Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

1 hour ago, Squabbit said:

Hahahhaha pa nije smesan nego svaka kategorija se broji 1 ali weight nije isti.. npr on ima 0 stl, .8 blk i .378 iz igre.. dzabe tih 18. Ima ih pun qfer koji daju 18

 

On ti je sokole 220 i neki igrač po podešavanjima za nasu ligu

 

Ako nesto ne razumeš ne znaci da je njesra

 

Dobro je, kada igrač koji ima 5 ppg i 3 rpg korisniji od njega koji ima 18-6. Apsurd.

Link to comment
Share on other sites

Taj igrač ima mozda .65 iz igre

Njegovih 18 ppg je ekvivalent 1.3 stl ili 4.3 ast

 

Sad se ne zezam, znas li kako radi rater?

Prosek igraca se stavlja u odnos sa prosekom lige.

 

Nikakav apsurd, samo matematika, i to da prostis, ne bas neka zajebana

 

 

Edit:

Prosek lige u ppg je 13.6

Tako da on na tih 18 i nema neki boost.

Takodje, nema on 6sk no 4.6 + 1.4 nemamo mi skokove vec DR i OR. Na def reb je malo preko proseka

 

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

On ima 5.3 poena, 3.3 skoka, 1 asist, 0.7 stl i 0.3 blk       Ima 52% iz igre na 5 poena, lol, što je ništa, nikakav uticaj na konačan rezultat. K'o onaj lik što je hteo da zagreje bazen hladne vode sa džezvom vruće vode.

 

RJ ima 18.2 poena, 6 skokova, 2.2 asista, 0 stl i 0.4 blk      Ima 38% iz igre. Ima više izgubljenih, ali to je normalno na ovu potrošnju, ali ni to nije nešto mnogo 2.2 TO.

 

 

I sad ti meni reci najozbiljnije, kog od ove dvojice bi uzeo?

Link to comment
Share on other sites

Vidi trenutno ne pricamo ko bi koga uzeo, vec statistički ko koliki uticaj ima na 13 brojivih kategorija.

 

Daj ko je taj prvi pa cu ti reci gde je i u globalu gde su on i RJ

 

Poeni su samo 1/13 kategorija, ppm isto itd

 

RJ igra 36mpg, ovaj prvi fazon 17

 

Čini mi se da mešaš RL i fantazi, tj da se šaltas kako tebi odgovara. Samo ponavljas 18+6, a to je isto kao 5DR + 1.7 stl

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

Taj prvi je Christian Braun iz Denvera.

 

Ta lista se zove player rater, valjda bi što savršenije morala da prikazuje listu, a ne da ga poturuje Bogu iza nogu. Džaba im sva matematika kada ne prikazuje realno stanje na terenu. Da mi je samo videti tog fantazi igrača koji će pre uzeti njega, no Bereta, ali dobro.

 

Aj da je neki tupi skorerdžija, kao E. Gordon, nego on fino nabacuje i skokove. Šta taj Braun ima da ponudi? Apsolutno ništa, može samo da ponudi da neće da ti odmogne, ali da ti pomogne tek neće. Beret će da uništi koliko kategorija? Uništiće FG% u 13 kategorija, ali će zato da raznese poene i doprineće malo i u skokovima.

Link to comment
Share on other sites

Zemljače dzabe, ja te krstim a ti prdiš..

Naravno da RJ ima veći upside i da bi trebao da se vrednuje vishe.

 

Samo...

Ponavljam, ovde pricamo ko je sta uradio u dosadašnjih 5,6 odigranih utakmica.

 

 

I cisto da znaš Braun je 236ti, a RJ 221 do sada.

 

Edit:

Ako RJ pokida npr sled 2 tekme on ce vrv biti top 150 jer je odigrano jako malo utakmica...

 

Ne pitaj me kako znam :P

Edited by Squabbit
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Razguziše me Luka i drugari, a sad će Nikola i drugari. Al opet kad pogledam po kategorijama svuda sam negde pri sredini al na tabeli kara banana. Pogledaće i mene sreća al ne u ovo kolu. 

 

Nije duel mogao drugačije da se završi zbog tvojih povreda i Luke koji igra u transu. 

 

Srećno u nastavku pa da te izbacim u plejofu. 

 

Nek se spreme LSD i ljute papričice. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Chaos Is Me said:

Razguziše me Luka i drugari, a sad će Nikola i drugari. Al opet kad pogledam po kategorijama svuda sam negde pri sredini al na tabeli kara banana. Pogledaće i mene sreća al ne u ovo kolu. 

 

Mozda vec u ovom kolu, Jokara samo 2 meca ima, a u tvom penzionerskom domu su maltene svi zdravi.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miskooo said:

Nakon proslonedeljnog kola i blamiranja protiv onog nemaca pojma, ovo kolo dogegao sam se nekako do neresenog. Mislim da je ok rezultat, cele nedelje je bilo 7:5, 6:6, 5:7.

 

Tog nemaca pojma si u dosadašnjoj fantasy karijeri pobedio jednom, eventualno :default_coffee:

 

Daj javite Bora Bori da uplati kakav bingo, loto ... neverovatno koliko je "čovek"  imao srece prethodno kolo :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Herojska pobeda bez prvog, trećeg i četvrtog pika protiv sasvim solidne lavrnjine ekipe. 

Imao sam sreće na kraju da neke kategorije ostanu kod mene, ali mislim da sam je negde i zaslužio dobrim FA izborima Princeom i Hamptonom.

 

Jako bitno je što sam se izvukao iz nedelje koja je izgledala kao katastrofa u najavi. @nlavrnja srećno u nastavku!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekim cudom dobih minimalno ove nedelje, bez Middletona, Garlanda, Sredera, Herberta, i sa dva meca Kesslera samo. I protivnik je doduse imao probleme, mada manje cini mi se. U svakom slucaj fantastican rezultat, cestitke protivniku na borbi.

 

P.S.

 

Bol Bol...pu pu...

Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...