Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Da se ne lazemo, ceka nas dugogodisnje tavorenje i gledanje partizanu u ledja.

Ali, nekako mi je svejedno, drugu sezonu za redom vec negde od februara nemam nikakve emocije prema kk crvena zvezda, sto mi se nikada nije desilo. Jednostavno, sve oko naseg kluba mi se smucilo, od stava bolje prvi u selu nego zadnji u gradu, nepotizma, posvadjanosti sa svima i svakim, cuvanja "srpstva" u timu, napucavanje ekipe poluigracima, saopstenjima... nemam ja toliko vremena u zivotu da bi ga gubio na ovakav haos.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

dugo sam mislio da je Lazicev karakteristicni kamikaza dvokorak posle finte suta kada ga najcesce izblokira obruc nesto najruznije sto se moze videti u igri koja se zove kosarka

onda ga je sa prvog mesta skinuo Luka Mitrovic dok je jos bio cetvorka sa onim uganutim sutem za tri koji nikada nije mogao da ubacio

 

sada mogu da kazem da ih je Lazarevic sa svojim 1 na 0 mukama lagano prevazisao, ovo roditelji treba da pustaju deci kada zele da ih sklone od sporta i usmere na ulicu

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 11
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Del Piero said:

Luka i Lazarevic ipak ne bi trebalo da budu u istoj recenici. Luka je pristojan EL igrac za nas u kontrolisanoj minutazi. Lazarevic nema nikakvu svrhu na terenu ukoliko nema zadatak da ustopuje i limitira odredjenog igraca 1 na 1 i da tako pokrije minus koji pravi na drugoj strani.

Svakako ne ali da je Luka bas legit evro ligaski centar svakako ne.

Na poziciji 5 za veliku vecinu suparnickih petica nema potrebne fizikalije, uzasan procenat sa penala, ima toga jos kao sto sam rekao ima on i dobrih utakmica ali za ozbiljnu ekipu mora neki bolji visoki.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

tako i gubi lopte uglavnom ( :

 

Veliki broj lopti je izgubio na prenosu, zatim kad jednom rukom baca loptu koja ide nisko, a možda najmanje prilikom pokušaja ulaza. Često i izbegava ulaz, da ne oznoji dupe pa traži prečicu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na 80 76 na 1:15 do kraja, Kampazzo nalazi samog Pefija na trojci, ovaj pravi fintu i umesto da uzme sut, uvaljuje Vildozi da sutira na 8m od kosa preko ruke. 

Sto se tice Lazarevica, nije prvi put, desava se to, ali nije izgubljena utakmica zato, bilo je 2 i po min do kraja, imalo je mnogo da se igra jos. Uostalom, nakon toga je Kampazzo smanjio na 78 76 , a onda ocajna odbrana na Jokubaitisu i onda ide ona minijatura Pefia i Vildoze i trojka Mirotica za 83 76. 

 

Spoiler

giphy.gif

 

giphy-downsized-large.gif

 

 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, drako said:

Da se ne lazemo, ceka nas dugogodisnje tavorenje i gledanje partizanu u ledja.

Ali, nekako mi je svejedno, drugu sezonu za redom vec negde od februara nemam nikakve emocije prema kk crvena zvezda, sto mi se nikada nije desilo. Jednostavno, sve oko naseg kluba mi se smucilo, od stava bolje prvi u selu nego zadnji u gradu, nepotizma, posvadjanosti sa svima i svakim, cuvanja "srpstva" u timu, napucavanje ekipe poluigracima, saopstenjima... nemam ja toliko vremena u zivotu da bi ga gubio na ovakav haos.

Нема од тога ништа,обе екипе иду у ЕЛ идуће године,комшије више од овога добити не могу,може само да иде на доле буџет,нису се ни захвалили, коме треба,како доликује ове године,то је што се тиче њих,ми опет не можемо горе од овога до сад,имамо тренера ,имаће слободу ,а још увек имамо бољи скор ове године,не бринем да ће тако и остати 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao što sam rekao pre utakmice. Biću zadovoljan sa bar malim pomakom. Bitno je da smo se bar malo pomerili sa mrtve tačke. Jbg. mi ni u jednom trenutku ove sezone nismo bili kompletni. Tako da verujem da ćemo kad najviše treba da budemo kompletni i konačno u formi. Duško je konačno našao lidera u ekipi još da se kompletiramo. Pa da bude ovo još bolje. Bentil sve bolje pokriva svoj i protivnički reket. Tu je uvek na ničije lopte i to već unazad nekoliko utakmica. Igra mu je sve pametnija. Samo neka nastavi ovako. Za svojih 30ak godina nikad nisam uhvatio sebe da urlam kao kad je Lazarević promašio zicer. Ozbiljna čistka nas čeka od naredne sezone.

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Del Piero said:

Luka i Lazarevic ipak ne bi trebalo da budu u istoj recenici. Luka je pristojan EL igrac za nas u kontrolisanoj minutazi. Lazarevic nema nikakvu svrhu na terenu ukoliko nema zadatak da ustopuje i limitira odredjenog igraca 1 na 1 i da tako pokrije minus koji pravi na drugoj strani.

 

Mitrović je personifikacija svega što Crvena Zvezda ne treba da bude, naravno košarkaški, ovako ljudski svi kažu da je dobar momak. Fizički i atletski potpuno inferioran za poziciju na kojoj igra, sa ogromnim problemima u odbrani - od jako loše odbrane pika, preko nepostojeće zaštite obruča, pa do nemoći u defanzivnom skoku (u svemu navedenom je naš najgori centar, ne računajući Bajkera)... On na toj strani terena ne radi bukvalno ništa što bi centar trebalo da radi, a u napadu je težak prosek sa solidnim footworkom i osećajem za pas, al' em uopšte nije pretnja van reketa, em je u reketu ispodprosečan finišer (posebno kada je contested/pod kontaktom), em je sklon pretencioznim pasovima koji se završavaju izgubljenim loptama.

 

Mi imamo nekoliko takvih antitalenata u napadu (pomenuti Lazarević je svakako jedan od njih) da se igrači poput Mitrovića, Ivanovića, pa u velikoj meri i Dobrića provlače jer eto oni ubace nešto, nisu baš tako loši, mogu da imaju neku ulogu, a realnost je zapravo da su i oni potpuno besmisleni profili  nedorasli ovom nivou košarke.

 

  • Like 17
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Nece oba tima u Evroligu, ako Virtus dobije A licencu, jer ce sva mesta bit popunjena za narednu sezonu, jedino ako ne dobiju, onda mozda i moze preko wild card da se udje. 

Za onu narednu, kad i ako bude prosirenje, onda je moguce da budu opet dva tima iz Beograda. 

Izvisice Valensija. Pod uslovom da ne udju u TOP 8.

Link to comment
Share on other sites

Није ту проблем Митровић, Добрић или Ивановић или ко год од њих. Партизан такође има играче тог квалитета, али су они код њих 7-8-9 играчи у ротацији, док их ми имамо превише таквих просечних па код нас су ти играчи већ 4-5 играчи екипе.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...