što se tiče selekcije ekipe znamo ko je radio i zašto ovako nakaradno izgleda. Doselekcija je uradjena samo spolja i to izuzetno kvalitetna i neracunajci Nedovića možda i skuplja od ostatka tima i naravno da se javio dizbalans u kvalitetu izmedju spoljne i unutrašnje linije. Nama da je došao jedan kvalitetan i zdrav centar umesto Kuzmica,Raduljice i Martina, umesto Ivanovića i Holanda jedno kvalitetno krilo ekipa bi imala skroz drugačiju fizionomiju i to je ono čemu se nadam da težimo ukoliko Duško ostane i sledeće sezone.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Redstar0356 said:

On ovo kad je dosao nije pokusavao, verovatno svestan da ne zna tako, pitanje za trener zasto ga tera da to radi?

 

Apsolutno sam siguran da ga trener ne tera to da radi.

 

Pravo pitanje je zašto mu DOZVOLJAVA da to čini.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Sokmeniki said:

Ovo je jedno od nepisanih pravila kosarke, pas iz skoka, koji se u 90% situacija zavrsava sa izgubljenom loptom i kontrom na drugoj strani. Meni samo nije jasno zasto i kad je poceo ovo Vildoza da radi i da li ima neko da mu objasni da je ovo najgori moguci potez?

Pa prvi EL derbi smo dobili tako što se Vidloza zaleteo ka košu i iz skoka asistirao Nemanji. Tada je prošlo, na drugim utakmicama nije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I meni izgleda kao da se Bentil u poslednje vrijeme prilagodio i radi ono što se traži od njega. Radi solidan posao na skoku i u odbrani. On je skroman atleta, ali ima pristojnu visinu i ogromnu snagu. U napadu se traži od njega da zida. On može da ostvari dobru poziciju zato što je jak kao mazga, ali uvijek će biti prosječan finišer. Sviđa mi se što se dobro kreće i utrčava pod koš. Na taj način redovno poentira u poslednje vrijeme.

 

Ništa specijalno stvarno, ali dovoljno da bude dio rotacije i da podijeli minute na 4 sa Filipom. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NMX said:

FrrJFBzWYAAdrac?format=jpg&name=900x900


Daj ovog retrivera u roster umesto Raduljice i da plešemo

 

nemoseljutite, al na prvu sam se pito čiji je ovo grob i nadgrobni spomenik i šta će to na vašem topicu, više nama priliči...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...