Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

8 minutes ago, DameTime said:

 

Znači nisi zaboravio Bogiju ono neka im igraju Lazić i Dženkins? 😉 

 

Preoštro sudimo drugima. Svako od nas sigurno ima još manje skromne izjave nego Mario, dokaz je i ovaj forum hehe 

@Markoss Pazi, mnogi poznati ne koriste IG nego im neko vodi društvene mreže. Tako da ko zna, nije ni to merilo...

Pa dobro da je Bogi imao nekoliko izjava u tom tonu bilo bi problem.Ovako ta izjava je izuzetak i sta sad?

 

Ali ajde sad da ne idemo na ton tate i svadje.

 

Ja nemam bas neko lepo misljenje o Mario i ne slazem se da stoji nogama na zemlji.

 

I da nije isto kada izjavis posle utakmice  u kojoj si izgubio i ovako iz cista mira.Posto je Bogdan to izjavio posle poraza od Zvede.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

To sto se malo primirio i spustio malo svoj ego ne brise bas proslost. Svaka cast ako mu je doslo iz dupeta u glavu da mora da se spusti na zemlju.Ali opet se ne moze zaboraviti nasa dela u proslosti.


Pa da, to kasno “smirivanje” ga je vjerovatno i kostalo NBA karijere. To plus los izbor kluba nakon Zagreba jer je Barca u tom periodu bas uzasno radila sa mladim igracima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inače, meni je potpuni nonsens da F4 i dalje opstaje i da se po izjavama zvaničnika uopšte ni ne razmišlja o tome da se uvede plejof do kraja... Zaostavština iz vremena kada je sistem takmičenja bio potpuno drugačiji, sada igraš 34 utakmice regularnog dela sezone da bi imao prednost domaćeg terena samo u četvrtfinalu... Još gore je bilo kada je u sezoni 2016/17 Real pokidao regularni deo i bio prvi, da bi onda igrao polufinale F4 u Istanbulu protiv Fenera (koji je bio 5. u regularnom delu sa 5 pobeda manje od Reala). 

 

 

  • Like 33
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

 

Znam, ali opet, moze malo da umesa u svoj PR i kaze ajde bar zaprati - Real Madrid, Kosarkaski savez Hrvatske, KK Partizan, KK Split, ovu dvojicu to su mi drugovi iz detinjstva, Musu, Sarica, devojku i sestru.

 

To bih ja bar uradio, ovako 0 bas Zlatanovski i u skladu s izjavama, mada je sasvim moguce i da su te izjave plod PR-a i da je decko ovako off court normalac, te da si u pravu skroz. 

 

Ključno pitanje je da li koristi društvene mreže u privatne svrhe. Ako ne, da sam njegov PR, slažem se sa tobom da bih preporučila da zaprati klub, KSH, saigrače itd. Porodicu ne jer očigledno mu onda mreže za to ne služe. Opet, ne znam, ne pratim ga tamo, nemam pojma da li kači sadržaj koji je non-generic - npr. neki story sa tekstom za koji se prepoznaje da je njegov i sl. Samo pružam još neku opciju tj. interpretaciju.

6 minutes ago, Don Dusko said:

Pa dobro da je Bogi imao nekoliko izjava u tom tonu bilo bi problem.Ovako ta izjava je izuzetak i sta sad?

 

Ali ajde sad da ne idemo na ton tate i svadje.

 

Ja nemam bas neko lepo misljenje o Mario i ne slazem se da stoji nogama na zemlji.

 

I da nije isto kada izjavis posle utakmice  u kojoj si izgubio i ovako iz cista mira.Posto je Bogdan to izjavio posle poraza od Zvede.

 

Ne vidim zašto bismo ti i ja išli u ton svađe i tatisanja, pogotovo ovog poslednjeg. Navela sam Bogdana kao primer jer je on najbolji primer igrača koji je kroz godine bavljenja sportom potpuno sazreo i razvio se, mentalno, emotivno. Navodim ga i jer danas nemaš veliki broj ljudi koji ne bi za njega rekli da je sa obe noge čvrsto na zemlji, svestan sebe, zreo momak. Dok pre par godina to nije bio slučaj; a slično kao ti Hezonji, i njemu danas pojedini pamte tu izjavu kao što mu pamte i "klimanje glavom". 

 

Ne moramo menjati mišljenja jedno drugom, nije mi to ni namera, samo takođe nudim drugačiji pogled na stvar.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Guru said:

Inače, meni je potpuni nonsens da F4 i dalje opstaje i da se po izjavama zvaničnika uopšte ni ne razmišlja o tome da se uvede plejof do kraja... Zaostavština iz vremena kada je sistem takmičenja bio potpuno drugačiji, sada igraš 34 utakmice regularnog dela sezone da bi imao prednost domaćeg terena samo u četvrtfinalu... Još gore je bilo kada je u sezoni 2016/17 Real pokidao regularni deo i bio prvi, da bi onda igrao polufinale F4 u Istanbulu protiv Fenera (koji je bio 5. u regularnom delu sa 5 pobeda manje od Reala). 

 

 

Bas sam danas o ovome razmisljao. U teoriji mozes da imas skor 34-0 i da u polufinalu u jednoj tvrdoj utakmici protivnik ima seriju od 10 poena i tu je kraj.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MrTripleDouble said:

 

Sta tek da se kaze za usro sam se kao grlica i ne mogu da pogodim okean sa broda Thomas Walkup?

Lepo je to kad se zakljuca protivnicki igrac, ali 0 poena na turniru je neprihvatljivo za jednog igraca koji igra na toj poziciji i sa takvom minutazom.

 

Cim ga je uini onoliko hvalio znalo se da ce da bace cigletine kao Ntilikina

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Da se igra plej of do kraja, pitanje kakva bi bila raspodjela trofeja od kad postoji EL. 

 

Da ne idemo predaleko u prošlost, isti ovaj Olimpijakos bi imao koji trofej manje a CSKA koji više u eri Tea. Sad su oni osjetili slast gubitka trofeja na jednu dobijenu od objektivno slabije i oslabljene ekipe. 

 

Inače bih odmah potpisao da se ukine F4. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Markoss said:

 

Nije da je ne znam kakvo merilo, ali i to sto prati 0 ljudi na IG opet manje-vise govori o tom stavu. Jebiga, nemoguce da nema nekog druga iz detinjstva, devojku, sestru, saigraca itd. 

Šta reći o liku koji je ljudima (dalja rodbina) koji su mu finansijski pomogli kada je odlazio u Barselonu na svadbu njihove ćerke doneo 400e kao poklon, u to vreme zarađuje 2m$ neto u NBA 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 5
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Guru said:

Nisam očekivao da će Slukas ovako da čoukuje, Ćaćo i Ljulj su u poslednjem minutu nadriblali iz pika sa jasnom namerom da šutnu, Slukas bukvalno nije pogledao ka košu u situaciji kada je ostao sam:

 

Sloukas.png

 

 

Još u nastavku akcije uvaljuje Falu loptu na isteku napada da baca flouter sa linije za slobodna bacanja... There's levels to this shit.

 

 

 

Samo prividno deluje sam, Ljulj je bio u punom trku ka njemu, ne bi stigao da se okrene i šutne a da mu ovaj ne bude na ruci.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Green23 said:

Šta reći o liku koji je ljudima (dalja rodbina) koji su mu finansijski pomogli kada je odlazio u Barselonu na svadbu njihove ćerke doneo 400e kao poklon, u to vreme zarađuje 2m$ neto u NBA 😁

Zajebao i pirocance

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Green23 said:

Šta reći o liku koji je ljudima (dalja rodbina) koji su mu finansijski pomogli kada je odlazio u Barselonu na svadbu njihove ćerke doneo 400e kao poklon, u to vreme zarađuje 2m$ neto u NBA 😁

 

Jbt, svi sve znate... :lol_2:

Daj neki info o Vildozi, briga me što je Hezonja tvrdica. 😄 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Guru said:

Inače, meni je potpuni nonsens da F4 i dalje opstaje i da se po izjavama zvaničnika uopšte ni ne razmišlja o tome da se uvede plejof do kraja... Zaostavština iz vremena kada je sistem takmičenja bio potpuno drugačiji, sada igraš 34 utakmice regularnog dela sezone da bi imao prednost domaćeg terena samo u četvrtfinalu... Još gore je bilo kada je u sezoni 2016/17 Real pokidao regularni deo i bio prvi, da bi onda igrao polufinale F4 u Istanbulu protiv Fenera (koji je bio 5. u regularnom delu sa 5 pobeda manje od Reala). 

 

 

 

 

Pritom se igra polufinale u terminu od 17h radnim danom. Jebeni idioti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, MrTripleDouble said:

Sta tek da se kaze za usro sam se kao grlica i ne mogu da pogodim okean sa broda Thomas Walkup?

 

Usrati se kao grlica bi znacilo da nije sutirao. Neki drugi koji su bolji suteri su uvaljivali vruce krompire, njime pre ide to sto si napisao. To sto je sutirao u finalu i pokusao da bude heroj je zapravo suprotno od usrao se kao grlica. To sto nije pogodio je dokaz da se ne radi o nekom dobrom suteru a to smo i znali a ne da se usrao jer bi onda on uvaljivao vruce krompire i ne bi sutirao kad bi ostao sam. Nije ni svih 5 bio sam vec 3.

 

Vokap je u top3 najzasluznija igraca sto je Olimpijakos bio 1. u regular seasonu, sto su dosli u finale i sto ce 99,9% uzeti domacu titulu i kup vec jesu. Odlicna sezona za njega individualno a i za klub se ne moze nazvati losom sezonom jer su igrali finale Evrolige, cak naprotiv.

 

Vokap kao Dobric i Pefi, svoj trojici je zajednicko da se nikad nece usrati kao grlice da sutiraju jer ce uvek sutirati kada je vazno, promasili ili pogadjali, to je drugo i nevazno u smislu apropo price hrabrosti i useravanja. Inace naravno da je vazno da se pogadja u najvaznijim utakmicama i samo se to i pamti godinama kasnije cije su usle a ne cije nisu.

 

Vokap je kosarka u malom, idealan igrac za verujem svakog evroligaskog trenera, a to sto navijaci ili mediji preferiraju skorere i sutere pogadjace, nije to kosarka iznutra onakva kakva jeste zaista od ljudi koji je kreiraju odnosno sprovode.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Edy Tavares: "I just want to give credit to Coach Mateo.

I wanna congratulate him, he believes a lot in us and in me.

So much people have to apologize to him.

Nobody mention him and Madrid this season.

He's one of the best guy i've ever meet in my life, give credit to him!"

 

 

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

@F4

Kapiram da je to deo draži EL, ako se ikako domogneš istog, imaš veće šanse za titulu nego da je plej of. Drugim rečima daje bar malo veću šansu malim ekipama. U situaciji kada se EL drastično pomera na stranu bogatih, i ta neka mrvica znači.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Marvin said:

@F4

Kapiram da je to deo draži EL, ako se ikako domogneš istog, imaš veće šanse za titulu nego da je plej of. Drugim rečima daje bar malo veću šansu malim ekipama. U situaciji kada se EL drastično pomera na stranu bogatih, i ta neka mrvica znači.

Oni su sad vlasnici lige i donose odluke, format se stalno menja ... moguće da će i tu biti promena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...