Jump to content

KK Partizan 2022/23 - UŽIVO


Cooper

Recommended Posts

1 minute ago, realno *w said:

 

Jedno 3-4 situacije u kojima različiti igrači preskaču najlogičniji pas. Ali ok, jasno je da se ovo otaljava.

 

Al ova situacija baš bode oči, još je i video samog Papapetrua a on se nabija u gužvu i šalje pas u korner. I Željko popizdeo. Inače, Egzum bi uskoro mogao da pokrije i poziciju 4. :classic_biggrin: Imali smo mi Davidovca, on je igrao na svim pozicijama pa i na 5.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Volter said:

 

Al ova situacija baš bode oči, još je i video samog Papapetrua a on se nabija u gužvu i šalje pas u korner. I Željko popizdeo. Inače, Egzum bi uskoro mogao da pokrije i poziciju 4. :classic_biggrin: Imali smo mi Davidovca, on je igrao na svim pozicijama pa i na 5.

 

Avram Tristanu još gore, kontra za kucanje. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

Ali kako glupo, nikog ispod koša, samo da se pustio ne bi imao problem, on raširi noge i dohvati ovoga iz Spartaka.

Pi.

 

Debilisao se sa onim ovjeravanjem table, jer je jelte zakucao u drugom minutu utakmice protiv Spartaka...nevjerovatno. 🤦‍♂️

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Walk it off, Tristane. Mladi zglobovi, nadam se da nije ništa ozbiljno.

Kakva danga El CommanDantea…

 

Al napad pre toga crnac iz Spartaka probija, Dante ga bukvalno navlači da ide na obruč da mu uzme živu, ali naša odbrana procenjuje da mu treba pomoć, 2 igrača se spuštaju i primamo trojku 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dobar u piku said:

Andjusic baš nema osećaj za asiste, ali zato udara do iznemoglosti...

 

Možda i najgori dodavač od bekova, kojeg sam ikada gledao.

 

Ima sigurno i mnogo drugih koji su jednako loši, ali su toga svesni i ne pokušavaju ništa previše komplikovano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...