Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

Evo ja se prijavljujem da vam budem blagajnik, dacu vam svoje mozzart korisnicko ime, pa mi svi uplatite pare, tako je najjednostavnije.

Neka kotizacija po timu bude simbolicnih 500 kinti, i onda imamo fond od 10 soma za neki dobar tiket nagradu pobedniku. 

Samo, moraju da se definisu pravila odmah. Da li je pobednik lige pobednik regularnog dela koji ide direktno u A, ili pobednik nakon plejofa. 

 A mozda da sacuvamo te pare u fond za krizne situacije i obradujemo dresom nekog nesrecnika sledece godine koga Uinil Dzong protera. @gggggggg @maXa88 Sta mislite o predlogu ??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja sam za to da se ucipimo i da od tih para koje se ulože kupi neki simboličan poklon pobedniku kao što je dres koji bi on odabrao. Ali to je teško ostvarljivo, jer dovoljno je da samo jedan igrač od 20 nije za to da se daje za članarinu i narušava ceo koncept. Pokušavali smo ovu ideju i prethodnih godina i uvek je ispadala ćorak, tako da verujem da ni ove godine nema ništa od nje. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, delgado said:

A mozda da sacuvamo te pare u fond za krizne situacije i obradujemo dresom nekog nesrecnika sledece godine koga Uinil Dzong protera. @gggggggg @maXa88 Sta mislite o predlogu ??

 

onoliko cu da rizikujem na draftu ove sezone da kontam da cu ispasti u b, gde mi je i mesto a onda one tamo sezone ne igramo u pare, jer ja igram iz ljubavi.

 

tako da ces ili proci u A ove sez ili ces se uchipiti za mene sledece sa svog maxbet naloga.

Edited by uini
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

onoliko cu da rizikujem na draftu ove sezone da kontam da cu ispasti u b, gde mi je i mesto a onda one tamo sezone ne igramo u pare, jer ja igram iz ljubavi.

 

tako da ces ili proci u A ove sez ili ces se uchipiti za mene sledece sa svog maxbet naloga.

 

 

Nemoj da rizikujes, to su opasne misli, opasne frekvencije...

 

Nameci svoje misljanje i guraj jako veto za tudje trejdove. imam ja neke brosure o tome, mogu da ti pozajmim

@major josip

 

lm, imamo li kvorum za glasanje? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Više mi odgovara nedelja 21, ali može i subota, samo bi poželjnije bilo da ako bude subota bidne u 21h. 60s > 30s, jer je 30s izuzetno malo za kasnije runde, a i sa 60s za draft u ligama sa 20 ekipa je draft kratko trajao oko 2h, prve runde su se brzo završavale, jer većina igrača ima ideju za prvih nekoliko pikova. 

 

Mogla bi moderacija da napravi bazene za glasanja. 

Link to comment
Share on other sites

Imam jednu molbu ako bi draft mogao da bude od 20h, posto radim i subotom i nedeljom od 22h (a nzm da li cu moci da trazim free day za draft jer su mi vec 2 dana na pending approvalu za 7i i 8i, nebitno) ; naravno, ako svima vise odgovara od 21h naravno da se nece liga prilagodjavati meni, ali nemojte molim vas da ostavite moju ekipu na milost i nemilost jednom Maksi. Nismo bas zasluzili C ligu da igramo.. ;D  

Link to comment
Share on other sites

Ne moze pool da se postavi jer vise nisam moderator, pa mi sad editovanje posta posle nekog vremena vise nije dozvoljeno, a to nisam imao na umu kad sam kucao post. Pisao sam @MetalHeadpre par dana, cekam odgovor da vidim da li moze da mi dozvoli opciju editovanja. Ako ne, morace da ga postavi neko od moderaratora koga nahvatam i bude imao volje. Svakako nek ljudi ispisu jos neke opcije ako zele, pa ce se staviti one koje su najvise puta spomenute. Bice postavljeno za to, kao i za IR mesta i broj nedelja u regularnoj sezoni.

Takodje cu ovih dana poslati pozivnice ljudima za ligu. Krenuli smo na vreme, stizemo sve, lepo je sto su se za ovo kratko vreme svi javili da igraju. Prosle godine znam da je trebalo bas dosta vremena samo dok smo sastavili spisak takmicara. 

 

Edited by major josip
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...