Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

evo grofe, čudio sise što bacam 5aka manuu za jalen williamsa. to je samo poćetak, jalen begins.
 
 
Nadam se da bi to ovako moglo da izgleda kada krenu da hlade SGA.

Samo da to bude dovoljno rano da mi znači prilikom borbe za neki potencijalni PO ili pre čupanje za opstanak kako sam krenuo.
Link to comment
Share on other sites

Drugari, razmisljam se da trejdujem gospodina KAT-a, tako da sam rad saslusati ponude. Moze dva za jedan, jedan za jedan, jedan za dva, sve moze. Po mogucstvu, u ponudu bi bilo ukljuceno nesto pod kosem, skokovi pre svega. 

 

P.S. Towns jeste povredjen, ali nije toliko strasno, tako da neki mali popust mozda bude, al nemojte da budete bezobrazni 😄 

Link to comment
Share on other sites

Sinoc @vladaboss90 i ja iskusno ostavili po 1 DD na klupi :roflmao:

 

Inace, vrh ekipu ima, ne kapiram poziciju na tabeli, vrhunski draft sa OG i Claxton u srednjim rundama koji kidaju, Kessler se za sada pokazuje kao odlican za taj pik (mogu da zamislim sta ce biti do kraja sezone ako slucajno zapocnu neki lagani tenk) + Bol Bol kao ubod sezone sa FA.

 

Jokic bukvalno troluje sa situacijama kada mu fali 1 skok ili 1 asistencija za TD. Ove sezone tek 4 TD (a ima maltene TD prosek) a 5 puta mu je falio samo skok ili asistencija :) 

Link to comment
Share on other sites

@Manu, bavim se razvojem igraca, tj warrena, koji nece dostici monkove brojke ali je bolji i lepsi covek, plus kuminge, sa kojim nisam pametan sta da radim (al ako ga bacim postace 6th moty), pa nisam cepao streamerse.

kontam da bih uzeo 8-9 kolona, ali neko mora da misli i na razvoj :i

 

ti si zapravo odlican bez lamele a i rozier nije igrao puno.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju partija Alvarada nista nije promenila u duelu, ipak minimalni poraz. Svakako prihvatam to oberucke protiv lidera na tabeli i sjajne ekipe, posebno bez Townsa.

 

Middleton is back, nadam se da ce brzo da udje u full speed i da nadomesti KAT-ov izostanak donekle, posto cu verovatno da ga cekam, niste se proslavili sa ponudama 😛 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...